Skytech – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Skytecha to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Skytecha

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazał się nowy utwór polskiego producenta Skytecha zatytułowany “Saturday Night”. Kawałek jest przeznaczony dla osób, które uwielbiają klubowe brzmienia na najwyższym poziomie. Jest to hymn idealny na piątkowy i sobotni wieczór. Numer podnosi na duchu i sprawia, że nogi same rwą się na parkiet. Artysta zręcznie stworzył zabawną i przystępną kompozycję.

“Prace nad ‘Saturday Night’ rozpoczęły się około rok temu. Zaczęło się od tego, że R3hab, będąc w trakcie sesji studyjnych w USA z songwriterami, wysłał mi próbkę wokalu z pytaniem, czy nie chciałbym nad nim popracować. Pamiętam, że już podczas pierwszego odsłuchu na telefonie, miałem poczucie w rodzaju ‘wiem dokładnie jak ten numer powinien zagrać w finalnej wersji’. W mojej głowie utwór już był skończony. Od tego momentu próbowałem jak najbardziej zbliżyć to, co miałem w sesji w Abletonie, do tego, co słyszałem uszami wyobraźni. Może dlatego cały proces trwał dość długo” – opowiedział Skytech w rozmowie z Essentialmusic.

Gatunki nowej piosenki to Dance i Electronic.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 8 listopada 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 4 401 wyświetleń na YT. Słuchając “Saturday Night” momentalnie w wyobraźni pojawia się pokaz slajdów ze wspomnieniami z imprez. Tak też został zrealizowany wideoklip, który został nakręcony podczas występu Skytecha, w ramach koncertu R3haba w Warszawie.

“This is definitely one of my favorite Skytech tracks. What do you think? Much Love <3” – napisał Skytech w komentarzu pod wideoklipem.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu polskiego producenta pt. “Tiger” (oraz R3hab & Fafaq), który na Youtube ma już 75 mln wyświetleń? Zobaczymy.
Notka o Skytechu jest na dole artykułu.
źródło: eska.pl, essentialmusic.pl, YouTube, i inne

Lista utworów

1. La La Love (oraz C-BooL feat. Giang Pham)
2. Kundalini (oraz Headhunterz)
3. Fuego (oraz R3hab)
4. High On The Summer (oraz C-BooL, Up & Down feat. Bright Sparks)
5. Touching Me (oraz DNF)
6. Open Your Mind (oraz DNF)
7. Everything (oraz R3hab)
8. Out Of My Mind
9. Tiger (oraz R3hab & Fafaq)
10. Saturday Night
Skytech, właściwie Mateusz Dziewulski to pochodzący z Olsztyna jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów muzyki elektronicznej na świecie. Początkowo, projekt Skytech, składał się z dwóch osób, Mateusza i jego starszego brata Juliana. Jednak obecnie Skytech to solowy projekt prowadzony przed Mateusza. Jego oryginalne produkcje, jak również kolaboracje z innymi ikonami gatunku, takimi jak R3hab czy Headhunterz pozwoliły stać mu się, zaraz po Fryderyku Chopinie, najczęściej słuchanym Polskim artystą za granicą. Muzyk jest uczestnikiem wielkich muzycznych festiwali muzyki klubowej.
źródło: ebilet.pl, cubestage.pl oraz radiozet.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 13 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *