Selena Gomez – nowa piosenka

Selena GomezTytuł nowej piosenki Seleny Gomez to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2022.


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Seleny

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Seleny Gomez oraz brytyjskiej formacji Coldplay zatytułowana “Let Somebody Go”. Sentymentalny singiel promuje najnowszy krążek Brytyjczyków zatytułowany “Music of the Spheres”, który ukazał się 15 października 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Parlophone. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop, pop rock, space rock, space music oraz ambient i zawiera 12 numerów. Jest to dziewiąty studyjny album zespołu. Zawiera gościnnie występy Seleny Gomez, We Are King, Jacoba Colliera i BTS. Za produkcję odpowiada Max Martin. Krążek otrzymał mieszane recenzje od krytyków. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 55/100, na podstawie 18 recenzji. Prestiżowy serwis Allmusic.com przyznał wydawnictwu ocenę 4 z 5 możliwych gwiazdek. Płyta zadebiutowała na pierwszym miejscu listy UK Albums Chart. Według angielskojęzycznej Wikipedii album znalazł się w TOP5 na 24 listach (w tym w Polsce na 5 miejscu). Krążek na liście US Billboard 200 zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycje numer 4, a na listach US Top Alternative Albums (Billboard) i US Top Rock Albums (Billboard) numer 1. 14 października 2021 roku, dzień przed wydaniem “Music of the Spheres”, Coldplay oficjalnie ogłosiło trasę Music of the Spheres World Tour w 2022 roku, promującą album. Serię koncertów ma rozpocząć występ na Kostaryce. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty.

“Music of the Spheres” jest płytą, jakiej się po brytyjskim zespole spodziewałam – bardzo przystępną i pełną stadionowych hymnów. Chcącą zadowolić i starszych fanów formacji, jak i zyskać nowych, młodszych wielbicieli, o czym najlepiej świadczą kolaboracje z BTS i Seleną Gomez – napisano w recenzji wydawnictwa w blogu muzycznym the-rockferry.pl.

W artykule opublikowanym w serwisie 4fun.tv w dniu 8 lut 2022 czytamy o “Music of the Spheres”: Krążek przekroczył liczbę miliarda odtworzeni.
Gatunki nowej piosenki to Pop i soft rock. Materiał napisali: Guy Berryman, Jonny Buckland, Will Champion, Chris Martin, Max Martin, Olivia Waithe, Oscar Holter, Leland Wayne, Bill Rahko oraz Apple Martin. Kompozycja została wyprodukowana przez Metro Boomina, Oscara Holtera, Billa Rahko i Maxa Martina.

Chris Martin via Apple Music

It’s just a really lovely ballad. And quite early on we realised it needed a female counterpart to the vocal. And we were very grateful that when we asked Selena to sing on it, she loved the song and was happy to do so. Collaborations in general are something that we’ve done more of recently. We never really used to do it before. When we were younger, we kind of locked ourselves in a room and felt we had to prove everything ourselves. But I think as time has gone on, it’s become more interesting for us to work with other people from different parts of the world, different genres. It just adds colour and character to the music.

Translator nam to przetłumaczył następująco:

To po prostu naprawdę urocza ballada. I dość wcześnie zdaliśmy sobie sprawę, że potrzebujemy kobiecego odpowiednika wokalu. I byliśmy bardzo wdzięczni, że kiedy poprosiliśmy Selenę, żeby w nim zaśpiewała, pokochała tę piosenkę i była szczęśliwa, że ​​to zrobiła. Ogólnie rzecz biorąc, współpraca to coś, co ostatnio robiliśmy. Nigdy wcześniej tego nie robiliśmy. Kiedy byliśmy młodsi, zamykaliśmy się w pokoju i czuliśmy, że sami musimy wszystko udowodnić. Ale myślę, że w miarę upływu czasu praca z innymi ludźmi z różnych części świata, z różnych gatunków stała się dla nas bardziej interesująca. Po prostu dodaje muzyce koloru i charakteru.

„Let Somebody Go” został po raz pierwszy wykonany na żywo w The Late Late Show z Jamesem Cordenem przez Coldplay i Selenę Gomez 18 października 2021 roku.

Singiel “Let Somebody Go” to następca singla “999” (nagranego wraz z Camilo).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 7 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 33 849 038 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Dave Meyers (jest reżyserem bardzo wielu teledysków m.in. Ed Sheeran: Shivers, Ed Sheeran: Bad Habits, Coldplay: Higher Power, P!nk: All I Know So Far). Kierownikiem zdjęć do teledysku był Scott Cunningham. Na początku i pod koniec teledysku widzimy objętych wokalistów.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 29-letniej Amerykanki pt. “The Heart Wants What It Wants”, który na Youtube ma już 765 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “The Heart Wants What It Wants” osiągnął szóstą pozycję na liście Billboard Hot 100. Kompozycja osiągnęła także szóstą pozycję w Kanadzie i znalazła się w TOP40 w szesnastu krajach, w tym w Australii, Belgii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii. Kawałek na liście US Adult Contemporary (Billboard) zajął najwyższą pozycję numer 18, na liście US Adult Top 40 (Billboard) również numer 18, na liście US Dance Club Songs (Billboard) numer 35, na liście US Latin Pop Airplay (Billboard) numer 32, na liście US Mainstream Top 40 (Billboard) numer 7, a na liście US Rhythmic (Billboard) numer 30. Singiel pokrył się czterokrotnie platyną.

Selena Gomez to jedna z najpopularniejszych aktorek i piosenkarek na świecie. Zyskała popularność już jako nastolatka, dzięki roli Alex Russo w serialu „Czarodzieje z Waverly Place”. Artystka jest jedną z największych gwiazd Disney Channel.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych wykonawczyni zamyka wydany 10 stycznia 2020 roku krążek “Rare”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Interscope. Album jest utrzymany w gatunkach Pop i dance. Płyta zawiera 13 numerów. Jest to jej trzeci album studyjny. Materiał zdobył certyfikat platynowej płyty. Materiał zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200, stając się trzecim z kolei albumem numer jeden Seleny w Stanach Zjednoczonych. Zadebiutował także na pierwszym miejscu w wielu krajach, w tym w Australii, Kanadzie, Norwegii, Meksyku, Belgii, Portugalii i Szkocji; jednocześnie osiągając szczyt w TOP3 w wielu innych krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Nowej Zelandii, Hiszpanii i Polsce. Wydawnictwo otrzymywało ogólnie pozytywne recenzje od krytyków muzycznych, z których wielu nazwało je najlepszym albumem Seleny do tej pory. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 76/100, na podstawie 12 recenzji. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 4 z 5 możliwych gwiazdek.

“Rare to bardzo dobra momentami mniej a momentami bardziej popowa mieszanka szczerych i dobrze przemyślanych kompozycji” – napisał Dariusz Kozera w recenzji płyty w serwisie allaboutmusic.pl i dał ocenę 4,5/5 gwiazdek.

Coldplay – brytyjski zespół muzyczny, grający muzykę rockową, założony przez wokalistę Chrisa i gitarzystę Jonny’ego w 1996 roku na University College London jako Pectoralz. Po dołączeniu do składu basisty Guya, grupa zmieniła swoją nazwę na Starfish, a w 1998 roku – na Coldplay. Coldplay to jeden z najpopularniejszych zespołów na świecie. Koncerty zespołu za każdym razem przyciągają tłumy wiernych fanów. Grupa powstała w 1996 roku w Londynie i już jej debiutancka płyta, wydana w 2000 roku „Parachutes” podbiła listy przebojów. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer “Something Just like This” (nagrany wraz z The Chainsmokers), który ma już 2 mld wyświetleń. Kapela w tym roku ma dać koncert w Polsce. Formacja ma wystąpić 8 lipca 2022 roku na PGE NARODOWY w miejscowości WARSZAWA. Natomiast najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 18 marca 2022 w San Jose, Costa Rica, Estadio Nacional.
źródło: | kobieta.interia.pl, styl.fm, allaboutmusic.pl, eska.pl, terazmuzyka.pl, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania “Let Somebody Go”

[Intro: Chris Martin]
(Let somebody, let somebody go)

[Verse 1: Chris Martin]
We had a kind of love
I thought that it would never end
Oh, my lover, oh, my other, oh, my friend
We talked around in circles and
We talked around and then
I loved you to the moon and back again
You gave everything this golden glow
Now turn off all the stars ’cause this I know

[Chorus: Chris Martin]
That it hurts like so
To let somebody go

[Verse 2: Selena Gomez, Both]
All the storms we weathered
Everything that we went through
Now without you, what on earth am I to do?
When I called the mathematicians and
I asked them to explain
They said love is only equal to the pain
And when everything was going wrong
You could turn my sorrow into song

[Chorus: Selena Gomez & Chris Martin, Chris Martin]
Oh, it hurts like so
To let somebody go
To let somebody go (Body go)
Oh, oh-oh (Oh-oh)
Oh, oh-oh
(Let somebody, let somebody go)

[Bridge: Chris Martin, with Selena Gomez]
Oh, oh-oh (Oh), when you love somebody (Oh)
When you love somebody (Oh)
Got to let somebody know
Oh, oh-oh (Oh), when you love somebody (Oh)
When you love somebody (Oh)
Got to let somebody know
So when you love somebody
When you love somebody

[Chorus: Chris Martin]
Then it hurts like so
To let somebody go
It hurts like so
To let somebody go

[Outro: Chris Martin]
But you’re still with me now, I know
(Let somebody, let somebody go)
Oh (Let somebody, let somebody go)
But you’re still with me now, I know

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
US
[7]
AUS
[60]
CAN
[12]
“Tell Me Something I Don’t Know” 2008 58 [K]
“Magic” 2009 61 80
“Come & Get It” 2013 6 46 6
“Slow Down” 27 93 29
“The Heart Wants What It Wants” 2014 6 33 6
“Good for You”
(featuring ASAP Rocky)
2015 5 10 8
“Same Old Love” 5 33 6
“Hands to Myself” 2016 7 13 5
“Kill Em with Kindness” 39 33 14
“It Ain’t Me”
(with Kygo)
2017 10 4 2
“Bad Liar” 20 13 11
“Fetish”
(featuring Gucci Mane)
27 23 10
“Wolves”
(with Marshmello)
20 5 7
“Back to You” 2018 18 4 4
“I Can’t Get Enough”
(with Benny Blanco, Tainy and J Balvin)
2019 66 43 33
“Lose You to Love Me” 1 2 1
“Look at Her Now” 27 29 13
“Rare” 2020 30 22 21
“Boyfriend”[AC] 59 54 66
“Past Life” (Remix)
(with Trevor Daniel)
77 68
“Ice Cream”
(with Blackpink)
13 16 11
“De Una Vez” 2021 92 91
“Baila Conmigo”
(with Rauw Alejandro)
74 68
“Selfish Love”
(with DJ Snake)
[AN] 71
“999”
(with Camilo)
[AR]
“Let Somebody Go”
(oraz Coldplay)
2022 91 66 45
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze “Anxiety” u boku Julii Michaels.

Selena Marie Gomez (ur. 22 lipca 1992 w Grand Prairie) – amerykańska aktorka i piosenkarka, która zasłynęła rolą Alex Russo w wyróżnionym nagrodą Emmy serialu Czarodzieje z Waverly Place. Od tego czasu Gwiazd wystąpiła w szeregu filmów telewizyjnych, włączając w to Kopciuszek: Roztańczona historia, a także zadebiutowała w pełnometrażowym filmie kinowym – Ramona i Beezus. Kariera artystki obejmuje również aktywność muzyczną. Celebrytka założyła zespół Selena Gomez & The Scene w 2008 roku, który rozpadł się w 2012 roku. Następnie wydała swój solowy debiutancki album. Płyta zadebiutowała na amerykańskim Billboard 200 i zawierała w pierwszej dziesiątce singiel “Come & Get It”. Po wydaniu kompilacyjnego albumu, będącego piątym i ostatnim albumem w Hollywood Records, poprzedzonym drugim singlem w TOP 10 “The Heart Wants What It Wants”, Gomez podpisała nowy kontrakt z Interscope Records. W październiku 2015 roku wydała swój drugi solowy album studyjny, Revival. Album zadebiutował na szczycie listy Billboard 200, a trzy pierwsze single “Good for You”, “Same Old Love” i “Hands to Myself” znalazły się w Top 40 na liście w Stanach Zjednoczonych. Współpracowała z Charliem Puth przy piosence “We Don’t Talk Anymore” oraz z Kygo nad “It Ain’t Me”. Według Billboard, Selena sprzedała ponad 7 milionów albumów i 22 miliony singli na całym świecie. Gatunki jej muzyki to pop, dance, electropop i pop rock. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Stars Dance” ukazała się 19 lipca 2013 roku nakładem wytwórni płytowej Hollywood i jest utrzymana w gatunkach EDM oraz electropop. Standardowa edycja krążka zawiera 11 piosenek. Album zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200. Po wydaniu “Stars Dance” otrzymał ogólnie mieszane recenzje od krytyków muzycznych. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 59/100, na podstawie 10 recenzji. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 3,5 z 5 możliwych gwiazdek. Selena promowała materiał trasą koncertową Stars Dance Tour (08-11 2013). Wydawnictwo pokryło się złotem. Dodajmy, że płyta na polskiej liście OLiS zajęła najwyższą pozycję numer 5. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org oraz metacritic.com

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 90 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *