Patricia Kazadi – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Patricii Kazadi to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do listy singli.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Patricii

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazał się nowy utwór polskiej piosenkarki Patricii Kazadi. Singiel znalazł się na soundtracku polskiej komedii “Miłość jest wszystkim” w reżyserii Michała Kwiecińskiego. Premiera filmu odbyła się 23 listopada 2018. W rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz, Michał Czernecki i Joanna Balasz. To komedia na miarę Listów do M, która tak jak kinowy hit, ma nas wprowadzić w świąteczny nastrój. 30 listopada 2018 w sklepach ma się pojawić dwupłytowy album z muzyką z tego filmu. Na krążkach usłyszeć można będzie m.in. numery, za które odpowiada Atanas Valkov oraz kompozycje nagrane specjalnie na potrzeby filmu autorstwa Igora Herbuta czy Kazadi. – Nasz film “Miłość jest wszystkim” opowiada o tym, co najważniejsze, czyli o uczuciach i relacjach między ludźmi – mówi Dorota Chamczyk, producent TVN. Akcja filmu dzieje się w Gdańsku. – “… to bardzo ważny dla mnie utwór, który napisałam specjalnie z myślą o ścieżce dźwiękowej do filmu “Miłość jest wszystkim”, napisałam go w pół godziny podczas swojego pobytu w Los Angeles po usłyszeniu tych ujmujących pierwszych dźwięków harfy. Słowa i melodie po prostu wylewały się ze mnie wraz ze łzami…” – tak powiedziała sama artystka o nowym kawałku. Gatunek piosenki to pop. Autorkami tekstu są Patricia Kazadi i Sarsa, natomiast kompozytorami są Patricia Kazadi oraz Shaylen Lee Carroll. Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 23 listopada 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 381 wyświetleń na Youtube. Wideoklip wyreżyserował polski dom produkcyjny “Grupa 13”. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-latki pt. „Wanna Feel You Now” (nagranego wraz z Mattem Pokorą), który na Youtube ma przeszło 6 milionów wyświetleń? Zobaczymy. Przypomnijmy, że pięć lat temu ukazał się debiutancki studyjny album wykonawczyni zatytułowany “Trip” nakładem wytwórni płytowej EMI Music Poland, który jest utrzymany w gatunkach pop oraz R&B.
źródło: eska.pl, tvn.pl, zloteprzeboje.tuba.pl, muzotakt.pl, muzyka.interia.pl, koncertomania.pl oraz Internet
Tekst utworu
ani więcej, ani mniej
przy tobie mam już wszytko
nim zasypie drogi czas
nim zapomnę jak to jest
chce przestać grać, chce przestać bic
i nie próbować zmieniać tego co jest
ciebie, czy mnie
dobrze wiem, ze bliżej nam do nieba
gdy miłość jest tuż
więcej nie potrzeba mi
ten cały świat może mi dać tak niewiele
bo miłość jest wszystkim
wszystkim co mam
wszystkim co mam
ani więcej, ani mniej
przecież masz już wszystko
dla mnie to zatrzymaj się
z niepokoju otrzyj twarz
tak dobrze nam może być
przy mnie poukładaj wszystkie swoje sny
czy nie tego chcesz?
dobrze wiesz, ze bliżej nam do nieba
gdy miłość jest tuż
więcej nie potrzeba mi
ten cały świat może mi dać tak niewiele
bo miłość jest wszystkim
wszystkim co masz
wszystkim co masz
chcę uwierzyć w to
niech połączy nas
chociaż jedne raz
niech połączy nas
dobrze wiesz, ze bliżej nam do nieba
gdy miłość jest tuż
więcej nie potrzeba mi
ten cały świat może mi dać tak niewiele
bo miłość jest wszystkim


Single
Tytuł Rok Pozycja na liście
POL
(airplay
nowości)

[18]
POL
(airplay
TV)

[19]
„On Tonite” (Krist Van D, gościnnie: Trish)[20][21][22] 2010
„Be Without You” (Krist Van D, gościnnie: Trish)[20]
„Hałas”[23] 2011
„Go Crazy (Jim Beanz Remix)”[24]
„Wanna Feel You Now” (oraz Matt Pokora)[25] 2012 4 3
„Burning Through My Heart”[26]
„Przerywam sen”[27] 2013
„Na zawsze”[28] 2015
„Tak niewiele” 2018
“–” singel nie był notowany.

Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze “KLASYCZNY BLESSING” u boku TEDE & SIR MICH.
Patricia Tshilanda „Trish” Kazadi (ur. 17 marca 1988 w Warszawie) – polska aktorka, piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i prezenterka telewizyjna. Jej matka Barbara pochodzi z Łukowa (ze wschodniej Polski), zaś ojciec Jofa Kazadi – z Demokratycznej Republiki Konga. Studiowała na Politechnice Warszawskiej. Artystka została przyjęta na Politechnikę Warszawską, gdzie studiowała administrację w pełnym wymiarze godzin. Nie będąc w stanie ukończyć wszystkich wymaganych przedmiotów, zdecydowała się na studia niestacjonarne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Od najmłodszych lat angażowała się w muzykę, teatr i media. Występowała w reklamach dla firmy telefonii komórkowej Play i Axe Villa. Kazadi wystąpiła gościnnie na albumach: Ten Typ Mes, Flexxip, Tewu, 2 Cztery 7, Gorzki and O$ki. Od 2004 roku regularnie występuje w polskich serialach telewizyjnych i filmach. Gatunki jej muzyki to pop, hip-hop, dance i R&B. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Trip” ukazała się 14 maja 2013 nakładem wytwórni płytowej EMI Music Poland i jest utrzymana w gatunkach pop oraz R&B. Krążek jest podzielony na część angielskojęzyczną i polskojęzyczną. Płyta odnosi się do podróży, którą gwiazda odbyła po świecie w latach 2011–2013. Album zawiera 12 piosenek. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org oraz de.wikipedia.org
tagi: Patrycja Kazadi

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 31 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *