Ogień – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Ogień to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Ognia

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej grupy Ogień zatytułowana “Nie ma tu nic”. Formacja Ogień powraca po zwycięstwie na 54. KFPP w Opolu. W 2017 roku podczas konkursu “Debiutów” zdobyli trzy nagrody tj. nagrodę publiczności, SAWP oraz Radio Opole. Zostali wtedy docenieni przez publiczność oraz branże. Co nie zdarza się to często na festiwalach muzycznych. Przebój zatytułowany “Mary Jane”, który doprowadził grupę do tego sukcesu był grany w wielu rozgłośniach radiowych i budził zainteresowanie fanów polskiej pop-rockowej muzyki. Kapela po kilku latach przerwy wraca z nową produkcją. Kawałek zatytułowany “Nie ma tu nic” jest początkiem nowej drogi, nowego wizerunku.
Autorem tekstu jest Filip Popów, natomiast kompozytorami są Przemysław Zakrzewski oraz Hubert Urbaniak.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 15 września 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 23 909 wyświetleń na YT.
W opisie pod wideo czytamy:


“Zaczęliśmy szukać czegoś zupełnie nowego i pojawił się nasz obecny producent i nowy klawiszowiec NDA, z którym znaleźliśmy zupełnie nową formułę na zespół. Nasze poprzednie utwory były utrzymane w zupełnie innej stylistyce, która nam się po prostu znudziła. Hubert (NDA) dodał do naszej muzyki klubowych rytmów, nowoczesnego podejścia i swojego feelingu, a do tego trzeba było dostosować zupełnie inne partie gitar, a na koniec pojawił się pomysł na odmienne posadzenie wokalu. Poprzednie piosenki były chwytliwe i przebojowe, ale teraz znaleźliśmy coś bardziej zaskakującego i emocjonalnego. Dzięki temu, że tekst jest mroczny i niepokojący, ale jednocześnie ekspresyjnie zaśpiewany udało się osiągnąć wybuchowy i mam nadzieję przebojowy efekt. Do tego musieliśmy znaleźć odpowiedni obrazek, który podkreśliłby charakter piosenki. To co działo się na planie jest nie do opisania. Pojawiła się niesamowita energia, która obecna jest w każdym kadrze tego krótkiego filmu. Nawet ekipa filmowa była pod wrażeniem tego co się wydarzyło i mam nadzieję, że widzowie i słuchacze odczują te same emocje podczas oglądania i słuchania ‘Nie ma tu nic'” – wspomina wokalista kapeli.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Mary Jane”, który na Youtube ma już 266 tys. wyświetleń? Zobaczymy.
Ogień to zespół rockowy, który wylansował przeboje “Nie ma magii”, “Jak to będzie”. Zespół powstał w 2011 roku i został założony przez trzech muzyków z nieistniejącej już formacji Lalka. W tym roku grupa szykuje dla swoich słuchaczy jeszcze jedną niespodziankę. Będzie to kolejny singiel promujący nadchodzący krążek, który zbliża się wielkimi krokami.
źródło: eskarock.pl, YouTube, i inne

Tekst nagrania “Nie ma tu nic”

Kilka słów, kilka nut, które chciałbym Ci dać
Chociaż znowu Cię mam, za szybą Cię mam
Parę lat parę zdań, których za dużo znów
Chociaż opadł opadł już kurz
Nie wierzę w to już
Że nie ma tu nic, co mogłoby dziś
Zawrócić Ciebie, zawrócić nas
Bo nie będzie znów
Żadnych nowych szans
Chociaż gonimy czas on nie znajdzie nas
Nie znajdzie nas, nie znajdzie nas….
Bo nie ma tu nic
Co mogłoby dziś
Zawrócić Ciebie
Zawrócić nas…
W tłumie spraw, znowu sam
Szukam sensu mych słów
Zamiecionych pod stół, gdzie nie patrzę już
W głowie mam, jeden stan, tak ogarnia mnie znów
Serce wyrywa się, chociaż dobrze wiem
Że nie ma tu nic, co mogłoby dziś
Zawrócić Ciebie, zawrócić nas
Bo nie będzie znów
Żadnych nowych szans
Chociaż gonimy czas on nie znajdzie nas
Nie znajdzie nas, nie znajdzie nas….
Bo nie ma tu nic
Co mogłoby dziś
Zawrócić Ciebie
Zawrócić nas…

Lista utworów

1. Mary Jane
2. W górę ręce
3. Jak wiatr
4. Happy End
5. Dicho
6. Nie ma tu nic
Ogień to polski zespół muzyczny w skład, którego wchodzą: Filip Popów – wokal, Przemek Zakrzewski – gitara solowa, Tomek Ratajczak – gitara rytmiczna, Michał Leśniewski – bas, Bartek Linke – perkusja. Pierwszy album grupy pojawił się wiosną 2013 roku. Gatunek ich muzyki to rock.
źródło: KM i eskarock.pl

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 25 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *