Vivat – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki zespołu Vivat to: “Przed ołtarzem”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


Wideo z YouTube

Teledysk dostępny jest na tej stronie.

MP3 z YouTube Music

Te nagranie w formacie MP3 dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Vivat zatytułowana “Przed ołtarzem”. Materiał to przepiękna miłosna historia przedstawiona za pomocą słów oraz obrazu.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Grzegorz Rydzewski.

Oficjalny teledysk na YT ukazał się 1 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 922 664 wyświetleń na Youtube. Wideoklip nakręcono w USA, gdzie zespół Vivat na co dzień przebywa, a główne role gra w nim dwójka młodych ludzi.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Oddam Ci wszystko”, który na Youtube ma już 85 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Oddam Ci wszystko” był bez wątpienia przebojem lata 2020[źródło]mediadisco.pl. W artykule opublikowanym w serwisie mediadisco.pl w dniu 7 września 2020 czytamy nutce: Pojawia się na każdej imprezie z muzyką disco polo. Również w aplikacji TikTok jest wielkim hitem.

Vivat to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo[źródło]disco-polo.info 16 Luty 2022. Bez wątpienia artyści znają się na tworzeniu prawdziwych przebojów[źródło]disco-polo.info 4 Grudzień 2021. Przypomnijmy, że w 2021 roku, nakładem wytwórni płytowej Green Star, ukazał się ich krążek “Oddam Ci Wszystko”. Płyta jest utrzymana w gatunku Disco Polo i zawiera 35 numerów[źródło]discogs.com.

źródło: disco-polo.info, | mediadisco.pl, disco-polo.info, discogs.com, i inne

Tekst nagrania “Przed ołtarzem”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. Bądź zawsze blisko
2. Będę zawsze przy Tobie
3. Biały rower
4. Brakuje mi nas
5. Było warto
6. Chcę być blisko
7. Chciałbym w to wierzyć
8. Chodź tu chodź
9. Co roku piszę
10. Życie to film
11. Słońce
12. Zostań na dłużej (oraz Pamela Stone)
13. To nasza chwila
14. Mówisz że to ja
15. Przed ołtarzem
Pozostałe utwory są na tej stronie

Biogram

Vivat – polski zespół muzyczny. Powstał w 1996 roku w Suwałkach. Pierwszy skład tworzyli: Karol Pietrzak, Grzegorz Rydzewski, Robert Kudryś i Tomasz Żukowski. Gatunek ich muzyki to disco polo.

Ich debiutancka płyta zatytułowana “Kiedy czuję” ukazała się w 1998 roku nakładem wytwórni Green Star i jest utrzymana w gatunkach Disco Polo oraz Euro House. Album zawiera 10 piosenek.
Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 1 390 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

2 komentarze do “Vivat – nowa piosenka”

Możliwość komentowania została wyłączona.