Weekend – Mój Aniele 2018

W sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Weekend zatytułowany “Mój Aniele 2018”. Grupa odświeżyła swój kawałek “Mój Aniele”, który ma już “kilka dobrych lat”. Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu i kompozytorem jest Radosław Liszewski.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 24 kwietnia 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 6 494 993 wyświetleń na YT. Za zdjęcia do wideoklipu odpowiada firma Respect Media.
Grupa Weekend od lat należy do ścisłej czołówki najpopularniejszych wykonawców muzyki disco polo. Sławę zawdzięcza m.in. wydanemu w 2012 roku singlowi “Ona tańczy dla mnie”, który w 2013 roku zajął 17. miejsce na światowej liście przebojów portalu YouTube. Formacja ma na koncie siedem albumów, z których jeden, “Ona tańczy dla mnie”, zdobył status złotej płyty. Ostatni krążek “Będziesz na zawsze” ukazał się 6 listopada 2014 nakładem wytwórni płytowej Edipresse. Płyta jest utrzymana w gatunku disco polo i zawiera 11 numerów. Lider zespołu Radek Liszewski pisze teksty, komponuje, a także jest jego głównym wokalistą.
źródło: muzyka.interia.pl, disco-polo.info, Internet
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Weekend

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 56 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *