Selena Gomez – Boyfriend

Selena GomezW sieci ukazał się nowy utwór amerykańskiej piosenkarki Seleny Gomez zatytułowany “Boyfriend”. Kawałek promuje rozszerzoną wersję najnowszego albumu studyjnego artystki zatytułowanego “Rare (Deluxe)”, wzbogaconą o cztery numery: „Boyfriend”, „She” oraz „Souvenir”, jak również ulubieniec fanów „Feel Me”. Standardowa edycja krążka “Rare” ukazała się 10 stycznia 2020 roku nakładem wytwórni płytowej Interscope. Płyta jest utrzymana w gatunkach Pop i dance. Krążek zawiera 13 numerów. Materiał zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200, stając się trzecim z kolei albumem numer jeden Seleny w Stanach Zjednoczonych. Zadebiutował także na pierwszym miejscu w wielu krajach, w tym w Australii, Kanadzie, Norwegii, Meksyku, Belgii, Portugalii i Szkocji; jednocześnie osiągając szczyt w pierwszej trójce w wielu innych krajach, w tym w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Nowej Zelandii, Hiszpanii i Polsce. Wydawnictwo otrzymywało ogólnie pozytywne recenzje od krytyków muzycznych, z których wielu nazwało je „najlepszym albumem Seleny do tej pory”. W agregatorze recenzji Metacritic krążek otrzymał średni wynik 76/100, na podstawie 12 recenzji. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 4 z 5 możliwych gwiazdek. “Rare” to bardzo dobra momentami mniej a momentami bardziej popowa mieszanka szczerych i dobrze przemyślanych nutek. Wykonawczyni postanowiła przekazać część zysków za zakupy w oficjalnym sklepie na rzecz Plus1 COVID-19 Relief Fund oraz MusiCares COVID-19 Relief Fund.
Gatunki nowej piosenki to pop i electropop. Materiał napisali: Selena Gomez, Julia Michaels, Justin Tranter, Jon Wienner oraz Sam Homaee. Kompozycja została wyprodukowana przez The Roommates. Nutka była notowana na 59. miejscu na liście najlepiej sprzedających się singli w Stanach Zjednoczonych.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 10 kwietnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 27 393 848 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Matty Peacock. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 27-letniej Amerykanki pt. “The Heart Wants What It Wants”, który na Youtube ma już 671 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “The Heart Wants What It Wants” osiągnął szóstą pozycję na liście Billboard Hot 100. Kompozycja osiągnęła także szóstą pozycję w Kanadzie i znalazła się w TOP40 w szesnastu krajach, w tym w Australii, Belgii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii. Singiel pokrył się platyną.
Selena Gomez to amerykańska aktorka i wokalista wypromowana przez wytwórnię Walta Disneya. W jej żyłach płynie meksykańska i włoska krew. Selena rozpoczęła karierę, jako aktorka i piosenkarka w wieku siedmiu lat w serialu dla dzieci “Barney i przyjaciele”. Popularność zdobyła rolą Alex Russo w serialu “Czarodzieje z Waverly Place”. Artystka w zeszłym roku zdobyła kilkanaście nominacji m.in.: Billboard Music Awards w kategorii Top Latin Song oraz Top Dance/Electronic Song, MTV Video Music Awards w kategorii Best Latin oraz Best Dance, Teen Choice Awards w kategorii Choice Summer Movie Actress oraz Choice Fandom. Zdobyła także dwie nagrody Latin American Music Awards w kategoriach Song of the Year oraz Favorite Song – Urban.
źródło: allaboutmusic.pl, wzielonej.pl, muzyka.interia.pl, plejada.pl, Wikipedia, i inne


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Seleny

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst utworu

[Chorus]
I want a boyfriend
But I just keep hitting dead ends
Try to take a shortcut, but I get cut again and again
I want a boyfriend
Tell me, are there any good ones left?
I keep finding wrong ones, but I want love again and again
I want a boyfriend
[Verse 1]
I been up all night
Pretty restlessly
Think I might know why (Ah)
I’ve been doing just fine
But baby, that don’t mean
That I’m feeling anti you and me
[Pre-Chorus]
There’s a difference between a want and a need
Some nights, I just want more than me
I know that there’s a fine line between
It’s not what I need, but (Yeah)
[Chorus]
I want a boyfriend
But I just keep hitting dead ends
Try to take a shortcut, but I get cut again and again (Yeah)
I want a boyfriend (Uh-huh)
Tell me, are there any good ones left?
I keep finding wrong ones, but I want love again and again (Yeah)
[Post-Chorus]
I want a boyfriend
I want a boyfriend
[Verse 2]
I could phone a friend, use a hotline or something
But that won’t get the job done (Uh-uh)
‘Cause every time I try (Yeah, yeah, yeah)
Every time they lie (Uh, ooh-hoo)
I get a little anti you and me
[Pre-Chorus]
There’s a difference between a want and a need
Some nights, I just want more than me
I know that there’s a fine line between
It’s not what I need, but (Ooh-hoo)
[Chorus]
I want a boyfriend
But I just keep hitting dead ends
Try to take a shortcut, but I get cut again and again (Yeah, ooh)
I want a boyfriend (Uh-huh)
Tell me, are there any good ones left?
I keep finding wrong ones, but I want love again and again
[Outro]
I want a boyfriend (Ah, ayy, yeah)
I want a boyfriend (Ah, I try to)
I want a (Ah, yeah)
I want a boyfriend (Ah, yeah)
I want a
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 13 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)