Mateusz Ziółko – S.O.S.

mateusz-ziolkoJakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Mateusza Ziółko zatytułowana “S.O.S.”. Singiel jest kolejną zapowiedzią nadchodzącego krążka artysty po nutce „Obiecaj mi”, którą znamy z anten rozgłośni radiowych. Nowy kawałek mówi o tym, że wszyscy potrzebujemy miłości. Ten niezwykły utwór zdecydowanie zasługuje na uwagę. Numer został zaprezentowany podczas koncertu Premiery na tegorocznym 57. Krajowy, Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Koncert Premiery odbył się 6 września 2020 roku. Dodajmy, że Nagroda za muzykę (ZAiKS) trafiła do Sanah i Jakuba Galińskiego, Nagroda za słowa do piosenki (ZAiKS) trafiła do Sanah, Nagroda „Premiery” (jury) trafiła do Lanberry, a Nagroda publiczności im. Karola Musioła trafiła do Stanisławy Celińskiej.


“Singiel „SOS” to taka druga zapowiedź płyty, która miała ukazać się z końcem tego roku. Wszystko przesunęliśmy o kilka miesięcy, więc początek przyszłego roku to będzie taki fajny moment na premierę. Mam też małą niespodziane na przełomie października-listopada” – powiedział Mateusz i dodał: “Trzeba kochać, bo bez miłości jesteśmy niczym. Największymi szczęściarzami jesteśmy wtedy, jak mamy miłość wokół siebie.”

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorką tekstu jest Anna Saraniecka, natomiast kompozytorami są Adrian Owsianik oraz Dawid Ostrzołek.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 19 sierpnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 250 128 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Dominik Borkowicz, natomiast za zdjęcia odpowiadali Mateusz Urantówka i Michał Jędrszczak. W teledysku wystąpił sam Mateusz Ziółko. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 34-letniego artysty pt. “W płomieniach”, który na Youtube ma już 66 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „W płomieniach” w 2017 roku był najczęściej graną nutką w Polskich rozgłośniach radiowych.

Mateusz Ziółko to jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. Artysta jest zwycięzcą trzeciej edycji programu “The Voice of Poland”. Wykonawca to utalentowany wokalista z dorobkiem docenianym przez krytyków i fanów. Występował przed zagranicznymi artystami, takimi jak Amy Macdonald czy Coolio. Przypomnijmy, że 26 maja 2017 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty “Na nowo”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym (więcej o płycie na dole artykułu na tej stronie http://www.nowapiosenka.pl/mateusz-ziolko-nowa-piosenka/). Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 28-05-2021 w miejscowości Lublin, a kolejny 09-10-2021 w miejscowości Elbląg.

źródło: mad-music.pl, muzykoholicy.com, dziendobry.tvn.pl, festiwalopole.tvp.pl, | dziendobry.tvn.pl, gwiazdy.wp.pl, kultura.onet.pl, polsat.pl, koncertomania.pl, YouTube, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Mateusza

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “S.O.S.”

Mogłabyś ze mną żyć
Zawsze być a nie bywać
Wyjdziesz nim wstanie świt
Tak bym chciał cię zatrzymać
Wołam S.O.S.
Czy nikt mnie tu nie słyszy?
Wołam S.O.S.
Mój głos przecina ciszę
Wołam S.O.S.
A echo odpowiada
Wołam S.O.S.
Telefon milczy nadal
Widzę cie wszędzie i
Od kiedy mnie opuściłaś
Nocą dniem pytam się
Dlaczego nie wróciłaś?
Wołam S.O.S.
Czy nikt mnie tu nie słyszy?
Wołam S.O.S.
Mój głos przecina ciszę
Wołam S.O.S.
A echo odpowiada
Wołam S.O.S.
Telefon milczy nadal

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 8 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *