MEJK – Przez dwa serca

mejkJakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Mejk zatytułowany “Przez dwa serca”. Kawałek został zaprezentowany przez grupę podczas koncertu premier na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie. Formacja z Morąga pojawiła się na scenie wraz ze swoim perkusistą oraz sekcją taneczną.
Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu są Artur Telus i Elwira Smilgin-Brodzik, natomiast kompozytorami są Artur Telus oraz Mariusz Brodzik.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 28 czerwca 2018 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 843 366 wyświetleń na Youtube. Zespół jak zwykle postawił na niebanalne brzmienie i jeszcze ciekawsze wideo. Wideoklip jest niczym filmowe kino akcji. W teledysku wziął udział gościnnie Krzysztof Ster oraz modele, pracujący na co dzień w Westernowym Parku Rozrywki Twinpigs. Czy produkcja powtórzy sukces hitu artystów pt. „Tańczę z nim do rana”, który na Youtube ma przeszło 18 milionów wyświetleń? Zobaczymy.
Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię grupy zamyka wydany w 2018 roku krążek “20 lat”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Wydawnictwo Muzyczne FOLK. Materiał utrzymany w gatunkach Disco Polo i Tech House. Album zawiera 34 kompozycje. Warto dodać, że Mejk, świętował niedawno swój jubileusz – dwudziestolecie działalności artystycznej.
źródło: disco-polo.info, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Mejk

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst utworu

Ta historia się zaczyna, jak historii sto
Jest gdzieś chłopak i dziewczyna, między nimi coś
On by oddał dla niej wszystko, tak jak pewnie Ty
Nie każdemu jest pisana miłość czysta jak łzy
Ref.:
Przez dwa serca, dwa serca
Twe i moje, Ty i ja
Przez dwa serca, przez dwa serca
To się spełnić ma (2 x)
I jak w każdej dobrej bajce finał piękny jest
Tak w historii tej, na szczęście, nic nie kończy się
W świetle słońca, blasku nocy zawsze razem są
Piękna magia ich złączyła, miłość to właśnie to
Ref.:
Przez dwa serca, dwa serca
Twe i moje, Ty i ja
Przez dwa serca, przez dwa serca
To się spełnić ma (2 x)
Przez dwa serca…
Ref.:
Przez dwa serca, dwa serca
Twe i moje, Ty i ja
Przez dwa serca, przez dwa serca
To się spełnić ma (2 x)

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 87 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *