Sławomir – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Sławomira to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy singli.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Sławomira

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Sławomira zatytułowana “All Inclusive”. Singiel znalazł się na najnowszym krążku artysty zatytułowanym „The Best Of”, który ukazał się 16 października 2020 nakładem wytwórni płytowej Too Fast Train Records. Płyta jest utrzymana w gatunkach Rock oraz Pop i zawiera 15 numerów. Mimo przekornego tytułu, na płycie znajdziemy same premierowe kawałki[źródło]realnews.pl. W nagraniach udział wzięli cenieni muzycy sesyjni[źródło]muzyka.interia.pl.

„Ta płyta jest jak moje życie, a żyję szeroko” – określa materiał jednym zdaniem Sławomir.

“Oprócz dopieszczonych grafik, otrzymujemy śpiewnik z tekstami i akordami. To ukłon w stronę muzykujących słuchaczy Rock Polo. Każdego fana, który zamówi płytę w pre-orderze Sławomir i Kajra uhonorują własnoręcznym podpisem. Posiadaczy fizycznego krążka – Sławomir postanowił nagrodzić dodatkowym bonusem muzycznym, który ukryty jest na krążku i mogą go usłyszeć tylko posiadacze płyty w wersji CD” – czytamy w informacji od wydawcy[źródło]muzyka.interia.pl.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorem tekstu jest Sławomir.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 14 sierpnia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 379 980. Wideoklip wyreżyserowali i scenariusz do niego napisali Kajra & Sławomir. W teledysku wystąpili: Marek Kryjom, Sławomir&Kajra, Robert Kurpisz, Paweł Buncler, Monika Klimesova, Martin Musil i Melanie Musilova. Bajeczny wideoklip nakręcono w malowniczych zakątkach Chorwacji. W klipie główną rolę zagrał Marek Kryjom, słynny “Mały” z popularnej grupy Piersi. Sławomir postanowić zabrać swoich fanów w ekskluzywną podróż na wakacje, na których wszystko jest w cenie biletu[źródło]disco-polo.info.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu finalisty „Twoja twarz brzmi znajomo” pt. „Miłość w Zakopanem”, który na Youtube ma już 234 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „Miłość w Zakopanem” był grany praktycznie w każdej rozgłośni radiowej[źródło]lolmania.eu. Hit ten w krótkim czasie wdarł się na listy przebojów w całej Polsce[źródło]nutyliterowe.pl. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 4, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1. Materiał zdobył certyfikat poczwórnie diamentowej płyty[źródło]Wikipedia.

Sławomir to jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy[źródło]7 lipca 2021 https://nowiny24.pl/w-lipcu-na-podkarpaciu-wystapi-slawomir-zapala-zaspiewa-w-jaworniku-polskim-a-wiec-w-miejscowosci-z-ktorej-pochodza-jego-mama-i/ar/c13-15700868. Początki kariery Sławomira sięgają początku 2014 r., kiedy premierę miał utwór “Megiera”. To wtedy znany dotychczas głównie jako aktor Sławomir Zapała pokazał swój nowy wizerunek – charakterystyczny wąs, zaczeska na głowie, bujne owłosienie na klacie, Volkswagen Golf 3[źródło]muzyka.interia.pl. Sławę przyniósł mu hit „Miłość w Zakopanem” z 2017 roku[źródło]rmf.fm. Teledyski tego samozwańczego odkrywcy gatunku rock-polo mają wielomilionową oglądalność.

źródło: muzyka.interia.pl, open.fm, realnews.pl, | lolmania.eu, nutyliterowe.pl, nowiny24.pl, muzyka.interia.pl, rmf.fm, KM, Youtube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Tekst nagrania “All Inclusive”

kiedy świat nas woła: czas na zmienię
kiedy się nudzi już Zakopane
po wypłacie finansowy zryw
wybieram opcje: ALL INCLUSIVE

ALL INCLUSIVE to piękny stan
ALL INCLUSIVE a ja go mam
ALL INCLUSIVE to piękny stan
ALL INCLUSIVE a ja go mam

piwo, dżin, a potem wódzia czysta
jak zabuliłem, no to skorzystam
ruskich tutaj cieszy Gucci metka
mnie imponuje ma bransoletka

ALL INCLUSIVE to piękny stan
ALL INCLUSIVE a ja go mam
ALL INCLUSIVE to piękny stan
ALL INCLUSIVE a ja go mam

przed odlotem dla pilotów brawa
powrót do kraju to też zabawa
zaliczony na bezcłówce sklep
wiec tankujemy nasz jumbo-jet

I cały samolot!

ALL INCLUSIVE to piękny stan
ALL INCLUSIVE a ja go mam
ALL INCLUSIVE to piękny stan
ALL INCLUSIVE a ja go mam

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
(airplay)
[15]
POL
(airplay
nowości)

[23]
POL
(airplay
TV)

[24]
2015 „Megiera”
„Ni mom hektara”
2016 „Aneta”
2017 „Miłość w Zakopanem” 4 1 1
„Pierwsza gwiazda” (gościnnie: Future Folk)
2018 „Ty mała znów zarosłaś”
2019 „Weekendowy Korsarz”
„Małgosia Socha”
2020 „Weselny Pyton”
„Totalny Love”
2021 „Będę z Nią”
(gościnnie: Marcin Wyrostek)
4
„All Inclusive”
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze “Święta, Święta” u boku MazurKids.

Sławomir Zapała, ps. Sławomir (ur. 19 marca 1983 w Krakowie) – polski aktor, showman i piosenkarz rock-polo. W 2006 roku ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Działalność muzyczną rozpoczął w Nowym Jorku na Long Island. Gatunki jego muzyki to rock i pop. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “The Greatest Hits” ukazała się 7 kwietnia 2017 roku nakładem wytwórni płytowej Sonicca/Agora i jest utrzymana w gatunkach disco, rock, pop. Krążek dzięki wsparciu fanów ustanowił muzyczny rekord Polski w projekcie crowdfundingowym na platformie wspieram.to. Album posiada status platynowej płyty. Płyta szybko znalazła się wśród bestsellerów Empiku. Nagrania dotarły do 1. miejsca polskiej listy przebojów – OLiS. Materiał zawiera 11 piosenek.

“Teksty zawarte na krążku „The Greatest Hits”, wszystkie autorstwa samego Sławomira, pełne są odwołań i wtrętów, tylko czekających na ich odkrycie. Sprawiają one, rzecz jasna, że wydawnictwo charakteryzuje się wydźwiękiem mocno humorystycznym i miejscami ironicznym, co uważam za niemały atut. Nie zapominajmy równocześnie, iż znajdziemy tu też kawał naprawdę fajnej muzyki i takiegoż wokalu” – napisano w recenzji wydawnictwa w serwisie muzykoholicy.com.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, kiwiportal.pl oraz muzykoholicy.com

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 1 155 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *