Robin Schulz – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Robina Schulza to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Robina

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka niemieckiego producenta Robina Schulza oraz francuskiego DJ-a Davida Guetty zatytułowana “On Repeat”. To nie pierwsza współpraca obu artystów – w 2016 wydali singiel “Shed a Light” (featuring Cheat Codes) [serwis eska.pl w artykule opublikowanym w dniu 2022-05-06 podaje, że kawałek “Shed a Light” ma 400 milionów streamów na Spotify].

– Jestem dumny i zaszczycony, że mam okazję współpracować z moim przyjacielem Davidem – powiedział Niemiec. – I jestem pewien, że ten utwór latem będzie można usłyszeć w klubach na całym świecie.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że mam kolejną piosenkę, którą nagrałem z moim dobrym kumplem Robinem Schulzem i naprawdę uwielbiam ten nowy utwór – wtóruje Francuz.

“Producenci nie wymyślili nic nowego brzmieniowo. Wszystko to już znamy. Novum stanowi tu pomieszanie prostej dance’owej kompozycji z progresywnymi brzmieniami EDM” – czytamy o “On Repeat” w serwisie djpromotion.com.pl.

Nutka idealnie nastraja na nadchodzące wakacje.

Gatunek nowej piosenki to House. Materiał napisali: Stefan Dabruck, Robin Schulz, Jürgen Dohr, Julia Wollstein, Jan Hammele, Guido Kramer, Dennis Bierbrodt, David Guetta, Andreas Huber oraz Daniel Deimann. Kompozycja została wyprodukowana przez producenta z Berlina VitaliZe, VIMALAVONGA, JUNKXA, Robina Schulza i Davida Guette.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 83.

Singiel “On Repeat” to następca singla “In Your Arms (For an Angel)” (nagranego wraz z Topiciem, Nico Santosem i Paulem Van Dykiem).

Oficjalne Lyric Video do nowego utworu na YT ukazało się 14 maja 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 599 459 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Robina pt. „Prayer in C” (Remix) (oraz Lilly Wood i the Prick), który na Youtube ma już 704 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że remiks „Prayer in C” znalazł się na szczycie list przebojów w Austrii, Niemczech, Szwajcarii, Luksemburgu, Francji, Holandii, Belgii (zarówno holenderskojęzycznej Flandrii, jak i francuskojęzycznej Walonii), Grecji, Włoszech, Węgrzech, Czech, Słowacji, Polski, Danii , Finlandii, Meksyku, Norwegii, Szwecji, Portugalii, Hiszpanii, Republiki Irlandii i Zjednoczonego Królestwa. Ten kawałek znalazł się również w TOP10 w Australii i Nowej Zelandii oraz w TOP40 w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty.

Robin Schulz jest jedną z największych gwiazd światowej sceny tanecznej muzyki elektronicznej. W 2013 roku zdobył rozgłos za sprawą remiksu kawałka „Waves” Mr. Probza. Nagranie przyniosło mu nominację do Grammy. W artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2022-05-06 czytamy, że artysta osiągnął wielki międzynarodowy sukces, czego dowodem 400 złotych, platynowych i diamentowych wyróżnień w ponad 45 krajach, ponad 20 milionów sprzedanych singli oraz 9,7 miliarda streamów na świecie. Muzyk ostatni raz w DJ Magazine top 100 DJs był notowany w 2020 roku – zajął wówczas 99 miejsce.

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 35-letniego muzyka zamyka wydany 26 lutego 2021 roku krążek zatytułowany “IIII”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych Tonspiel i Warner. Płyta jest utrzymana w gatunkach Dance-pop oraz House i zawiera 17 numerów. Jest to czwarty album studyjny Robina. Wydanie materiału było promowane przez pokaz świateł drona w Holandii. Wydawnictwo na niemieckiej liście albumów Offizielle Top 100 zajęło najwyższą pozycję numer 9[źródło]Wikipedia.

“Reasumując, można mieć pewien zawód, że ten zdolny producent zrobił album, choć pełen przebojów, dość jednolicie brzmiący. Ostatecznie jeśli ktoś lubi nowoczesny taneczny pop dance house z prostymi melodiami, będzie zadowolony z zawartości” – napisano w recenzji płyty w serwisie djpromotion.com.pl.

Krążek ‘IIII’ to następca krążka ‘Uncovered’ (2017).

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć na wydarzeniu pn. IKARUS FESTIVAL, które ma mieć miejsce w dniach 2 cze 2022 w Memmingen, Germany, a kolejny 15 cze 2022 w Bocholt, Germany, Gigaset Arena.

David Guetta (ur. 7 listopada 1967 w Paryżu) – francuski DJ i producent muzyczny, którego twórczość przeważa w dance i bigroom house, a dawniej house. W wieku 14 lat zaczął miksować swoje pierwsze winyle, a pracę DJ-a rozpoczął w wieku lat 17. W latach 1988–1990 pracował dla francuskiego Radia Nova. Artysta w 2021 roku uplasował się na pierwszym miejscu rankingu DJ Mag, TOP 100 DJs. W artykule opublikowanym w serwisie eska.pl w dniu 2022-05-06 czytamy, że z ponad 14 miliardami globalnych streamów, 50 milionami sprzedanych płyt na całym świecie i dwiema nagrodami Grammy na koncie (oraz 10 nominacjami do amerykańskiej nagrody muzycznej), David Guetta nieustannie udowadnia, dlaczego jest najbardziej cenionym artystą elektronicznym naszego pokolenia. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer „Hey Mama” (z gościnnym udziałem Nicki Minaj, Bebe Rexha i Afrojacka), który ma już 1,5 mld wyświetleń.Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych muzyka zamyka wydany 14 września 2018 roku krążek “7”. Muzyk w przyszłym roku ma dać koncert w Polsce. David ma wystąpić na wydarzeniu pn. Sunrise Festival, które ma mieć miejsce w dniach 21-24 ​​lipca 2022 w miejscowości Kołobrzeg[źródło]https://www.songkick.com/festivals/77216-sunrise/id/39550846-sunrise-festival-2022. Natomiast najbliższy koncert artysty ma się odbyć na wydarzeniu pn. Creamfields South, ktore ma mieć miejsce w dniach 2 cze 2022 w Chelmsford, UK.

źródło: eska.pl, djpromotion.com.pl, allaboutmusic.pl, discogs.com, | elle.pl, media.universalmusic.pl, eska.pl, djpromotion.com.pl, Wikipedia, Facebook, songkick.com, i inne

Tekst nagrania “On Repeat”

[Chorus]
Live the life you wanna lead
Spend the same day on repeat, on repeat, on repeat, on repeat
Isolate yourself from me
Spend the same day on repeat, on repeat, on repeat, on repeat
Keep on floating through a dream
If this is who you wanna be, wanna be, wanna be, wanna be
Find youself afraid to see
On the run from something real, something real, something real

[Pre-Drop]
On repeat

[Drop]
On repeat
On repeat
On repeat

[Bridge]
But it’s you again
Who’s always wondering
Where to begin
But it’s you again
Who’s always wondering
Where to begin

[Chorus]
Live the life you wanna live
Spend the same day on repeat, on repeat, on repeat, on repeat
Isolate yourself from me
Spend the same day on repeat, on repeat, on repeat, on repeat

[Pre-Drop]
On repeat

[Drop]
On repeat

[Chorus]
Live the life you wanna lead
Spend the same day on repeat, on repeat, on repeat, on repeat
Isolate yourself from me
Spend the same day on repeat, on repeat, on repeat, on repeat
Keep on floating through a dream
If this is who you wanna be, wanna be, wanna be, wanna be
Find youself afraid to see
On the run from something real, something real, something real

[Outro]
On repeat
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
GER
[1]
AUS
[2]
AUT
[3]
“Rain” 2012
“Feeling”
“To You”
“Stone” 2013
“Same”
“Waves”
(Robin Schulz Remix)
2014 1 3 1
“Prayer in C”
(Robin Schulz Remix)
1 7 1
“Willst Du”
(with Alligatoah)
35 42
“Sun Goes Down”
(featuring Jasmine Thompson)
2 7 3
“Headlights”
(featuring Ilsey)
2015 6 2 2
“Sugar”
(featuring Francesco Yates)
1 3 1
“Show Me Love”
(with J.U.D.G.E.)
2 4
“Heatwave”
(featuring Akon)
2016 30 24
“Shed a Light”
(with David Guetta featuring Cheat Codes)
6 23 7
“OK”
(featuring James Blunt)
2017 2 2
“I Believe I’m Fine”
(with Hugel)
29 26
“Unforgettable”
(with Marc Scibilia)[44]
2018 13 31
“Oh Child”
(with Piso 21)[45]
19 20
“Right Now”
(vs. Nick Jonas)[46]
78
“Speechless”
(featuring Erika Sirola)[47]
7 8
“All This Love”
(featuring Harlœ)
2019 24 32
“Rather Be Alone”
(with Nick Martin and Sam Martin)
“In Your Eyes”
(featuring Alida)
2020 5 3
“Oxygen”
(with Winona Oak)
“Alane”
(oraz Wes)
6 3
“All We Got”
(featuring Kiddo)
5 4
“One More Time”
(oraz Felix Jaehn featuring Alida)
2021 37 49
“Somewhere Over the Rainbow/What a Wonderful World”
(oraz Alle Farben i Israel Kamakawiwoʻole)
82
“I Got a Feeling”
(with Felix Jaehn featuring Georgia Ku)
“Young Right Now”
(oraz Dennis Lloyd)
71
“In Your Arms (For an Angel)”
(with Topic, Nico Santos and Paul Van Dyk)
2022
“On Repeat”
(oraz David Guetta)
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Jego najnowszy remiks to utwór “The Motto”, którego oryginalnymi wykonawcami są Tiësto i Ava Max.

Robin Schulz (ur. 28 kwietnia 1987 w Osnabrücku) − niemiecki DJ i producent muzyczny tworzący głównie muzykę z gatunku Deep House. Schulz zaczął interesować się produkcją muzyczną w 2007 roku. Rozpoczął wówczas pracę jako didżej podczas cyklu imprez Electroschnipsel w klubach nocnych, gdzie grał do 2009 roku. Większość jego utworów wykorzystuje ręczne riffy gitarowe. 4 lutego 2014 roku wydał pierwszy singiel z debiutanckiego albumu, remiks “Waves” holenderskiego twórcy hip-hopowego Mr Probza. Ten remiks otrzymał później nominację do Best Remixed Recording, Non-Classical na 57. dorocznych nagrodach Grammy. Jego kolejny singiel, wydany 6 czerwca 2014, był remiksem utworu Lilly Wood and the Prick “Prayer in C” z ich albumu Invincible Friends z 2010 roku. Oba remiksy pojawiły się na listach w wielu krajach europejskich i Stanach Zjednoczonych, co doprowadziło do międzynarodowej popularności Schulza. Wraz z Danielem Brunsem i Christopherem Noble’em był współzałożycielem Lausbuben Records. Gatunki jego muzyki to Deep house, tropical house. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Prayer” ukazała się 19 września 2014 roku nakładem wytwórń płytowych Tonspiel oraz Warner i jest utrzymana w gatunkach Deep house oraz EDM. Album zawiera 20 piosenek. Krążek pokrył się platyną. Prestiżowy serwis allmusic.com przyznał wydawnictwu 3,5 z 5 możliwych gwiazdek. Materiał na amerykańskiej liście Top Dance/Electronic Albums (Billboard) zajął najwyższą pozycję numer 3, a na niemieckiej liście albumów Offizielle Top 100 zajął pozycję numer 7. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 288 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 5)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *