TEO – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki TEO to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2022 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się nowa piosenka norwesko-polskiego piosenkarza zatytułowana “Trust”.

TEO – nad wiek wrażliwy piosenkarz, songwriter i początkujący aktor o magnetycznej barwie głosu, zaprezentował właśnie swój najnowszy singiel. Po świetnie przyjętych w Norwegii utworach „You Grin” i „Goosebumps”, przyszła pora na „Trust”.

Nutka została wyprodukowany\a przez Mike’a Pardę z MP Studio Bergen. Zawiera w sobie częstotliwość i partie z deszczowymi dźwiękami oraz nieco ponurym nastrojem w tle. Refren ma uderzyć nieco głębiej w serce i otworzyć możliwość refleksji. TEO zgrabnie przemyca do utworu emocjonalne smaczki – nutę melancholii, szczyptę zranienia, a jako idealne wykończenie całości przesłanie, o jakże ważnym zaufaniu do siebie.

Autorami i kompozytorami są Teo Tomczuk oraz Andreas Wallevik.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 18 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2051 wyświetleń na YT. Wideoklip został nagrany w Polsce, w okolicach Małomic.

TEO czerpie inspiracje z wnikliwych obserwacji otaczającego go świata, bazując przy tym na własnych uczuciach. W myśl zasady, że im bardziej osobisty jest przekaz, tym bardziej uniwersalny odbiór, Artysta ma nadzieję, że więcej ludzi odnajdzie siebie w tym, co przekazuje w swojej muzyce.

źródło: materiały prasowe, YouTube, i inne

Tekst nagrania “Trust”

Why you gotta do this to me again,
Like a flying bird in the rain, that no one sees again
Why can’t you realize what you did wrong,
It’s the truest love that hurts the most, your loving heart is made of stone

I thought I saw you on the train station,
You were walking through the rain,
Oh oh oh
But it was ably imagination
I see you everywhere

Oh oh oh oh
Only trust yourself and no one else, and no one else

Take my love and take my hand,
and don’t choose somebody else,
just don’t leave me behind
It’s weird how you can forget me so fast,
and not think about our past,
like a fish deep in the sea

I thought I saw you on the train station,
You were walking through the rain,
Oh oh oh
But it was only imagination
I see you everywhere

Oh oh oh oh oh
Only trust yourself and no one else, and no one else
Oh oh oh oh oh
Only trust yourself and no one else, and no one else

These times are something to never forget,
But it won’t happen again
And we will go our own ways

Lista utworów

1. Cheesecake
2. Prawdy Atak
3. Rap z miłości, nie na pokaz
4. Trust

Teo Tomczuk – 15 letni, wschodzący artysta, urodzony w Norwegii. Rodzice Teo są Polakami, którzy wyemigrowali do Norwegii w 2oo4 roku. Teo od urodzenia mieszkał na małej wyspie na zachodzie Norwegii, w najmniejszej wyspiarskiej gminie o nazwie Solund – składającej się z ponad 1000 małych wysp, których liczba ludności ledwo przekracza 800 osób. W 2020 wraz z rodzicami wyprowadził się do Bergen aby lepiej rozwijać swoje zamiłowania muzyczne i mieć łatwiejszy dostęp do środowiska muzycznego. Już jako 8 latek widział siebie jako wokalistę i intensywnie rozwijał umiejętności wokalne oraz grę na instrumentach muzycznych, których liczba zwiększała się rok rocznie za sprawą św Mikołaja. Jego największymi idolami są Alex Turner z Arctic Monkeys oraz Jökull Júlíusson z Kaleo. Teo ma na swoim koncie wiele lokalnych koncertów w Bergen a także w Małomicach w woj. lubuskim – rodzinnym mieście rodziców, gdzie zdobył swoich pierwszych fanów. Już 5 marca 2022 wystąpi w Luttprisshow w Førde. Zakwalifikował się do udziału w The Voice Norway 2022 jednak nie zdecydował się na udział w show aby móc samodzielnie i w zgodzie z samym sobą tworzyć i wydawać. Od nowego roku rozpoczyna naukę w gimnazjum BPG w Bergen o kierunku muzycznym. Marzy, aby rok 2022 był dla niego muzycznie rozwijającym się rokiem.
źródło: Materiały prasowe

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 18 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *