Shaun Baker – Run Away (Klaas Original Mix) ft. Jessica Jean

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór niemieckiego DJ-a Shauna Bakera zatytułowany “Run Away (Klaas Original Mix)” (z gościnnym udziałem pochodzącej z Filipin piosenkarki Jessiki Jean). Kawałek jest coverem przeboju The Soundlovers pt. “Run A Way”. Singiel “Run A Way” został wydany 16 lipca 1996 roku. Nutka zajęła najwyższą pozycję numer 14 na niemieckiej liście Top 100 Singles.
The Soundlovers to włoski projekt muzyczny tworzący muzykę eurodance. Grupa powstała w 1996 roku. Formację tworzyli: DJ Molella, Phil Jay, Roberto Santini (producenci), Natahlie Aarts (wokal) oraz German Leguizamon (taniec, wokal).
Gatunek nowej piosenki to dance.
Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 30 stycznia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 661 908 wyświetleń na YT. Wideoklip nakręcono w Niemczech. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Niemca pt. “V.I.P.” (feat. Maloy), który na Youtube ma już 5,7 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “V.I.P.” zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów między innymi w Polsce i Czechach. Po sukcesie tego kawałka oficjalną wokalistką Shauna została MaLoY.
Shaun Baker rozpoczął karierę w drugiej połowie lat 90-tych, ale pierwszy poważny sukces przyszedł z nagraniem “Explode”. Hity artysty stały się najczęściej odtwarzanymi kawałkami i teledyskami, również w polskich stacjach radiowych i telewizyjnych. Muzyk z Jessiką Jean nagrywa i występuje od 2010 roku, tworząc niezapomniane wrażenia.
Jessica Jean to mieszkająca w Niemczech piosenkarka i autorka tekstów, która w 2012 roku zyskała międzynarodową popularność hitem “Black Box”. Produkcja na Youtube ma 606 tys. wyświetleń.


Wideo dostępne jest na tej stronie.
źródło: djpromotion.com.pl, rmf.fm, muzyka.interia.pl, Wikipedia, i inne

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 5 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)