Wojciech Paszkiewicz – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Wojciecha Paszkiewicza to:


 

 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Wojciecha:

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Posłuchaj w serwisach cyfrowych:

 

https://mugo.lnk.to/SerceGotowe

 

„Serce gotowe” to debiutancki singiel Wojciecha Paszkiewicza. 21-latek, z Marek koło Warszawy od zawsze marzył o muzycznej karierze i wielkich scenach. Życie jednak napisało mu zgoła inny scenariusz. Kiedy miał 19 lat, zdiagnozowano u niego raka kości, który dotyka głównie dzieci i osoby młode. Od tamtej pory stał się wojownikiem o życie i zdrowie, marzenia zrzucając na dalszy plan. Do czasu aż z pozoru drobna inicjatywa jego przyjaciół, szybko przeistoczyła się w nagranie debiutanckiego singla we współpracy z czołowymi twórcami polskiej branży muzycznej. Wszystko to pomiędzy chemioterapiami i wyczerpującą walką z rakiem.

 

W artykule opublikowanym w serwisie zarnonaczarnymcnc.blogspot.com dnia 17 kwietnia 2022 czytamy:

 

„„Serce gotowe” to debiutancki singiel Wojciecha Paszkiewicza, a równocześnie zaklęta w dźwiękach historia chłopaka, który przekonał się, jak wielką siłę dają marzenia i prawdziwi przyjaciele. Zaledwie kilka dni temu do Internetu trafił teledysk towarzyszący piosence, do tytułowych serc słuchaczy trafił zaś poruszający przekaz.”

 

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Tomasz Lubert (muzyka), Beata Ejzenhart (tekst), Piotr Zborowski (produkcja).

 

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 15 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 6247 wyświetleń na YT i został udostępniony przez czołowych artystów polskiej sceny muzycznej, tiktokerów, i influencerów takich jak: Kuba Szmajkowski, Sylwia Lipka, Anastazja Maciąg, Wiktor Dyduła, Mateusz Ciawłowski, Jasper, Charaziński, SzalinaMalina, Mateusz Hładki, Iza Zabielska, Kuba Zdrójkowski, Stuknięty Mikka, ZetKacper, Julia Szponer, Przekosa, Baoliin, Madzia Wójcik, Szymmciak, Dominik Łupicki i wielu innych.

 

Wideoklip wyreżyserował sam Wojciech a za realizację odpowiada Michał Fetraś. Ze względu na samopoczucie Wojtka teledysk został zrealizowany u niego w domu. Plan zdjęciowy stworzyli jego znajomi na 2m2. Część scen została nagrana późną nocą w ogrodzie, co wymagało od niego wielkiego wysiłku, lecz energia płynąca z realizacji marzenia dała mu również ogrom siły i spełnienia artystycznego.

 

Pomysłodawczyniami i koordynatorkami całej akcji są Joanna Sobotkowska i Ewelina Roxy Gracz. Za przygotowanie wokalne odpowiada Bartosz Caboń (trener wokalny między innymi Dawida Kwiatkowskiego a także artysta znanego duetu Cukier), który wraz ze swoją partnerką Klaudią Sobotką zajął się również rejestracją wokalu.

Cuda się zdarzają a marzenia trzeba spełniać – mówi Joanna Sobotkowska, przyjaciółka Wojtka – Ten singiel to spełnienie marzeń Wojtka i dowód na to, że wszystko się może zdarzyć. Szczególnie, kiedy jest tyle wrażliwych osób dookoła. Razem z Roxą (Ewelina Roxy Gracz) wpadłyśmy na pomysł tej akcji przed kolejnym cyklem chemioterapii Wojtka. Roxa obraca się w muzycznym świecie i od razu obudził się w niej managerski instynkt – ona zawsze wie, do kogo zadzwonić. Pierwszy telefon wykonałyśmy do Beaty Ejzenhart z pytaniem, o tekst piosenki. Od razu się zgodziła i wciągnęła do współpracy Tomka Luberta – znanego polskiego kompozytora i producenta a także założyciela Fundacji Luberty Pomagająktóry jak wielokrotnie podkreślał „pomaganie ma we krwi”. Melodia i tekst powstały dosłownie w dwa dni. Później wszystko potoczyło się lawinowo. Kolejny na liście kontaktów Roxy, był Piotr Zborowski, który zajął się produkcją muzyczną, mixem i masteringiem. Ponieważ Wojtek wcześniej nie miał doświadczenia przed mikrofonem musiałyśmy wykonać kolejny telefon i tak z pomocą przyszedł nam Bartosz Caboń, który zorganizował dla Wojtka przyspieszony kurs wokalny przed nagraniem i zajął się realizacją nagrania razem ze swoją partnerką Klaudia Sobotką. Sebastian Wrzosek (Ten Fajny Management) zaangażował się w akcję po jednym odsłuchu singla i we współpracy z MUGO zajęli się dystrybucją cyfrową i promocją.

Dochód ze sprzedaży cyfrowej zostanie przekazany na leczenie Wojtka i na Fundację Luberty Pomagają, która skupia się na pomocy w szczególności pacjentom onkologicznym.

 

Tekst nagrania „Serce gotowe”

 

Serce bije wciąż mocno

W rytm tak wielu serc

Słowa nie trafią w sedno

Tylko w ocean łez

Sensu się nie doszukuj

Nie wie nikt i ty też

Co, dlaczego, naprawdę

Dzieje się

 

Anioł staje na drodze

Magia marzeń to krok

Ziarno dobra zasiane

Może odgonić mrok

Dobro mnoży się wdzięcznie

Karma dba o to by

Ziarno dobra zasiane

Mogło dopełniać sny

 

Uuuu uuuu

Nie wiesz jaką ma moc

Uuuu uuuu

Serce gdy jest gotowe

Uuuu uuuu

Nie wiesz jaką moc

Gdy chce jeden człowiek

Serce gotowe

Serce ma gotowe

 

Serce rwie się do walki

Chwile skraść chce lub dwie

Chwile przy tym bezradne

Współpracują lub nie

Mówią Bóg nie gra w kości

Drwi z nas tylko pan los

Lecz na końcu tej drogi

Jest coś

 

Anioł staje na drodze

Magia marzeń to krok

Ziarno dobra zasiane

Może odgonić mrok

Dobro mnoży się wdzięcznie

Karma dba o to by

Ziarno dobra zasiane

Mogło dopełniać sny

 

Uuuu uuuu

Nie wiesz jaką ma moc

Uuuu uuuu

Serce gdy jest gotowe

Uuuu uuuu

Nie wiesz jaką moc

Gdy chce jeden człowiek

Serce gotowe

Serce ma gotowe

 

I kiedy spadać będę w cienie

Nicość mnie nigdy nie obejmie

Zastęp aniołów tu i tam

Nie jestem sam

Już wieczność znam

 

Uuuu uuuu

Nie wiesz jaką ma moc

Uuuu uuuu

Serce gdy jest gotowe

Uuuu uuuu

Nie wiesz jaką moc

Gdy chce jeden człowiek

Serce gotowe

Serce ma gotowe

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 14 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *