Monika Lewczuk – nowa piosenka

Monika LewczukTytuł nowej piosenki Moniki Lewczuk to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2019.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Moniki

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiej piosenkarki Moniki Lewczuk zatytułowany “Z tobą lub bez ciebie”. Kawałek jest to hołdem dla klasy, niezależności i pewności siebie u każdej kobiety.
Gatunek nowej piosenki to pop. Autorami tekstu i kompozytorami są Costin Bodea, Patryk Kumór oraz Monika Lewczuk. Za produkcję numeru odpowiada Coco (właściwie Constantin Bodea) – rumuński producent, a zarazem klasycznie wykształcony pianista, który ma na koncie współpracę z największymi gwiazdami rumuńskiej i mołdawskiej sceny (m.in. Inna, czy Carla’s Dreams).
Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 8 marca 2019 roku. W dniu 28.06.2020 klip ma 1 034 849 wyświetleń na YT. Za zdjęcia i realizację odpowiadał Krzysztof Kujawski.
W opisie pod wideo napisano:


“Z Tobą lub bez Ciebie” to singiel zapowiadający nowy materiał artystki, który brzmi świeżo i nowocześnie. Niezwykle ciekawy refren z miejsca wpada w ucho i wystarczy jedno przesłuchanie, aby złapać energię, którą przekazuje wokalistka. Jedyny „problem” polega na tym, że… po zakończeniu piosenki natychmiast ma się ochotę na wciśnięcie przycisku „repeat”. Utwór zapowiada drugi album Moniki Lewczuk, który ukaże się jeszcze w tym roku.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 30-letniej wykonawczyni pt. “Ty I Ja”, który na Youtube ma już 34 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek “Ty I Ja” znalazł się na wielu radiowych listach przebojów, m.in. na 1. miejscach w zestawieniach w radiach Eska i RMF FM. Nutka była notowana na 3. miejscu na liście AirPlay, najczęściej granych kompozycji w polskich radiostacjach. Singel pokrył się potrójną platyną.
Karierę Moniki Lewczuk zapoczątkował modeling. W jej życiu kariera modelki była jednak bardzo krótka. Artystka poświęciła się muzyce – jako kompozytorka i wokalistka. Monika zdobyła popularność za sprawą udziału w 5. edycji programu „The Voice of Poland”. Przypomnijmy, że w 2016 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artystki “#1”, który jest na razie jedynym jej albumem studyjnym.
źródło: media.universalmusic.pl, facet.wp.pl, radiozet.pl, allaboutmusic.pl, YouTube, Wikipedia, i inne

Tekst nagrania

Budzę się całkiem spokojna
Bo nie ma Ciebie tu
Wygrałeś bitwę, ja nie chcę toczyć wojny
Możesz odpuścić już
Niewiele chwil zostało w mojej głowie
Niewiele o mnie wiesz
Nie było trudno Ciebie zapomnieć
Mam teraz nowy cel
Nie próbuj zmieniać mnie kolejny raz
Nie masz szans, nie masz szans
Chcesz czy nie, zrobię dziś to, co chcę
Tak niewiele już obchodzisz mnie
Bo dobrze mi tak jak jest
Nie chcę ciągle wracać do tych miejsc
Gdziekolwiek będę
z Tobą lub bez Ciebie
Zrobię to, co chcę
Tak jak chcę
Już niewiele dziś obchodzisz
Nie obchodzisz mnie
Czasami jeszcze myślisz o mnie
Czasami brak Ci słów
Kiedy znowu do mnie zadzwonisz
Mnie już nie będzie tu
Za późno by odwracać się za siebie
Na powroty nie mam sił
Czasami jeszcze myślę o Tobie
Potem mija mi
Nie próbuj zmieniać mnie kolejny raz
Nie masz szans, nie masz szans
Chcesz czy nie, zrobię dziś to, co chcę
Tak niewiele już obchodzisz mnie
Bo dobrze mi tak jak jest
Nie chcę ciągle wracać do tych miejsc
Gdziekolwiek będę
z Tobą lub bez Ciebie
Zrobię to, co chcę
Tak jak chcę
Już niewiele dziś obchodzisz
Nie obchodzisz mnie

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
(airplay)

[18]
POL
(airplay
nowości)

[29]
POL
(airplay
TV)

[30]
2015 „#Tam tam” 33 3
„Zabiorę cię stąd” 11 3
2016 „Ty i Ja” 3 1 2
2017 „Biegnę” (gościnnie: Antek Smykiewicz) 24 2
„Namieszałeś”
2018 „Brak tchu”
2019 „Z tobą lub bez ciebie”
„–” oznacza, że singel nie był notowany na danej liście.

Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze “Libre” u boku Álvaro Solera.
Monika Lewczuk (ur. 10 czerwca 1988 w Łomży) – polska piosenkarka, autorka tekstów i kompozytorka. Po ukończeniu Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Jagiełły, rozpoczęła studia na Politechnice Warszawskiej na kierunku administracji. Ukończyła Szkołę Muzyczną w klasie fortepianu. Na początku swojej kariery pracowała jako modelka. Brała udział w wielu konkursach piękności, takich jak Miss Polski lub Miss Globe International w 2009 r. i Miss Supranational w 2011 r. (którego wygrała). W 2014 roku uczestniczyła w piątej edycji The Voice of Poland, będąc członkiem zespołu Marka Piekarczyka. Dotarła do etapu bitew. Wkrótce potem podpisała kontrakt z Universal Music. W drugiej połowie 2016 roku współpracowała z hiszpańskim piosenkarzem Álvaro Soler, nagrywając kawałek „Libre”, który znalazł się na szczycie list przebojów w Polsce. Gatunki jej muzyki to muzyka elektroniczna, pop, indie pop i house. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana “#1” ukazała się 17 czerwca 2016 roku nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska i jest utrzymana w gatunku pop. Album zawiera 12 piosenek, których autorami byli sama wokalistka, Rafał Malicki, Sarsa, Jacek Szymkiewicz, Jakub Birecki oraz Dominika Barabas. Producentem krążka był Rafał Malicki. 20 stycznia 2017 została wydana reedycja materiału pod nazwą #1 (Deluxe Edition). Serwis Interia.pl przyznał wydawnictwu 4 z 10 możliwych gwiazdek, natomiast serwis Allaboutmusic.pl przyznał wydawnictwu 7,5 z 10 możliwych gwiazdek. Materiał pokrył się złotem. Płyta jest dobra, ale bardzo niespójna. Monika potrzebuje chyba chwili zastanowienia czy chce brnąć w kierunku popu czy elektropopu. Trzeba jednak przyznać, że artystka ma potencjał. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, en.wikipedia.org oraz allaboutmusic.pl
Artykuł został zaktualizowany w dniu 28.06.2020.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 77 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)