Polski zespół MROME wydał płytę “Barbaric Values”

4 kwietnia 2022 roku, pochodzący z Andrychowa w Małopolsce zespół MROME wydał czwarty w dyskografii studyjny album pod tytułem “Barbaric Values”. Koncept płyty oparty jest na moralnym i etycznym konflikcie między społecznie narzuconymi warunkami a pierwotną naturą człowieka. Wydawnictwo to ukazało się w formie cyfrowej na Bandcampie oraz na kasecie i płycie CD za dostępnej do nabycia na merch.is/store/mrome/.


Mix & master: zespół & Tomasz “Zed” Zalewski (Crystal Viper, Decapitated, KAT)
Okładka płyty: Ataman Tolovy (Azarath, Devilyn, Stillborn)
Rzeźba na okładce – Krzysztof Kadłubowski

BIOGRAFIA:
Urodzony w 1995 roku, zmarły w 2002 roku i przywrócony do życia w 2009 roku MROME jest w całości projektem studyjnym skupionym na procesie twórczym i koncepcjach stojących za muzyką, tekstami i grafiką. Nie jesteśmy zespołem koncertowym. Nie jesteśmy zainteresowani promowaniem zespołu przez kiepskie sesje zdjęciowe i media społecznościowe. Zbieramy plony na spalonej ziemi.

LINE-UP:
Key V – wokal, gitara, słowa
LV’s – wokal, bas
P – perkusja

Gościnnie:
Utwór “Mama” – Ataman Tolovy (wokal), natomiast słowa pochodzą “Tales from Outer Suburbia”, której autorem jest Shaun Tan, przekład na język polski dokonali Anna Warso & Wojciech Góralczyk (Kultura Gniewu 2018)

Muzyka w utworze “Balance of Power” jest oparta na Béla Tarr’s “A torinói ló” ścieżce dźwiękowej, której autorem jest Mihály Vig
­
Tracklista:
1. Heart of Hearts
2. Inviting Birds
3. Vexierkasten
4. Mama
5. Srebrne szlaki
6. Penis Fencing
7. Balance of Power
8. The Torun Horse


źródło: materiały prasowe

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 8 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *