Smolasty – Antidotum

SmolastyJakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego piosenkarza Smolastego zatytułowany “Antidotum”. Kawałek jest czwartym singlem promującym debiutancki krążek artysty „Fake Love”, który światło dzienne ujrzał 7 września 2018 roku i dotarł do siódmego miejsca wśród najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Album ukazał się nakładem wytwórni płytowej WM Poland/WMI i jest utrzymany w gatunku Hip Hop. Płyta zawiera 13 piosenek. Krążek to zapis przygód młodego faceta będącego na fali wnoszącej oraz opowieść o ciemniejszych stronach Jego życia. W tekstach przewijają się obserwacje i rozterki z jakimi musi się zmagać na co dzień, a wszystko to podane poprzez muzykę na światowym poziomie. Produkcją albumu zajął się duet producencki Miyo, a o poligrafię zadbał Forin.
Gatunek nowej piosenki (według Google) to pop. Inne źródło podaje, że RnB.


Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 15 listopada 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 595 562 wyświetleń na YT. Wideoklip został zrealizowany w Aurelio Kuchnia i Artyści w Warszawie przez ekipę H D S C V M. W klipie zobaczyć można Smolastego tańczącego i w towarzystwie znanej z Top Model Żakliny Ta Dinh. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 23-latka pt. „Uzależniony”, który na Youtube ma przeszło 32 miliony wyświetleń? Zobaczymy.

Warto dodać, że Smolasty w ostatnich miesiącach mocno zamieszał na polskiej scenie muzycznej. Dodatkową popularność przyniósł mu związek z Honoratą Skarbek. Może doczekamy się ich duetu? Artysta był nominowany do Fryderyków 2018 w kategorii Fonograficzny debiut roku. Najbliższa impreza, na której wystąpi wykonawca odbędzie się 31-12-2018 w Warszawie (Mazowieckie), a kolejna 02-02-2019 w Świdniku (Lubelskie).

źródło: popkiller.pl, 4fun.tv, muzykoholicy.com, glamour.pl, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Smolastego

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst numeru “Antidotum”

Hej,wiem że jest późno ale potrzebuje jeszcze raz tego samego.Nie wiem czy to jest jeszcze możliwe ale bardzo mi tego brakuje,jesteś tam w ogóle?
[Zwrotka 1]
A teraz znów,znów,znów nie mogę spać tu.Wychodze tam gdzie światła miast.
Euforia w głowie mi nie daje zasnąć,muzyka tu zagłusza nas.Każdy,każdy,każdy weekend taki sam,miałem być w domu ale nie znajdziesz mnie tam.Znowu się rozbijam albo gdzieś tam gram i znowu piątek,nadchodzi tu,nie chce mieć go tu,nie zostane znów,wyjde zanim światła zgasną.Jest późno już,ciągle brak mi snu,lecz bawimy się znów,zanim tu nadejdzie jasność.
[Refren]
A ty chodź,chodź,bądź moim antidotum,chcę czuć moc,moc,moc kiedy mam cię z boku.
A ty chodź,chodź,bądź moim antidotum,ja nie zasnę dziś,ja nie zasnę dziś,ja nie zasnę dziś,
ja nie zasnę dziś.
[Zwrotka 2]
Chcę to samo co ostatnio mieć,znowu,znowu ciebie złapie w sieć,albo,albo,albo to ty mnie,bo tej nocy mam na ciebie wkręt.Wiesz to dobrze leczysz moje fobie,myśli nie spokojne w mojej głowie ciągle,póki jeszcze możemy się bawić dobrze chcę to czuć,czuć,czuć,czuć,czuć.
[Refren]
A ty chodź,chodź,bądź moim antidotum,chcę czuć moc,moc,moc kiedy mam cię z boku.
A ty chodź,chodź,bądź moim antidotum,ja nie zasnę dziś,ja nie zasnę dziś,ja nie zasnę dziś,
ja nie zasnę dziś.
[Zwrotka 3]
W mej głowie to tylko moment,chcę dłużej mieć cię przy sobie.Czy inne bijesz na głowe?Ja dawno znam już odpowiedź.Proszę nigdy już nie palmy tych mostów,chcemy siebie tak zwyczajnie po prostu.Dam ci wiele jeśli spotkam cie w końcu,wtedy powiem to ci..
[Refren] x3
A ty chodź,chodź,bądź moim antidotum,chcę czuć moc,moc,moc kiedy mam cię z boku.
A ty chodź,chodź,bądź moim antidotum,ja nie zasnę dziś,ja nie zasnę dziś,ja nie zasnę dziś,
ja nie zasnę dziś.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 12 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)