SKOLIM – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki formacji SKOLIM to: “Kiss me Baby”.
Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


Wideo z YouTube

Wideo dostępne jest na tej stronie.

O utworze

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy SKOLIM zatytułowana “Kiss me Baby”. Kawałek utrzymany jest w klimacie latino disco i nawiązuje do nutki “Wyglądasz idealnie”. Charakterystyczny wokal Skolima idealnie pasuje do tego materiału, który wyprodukowali panowie z Dance 2 Disco.

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Konrad Skolimowski, Marcin Mackiewicz oraz Artur Lipiński. Muzyka: Konrad Skolimowski, Artur Lipiński i Marcin Mackiewicz. Na YouTube ukazał się też remix nutki.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 15 września 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 28 315 999 wyświetleń na YT i jest na pozycji NR 11 w kategorii najpopularniejszych teledysków. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 13 października 2022 czytamy: Na oficjalnej liście ZPAV najczęściej puszczanych teledysków Polsce propozycja od Skolima pt. “Kiss me baby” uplasowała się na czwartym miejscu. W wideoklipie ujrzymy między innymi znaną ukraińską tik-tokerkę i instagramerkę Anasteishę Zahandrevich czy tancerki Oliwki Brazil.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu SKOLIMA pt. “Wyglądasz Idealnie”, który na YouTube ma już 108 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że produkcja “Wyglądasz Idealnie” w dwa tygodnie osiągnęła 10 milionów wyświetleń. Znalazła się też na 8 pozycji na Karcie na czasie w kategorii Muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube)[źródło]YouTube i disco-polo.info. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 25, na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 4[źródło]http://bestsellery.zpav.pl. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 7 czerwca 2022 czytamy: Uwielbiany artysta disco polo może być z siebie dumny. W końcu nie każdemu udaje się osiągnąć tak przyzwoity wynik i to w tak krótkim czasie.

Konrad Skolimowski znany pod pseudonimem Skolim to utalentowany człowiek, który jest nie tylko przedstawicielem świata disco polo, ale także aktorem znanym z serialu “Barwy szczęścia”[źródło]disco-polo.info paź 2020. Muzyk ma na swoim koncie wiele kawałków, jednak to po premierze hitu “Wyglądasz idealnie” jego kariera gwałtownie skoczyła do góry[źródło]disco-polo.info 25 Październik 2022.

Najbliższy koncert wykonawcy ma się odbyć 28-01-2023 w miejscowości Lubin, a kolejny 28-01-2023 w miejscowości Oleśnica.

źródło: disco-polo.info, | disco-polo.info, YouTube, i inne?

Tekst nagrania “Kiss me Baby”

Tekst piosenki dostępny jest na tej stronie.

Lista utworów

1. PORWANIE (ZATAŃCZ ZE MNĄ)
2. A ja się bawię
3. Bawmy się
4. O Tobie kochana
5. Grzejesz mnie
6. Uśmiechnij się choć raz
7. Filmowa miłość
8. Kino kino
9. O miła moja
10. Moja Dama
11. Dawaj Królowo
12. Kochanie przy mnie bądź
13. Wyglądasz Idealnie
14. Kiss me Baby

Biogram

SKOLIM to polski zespół muzyczny wykonujący muzykę disco polo. Konrad “Skolim” Skolimowski to aktor i muzyk.
źródło: disco-polo.info i ?

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 643 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)