Miley Cyrus – Younger Now

Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór amerykańskiej piosenkarki Miley Cyrus zatytułowany “Younger Now”. Jest to drugi singiel zapowiadający jej nowy album (szósty studyjny) o tym samym tytule, który ukazał się 29 września 2017 roku nakładem wytwórni płytowej RCA i który jest utrzymany w gatunkach Country pop oraz pop rock. Krążek zawiera 11 kawałków. Płyta zawiera gościnne wokale Dolly Parton, matki chrzestnej Cyrus. Album Younger Now otrzymywał ogólnie mieszane recenzje krytyków muzycznych, którzy uważają, że teksty numerów i produkcja nie były treściwe. Krążek zadebiutował na piątej pozycji na liście Billboard 200 w USA. Nowy kawałek to autorefleksyjna kompozycja, w której Miley nawiązuje do swojej przeszłości. Nie wstydzi się tej osoby, którą kiedyś była. Jest zadowolona z tego, co zrobiła na przestrzeni ostatnich lat i czuje się wciąż młodo. Kompozycja brzmi jakby została nagrana dobre 30 lat temu.
Gatunek nowej piosenki to łagodny pop rock z domieszką country. Autorami tekstu są Miley Cyrus i Oren Yoel (współpracował już wcześniej z wokalistką przy “Adore You”, “Malibu” czy wydanej cyfrowo płycie „Miley Cyrus & Her Dead Petz”.). Kompozycja została wyprodukowana przez Orena Yoela.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 17 sierpnia 2017 roku. W dniu 28.01.2019 klip ma 55 673 141 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserowała Diane Martel, która odpowiedzialna jest również za takie teledyski Cyrus jak “Malibu”, “BB Talk” czy “We Can’t Stop”. W klipie można odnaleźć fragmenty odnoszące się do takich teledysków, jak: Start All Over, Wrecking Ball, You’ll Always Find Your Way Back Home, Can’t Be Tamed, Climb, We Can’t Stop i Hoedown Throwdown (Hannah Montana). Czy produkcja powtórzy sukces hitu Amerykanki pt. „Wrecking Ball”, który na Youtube ma prawie miliard wyświetleń? Zobaczymy.
Miley Cyrus to gwiazda, która cieszy się ogromną popularnością. Świat usłyszał o niej w 2006 roku, kiedy wcieliła się w postać Miley Stewart w niezwykle popularnym wśród młodzieży sitcomie „Hannah Montana”. Artystka jest córką jednego z najbardziej popularnych muzyków country w USA, Billy Ray Cyrusa.
źródło: groove.pl, en.wikipedia.org, popheart.pl, dzielnicewroclawia.pl, muzyka.wp.pl, newsweek.pl, Internet
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Miley

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst utworu

[Verse 1]
Feels like I just woke up
Like all this time I’ve been asleep
Even though it’s not who I am
I’m not afraid of who I used to be
[Chorus]
No one stays the same (oh, oh)
You know what goes up must come down (oh, oh)
Change is a thing you can count on (oh, oh)
I feel so much younger now (oh, oh)
[Verse 2]
Feels like I’ve been living in a dream
But never make it to the end
My eyes open when they feel the light
It’s always right before I’m about to scream
[Chorus]
No one stays the same (oh, oh)
You know what goes up must come down (oh, oh)
Change is a thing you can count on (oh, oh)
I feel so much younger now (oh, oh)
[Bridge]
What goes up must come down
What goes up must come down
What goes up must come down
What goes up must come down (yeah)
[Chorus]
No one stays the same (oh, oh)
You know what goes comes back around (oh, oh)
Change is a thing you can count on (oh, oh)
I feel so much younger now (oh, oh)
[Outro]
I feel so much younger now (yeah)
I feel so much younger now
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 12 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *