Minelli – Rampampam

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rumuńskiej piosenkarki Minelli zatytułowana “Rampampam”. Singiel ten to eklektyczna fuzja mocnych dźwięków i pięknych wokali połączonych z bardzo chwytliwym refrenem[źródło]https://www.netfan.pl/news/51962/rampampam__nowy_hit_na_zblizajaca_sie_wiosne_zdecydowanie_tak.html.


“Rampampam rumuńskiej wokalistki Minelli to obecnie najczęściej shazamowany danceowy utwór na świecie. Utwór wyprzedził w zestawieniu Global Shazam Dance takich artystów jak Martin Garrix z hymnem Euro 2020 We Are the People, Riton x Nightcrawlers z megahitem Friday czy ATB, Topic z utworem Your Love (9PM)” – pisał serwis eska.pl w artykule opublikowanym 25 czerwca 2021 roku[źródło]https://www.eska.pl/news/minelli-sprawila-ze-caly-swiat-spiewa-rampampam-wielki-sukces-gwiazdy-aa-LsWz-Vt5W-MJQp.html.

“Singiel ten znalazł się także w top 10 najczęściej granych numerów w rumuńskich radiach oraz na #1 miejscu Shazam Rumunia” – pisał o nutce serwis djpromotion.com.pl w artykule opublikowanym w dniu 14 maja 2021[źródło]https://djpromotion.com.pl/djraport/rampampam-minelli-filatov-karas/.

Warto wspomnieć, że na YT dostępny jest także remix kawałka wykonany przez znany rosyjski duet Filatov & Karas, którego możecie posłuchać na tej stronie.

Gatunek nowej piosenki to dance. Autorką tekstu jest Minelli, natomiast kompozytorami są Minelli i Viky Red.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 18 marca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 82 243 776 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Kobzzon. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Paul Tatcu.

Widać po ilości wyświetleń na YouTube, że ta produkcja okazała się kolejnym hitem 33-letniej artystki po numerze “Mariola”, który na YT ma już 20 mln wyświetleń. Dodajmy, że singiel “Mariola” znalazł się na szczycie listy AirPlay 100[źródło]https://ro.wikipedia.org/wiki/Minelli#Carier%C4%83_muzical%C4%83.

Minelli to prawdziwa maszyna do pisania i produkcji piosenek[źródło]https://djpromotion.com.pl/djraport/rampampam-minelli-filatov-karas/.

źródło: netfan.pl, eska.pl, djpromotion.com.pl, | YouTube, Wikipedia, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 107 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *