Piotr Cugowski – Kto nie kochał

W sieci ukazał się nowy utwór polskiego piosenkarza Piotra Cugowskiego zatytułowany “Kto nie kochał”. Kawałek promuje debiutancki solowy album artysty, który ma ukazać się w 2019 roku. – “Obiecałem sobie kiedyś solowy album na 40. urodziny i już dziś mogę Wam powiedzieć, że dotrzymam słowa…” – zapowiedział wokalista na swoim oficjalnym profilu na Facebooku. 39-latek postanowił pójść w kierunku solowej kariery. Jak sam przyznaje, było to jedno z jego większych marzeń. – “Mam tremę, jak przed prawdziwym debiutem, a przecież znamy się i spotykamy muzycznie od blisko dwudziestu lat…” – napisał Cugowski dzień przed premierą nowej kompozycji. Numer opowiada o emocjach i relacjach międzyludzkich.
Gatunek nowej piosenki to pop. Autorem tekstu jest Wojciech Bryski (pisał m.in. dla zespołu Ira i Lady Pank), natomiast kompozytorami są Piotr Cugowski i Marcin Trojanowicz.
Teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 24 października 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 077 583 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował Pascal Pawliszewski (pracował również z takimi wykonawcami, jak m.in. Ania Dąbrowska, Feel i Lanberry), a wystąpili w nim Jacek Lenartowicz, Natalia Michalewska, Jacek Domański, Marcin Bikowski, Jakub Kwaśniewicz, Beata Śliwińska, Monika Mielnicka, Julia Młynarczyk, Gabriela Chojecka, Maja Prokopiuk oraz Laura Walkowska.
Piotr Cugowski zasłynął muzycznie przede wszystkim z występowania w formacji Bracia oraz Cugowscy. Braterski projekt przyniósł Cugowskim szereg nagród i wyróżnień. Nominacje do Fryderyków, Superjedynek, czy Toptrendy. Warto dodać, że obecnie artysta jest jednym z jurorów w programie „The Voice of Poland”. Najbliższa impreza, na której wystąpi 39-latek odbędzie się 16-11-2018 w Gdyni (Pomorskie), a kolejna 20-11-2018 w Warszawie (Mazowieckie).
źródło: zloteprzeboje.tuba.pl, muzyka.interia.pl, radiozet.pl, allaboutmusic.pl, Internet
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Piotra

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst utworu

Kto nie kochał ani raz
Nie wie jak bywa ciężka łza
Ostatnia
Ile waży gniew
Miłość niczym wojna jest
Zacząć tak, ale skończyć nie
Nie łatwo
Przed sobą przyznać się
Kto nie kochał nie wie nic
Kto nie kochał tylko drwi
Kto nie słyszał tych dwóch słów
Nie rozumie co to ból
Kto nie stracił głowy sam
Mówi ci “Dobra radę dam”
Lecz na to nie ma dobrych rad
Miłość jak narkotyk jest
Zacząć tak, ale skończyć nie
Nie łatwo
Gdy nie wszystko gra
Kto nie kochał nie wie nic
Kto nie kochał tylko drwi
Kto nie słyszał tych dwóch słów
Nie rozumie co to ból
W każdym z nas nadzieja się tli
Że pierwszym jest i będzie tak jak nikt
W każdym z nas złudzenie wciąż trwa
Że właśnie noc jest początkiem dnia
Kto nie kochał nie wie nic
Kto nie kochał tylko drwi
Kto nie słyszał tych dwóch słów
Nie rozumie, oooh
Kto nie kochał nie wie nic
Kto nie kochał tylko drwi
Kto nie słyszał tych dwóch słów
Nie wie co to znaczy śmiech przez łzy

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 71 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *