YouNotUs – Bye Bye Bye ft. Michael Schulte

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka niemieckiego duetu producentów YOUNOTUS zatytułowana “Bye Bye Bye” (z gościnnym udziałem niemieckiego piosenkarza Michaela Schulte). Singiel posiada romantyczną melodię opakowaną w taneczny aranż. Kawałek doskonale pokazuje artyzm YouNotUs i Michaela, łącząc jednocześnie to, co najlepsze z ich światów.


– Michael jest jednym z naszych najwierniejszych współpracowników, który jest z nami od samego początku … Jesteśmy fanami zarówno jego głosu, jak i samej osoby od 2015 roku, kiedy to pierwszy raz nawiązaliśmy współpracę. Staliśmy się naprawdę dobrymi przyjaciółmi i stale utrzymujemy kontakt, wymieniając się kreatywnymi pomysłami. Dlatego właśnie odezwaliśmy się do niego z propozycją wspólnej piosenki. ‘Bye Bye Bye’ i Michael to połączenie idealne! W studio wszystko nam pięknie zagrało – powiedział YOUNOTUS.

Gatunek nowej piosenki to Pop[źródło]https://www.discogs.com/Younotus-X-Michael-Schulte-Bye-Bye-Bye/release/19141366. Materiał napisali: Bernard Sioeng Dinata, Gregor Sahm, Ignacio Larraza Fornes, Matthias Wagemann, Michael Schulte oraz Tobias Bogdon. Kompozycja została wyprodukowana przez Tobiasa Bogdona i Gregora Sahma.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 11 czerwca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 479 253 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Marvin Ströter.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu YOUNOTUS pt. „Only Thing We Know” (nagranego wraz z Alle Farben i Kelvinem Jonesem), który na Youtube ma już 18,3 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Only Thing We Know” był nominowany do nagrody 1LIVE Krone w kategorii „Najlepszy singiel”. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty[źródło]Wikipedia.

YouNotUs, berlińskie duo producenckie Tobias i Gregor, to jedni z najważniejszych artystów na niemieckiej scenie dance ostatnich lat. Ich kawałki takie jak “Please Tell Rosie“, “Only Thing We Know“, “Narcotic”, “Seventeen“, czy “Your Favourite Song“ to setki milionów streamów, wielokrotne złota i platyny[źródło]12 lipca 2021 https://djpromotion.com.pl/djraport/bye-bye-bye-younotus-michael-schulte/. Najbliższy ich koncert ma się odbyć 17 kwietnia 2022 w Altenburg, Germany, Liquid Sunday, a kolejny na wydarzeniu pn. Farbenwald Festival, który będzie mieć miejsce w dniach 14-15 maja 2022 w Borken, Germany.

Michael Schulte (ur. 30 kwietnia 1990 w Dollerupie) – niemiecki piosenkarz, autor piosenek i gitarzysta, reprezentant Niemiec w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji (2018). Karierę muzyczną rozpoczynał w 2008 nagrywaniem amatorskich coverów, które publikował w serwisie YouTube. Michael Schulte to jeden z najpopularniejszych niemieckich wokalistów na YouTube[źródło]http://www.wyspa.fm/news/199071/younotus-i-michael-schulte-w-nowym-singlem. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Back to the Start”, który ma już 16 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 31-letniego artysty zamyka wydany 25 października 2019 roku krążek “Highs & Lows”. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 24 czerwca 2022 w Blieskastel, Germany, SR 1 Open Air, a kolejny 16 lipca 2022 Frankfurt, Germany, POP IM PARK[źródło]https://www.songkick.com/artists/5281388-michael-schulte.

źródło: djpromotion.com.pl, wyspa.fm, | djpromotion.com.pl, wyspa.fm, Wikipedia, songkick.com i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu YouNotUs

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Bye Bye Bye”

[Intro]
Yeah, yeah

[Verse 1]
Monday’s feelin’ like it breaks my heart
On Tuesday thinkin’ of a brand-new start
But Wednesday’s bringin’ back the memories
Your love, I never let it go, oh-oh-oh
Thursday my body’s spinning round and round
On Friday my heart is beatin’ loud, so loud
These days, they always take you miles away
But now we leave it all behind, oh-oh-oh

[Pre-Chorus]
From Hamburg to L.A., Amsterdam to Saint-Tropez
Maybe we can run away and then bye, bye, bye
From London to Berlin, to Miami, Rome, Beijing
Maybe we can run away, and then bye, bye, bye

[Chorus]
Take me
Oh, to a place without a maybe
Or I could lie, lie, lie, lie, lie
Lately
Oh, I’ve been cravin’ you so badly
Don’t break me do-do-do, do-do-down

[Bridge]
Bye, bye, bye
Do-do-do, do-do-down

[Verse 2]
Monday, thinkin’ ’bout the highs and lows
It’s Tuesday when I feel it in my bones
And Wednesday, I just really need you here
My mind will never let it go, oh-oh-oh
Thursday, you were gonna take my heart
On Friday tellin’ me that it’s true love
These days they always take you miles away
But now we leave it all behind, oh-oh-oh

[Pre-Chorus]
From Hamburg to L.A., Amsterdam to Saint-Tropez
Maybe we can run away and then bye, bye, bye
From London to Berlin, to Miami, Rome, Beijing
Maybe we can run away, and then bye, bye, bye

[Chorus]
Take me
Oh, to a place without a maybe
Or I could lie, lie, lie, lie, lie
Lately
Oh, I’ve been cravin’ you so badly
Don’t break me do-do-do, do-do-down

[Outro]
Bye, bye, bye
Bye, bye, bye

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 198 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *