Marshmello – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Marshmello to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2021.


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Marshmello

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka amerykańskich producentów muzycznych Marshmello oraz Subtronics zatytułowana “House Party”. Nutka znalazła się na najnowszym krążku artysty zatytułowanym Shockwave, który ukazał się 11 czerwca 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Joytime Collective. Płyta jest utrzymana w gatunku muzyka Taneczna/elektroniczna i zawiera 12 numerów. Jest to czwarty album studyjny muzyka.

Gatunek nowej piosenki to muzyka Taneczna/elektroniczna. Materiał napisali: Subtronics oraz Marshmello. Kompozycja została wyprodukowana przez Marshmello oraz Subtronics.

W serwisie edm.com o kawałku napisano następująco:

“Fans will be thrilled to hear a signature Subtronics banger, rife with the idiosyncratic yet heavy-hitting sound design that has propelled him to become one of dubstep’s most revered artists. Serenaded by a party-starting spoken word verse, “House Party” features three massive drops, each of which rumble with quirky synths that slither through thunderous subs.”[źródło]https://edm.com/music-releases/marshmello-subtronics-house-party

Translator nam to przetłumaczył następująco:

“Fani będą zachwyceni, słysząc charakterystyczny hit Subtronics, pełen idiosynkratycznego, ale uderzającego dźwięku, który sprawił, że stał się jednym z najbardziej szanowanych artystów dubstepu. „House Party” z serenadą rozpoczynającą imprezę słowem mówionym zawiera trzy ogromne dropy, z których każdy dudni z dziwacznymi syntezatorami, które przemykają przez grzmiące subwoofery.”

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 10 czerwca 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 959 625 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Marshmello pt. “Alone”, który na Youtube ma już 2 mld wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Alone” po wydaniu pojawił się na kanadyjskiej liście Hot 100 na 56 miejscu i na liście US Billboard Hot 100 na 60 miejscu. W lutym 2019 r. osiągnął nowy szczyt numer 28 na liście Billboard Hot 100, po tym jak Marshmello zagrał wirtualny koncert na żywo w grze wideo Fortnite. Kawałek stał się pierwszym singlem artysty, który uzyskał certyfikat platyny w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Obecnie materiał jest pokryty potrójną platyną[źródło]Wikipedia.

Marshmello należy do czołówki najpopularniejszych DJ-ów globu. Artysta zyskał ogromną popularność produkując wyjątkowe single, które zdobywały status platyny w wielu krajach na całym świecie i docierały do TOP30 prestiżowej listy Billboard[źródło]https://sunrisefestival.pl/artists/marshmello/. Pod koniec maja 2021, Marshmello wystąpił podczas ceremonii otwarcia finału Ligi Mistrzów w piłce nożnej[źródło]https://allaboutmusic.pl/posluchaj-w-calosci-marshmello-shockwave-odsluch/.

29-letni artysta ma dać w przyszłym roku koncert w Polsce. Muzyk ma wystąpić na wydarzeniu pn. Sunrise Festival, które ma mieć miejsce w dniach 21-24 lipca 2022 w miejscowości Kołobrzeg. Natomiast najbliższy koncert muzyka ma się odbyć na wydarzeniu pn. Lollapalooza, które ma mieć miejsce w dniach 29 lipca – 1 sierpnia 2021 w Chicago, IL, US.

Jesse Kardon, bardziej znany pod pseudonimem Subtronics, to amerykański dubstepowy DJ i producent z Filadelfii w Pensylwanii w Stanach Zjednoczonych. Znany jest ze swojej piosenki „Griztronics”, powstałej we współpracy z GRiZ, artystą muzyki elektronicznej z Michigan, która pod koniec 2019 r. w zestawieniu Billboard Hot Dance/Electronic Songs zajęła 9. miejsce. Subtronics zajął 10. miejsce w zestawieniu Billboard Next Big Sound w zestawieniu we wrześniu 2019 r[źródło]Wikipedia. Najbliższy koncert 28-letniego muzyka ma się odbyć na wydarzeniu pn. Lollapalooza, które ma mieć miejsce w dniach 29 lipca – 1 sierpnia 2021 w Chicago, IL, US, a kolejny 14 sierpnia 2021 w Eugene, OR, US, Cuthbert Amphitheater.

źródło: edm.com, | sunrisefestival.pl, allaboutmusic.pl, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania “House Party”

[Build]
I was at a house party and Marshmello showed up
He was acting crazy, he started all these moshpits
And then he took his helmet off
Underneath his helmet, he’s a cyclops

[Drop]
Marshmello
Subtronics

[Build]
I was at a house party and Marshmello showed up

[Drop]
Subtronics
Bullseye

[Build]
I was at a house party and Marshmello showed up
He was acting crazy, he started all these moshpits
And then he took his helmet off
Underneath his helmet, he’s a cyclops

[Drop]
Trickshot

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
US
[15]
US
Dance
[16]
AUS
[17]
“Keep It Mello”[a]
(featuring Omar LinX)
2015 25
“Colour”[a] 2016
“Alone” 28 3 [A]
“Magic”[a]
(with Jauz)
“Freal Luv”[26]
(with Far East Movement featuring Chanyeol and Tinashe)
20
“Ritual”[27]
(featuring Wrabel)
11
“Chasing Colors”
(with Ookay featuring Noah Cyrus)
2017 8
“Twinbow”
(with Slushii)
“Moving On” 13
“Love U”[a] 14
“Silence”
(featuring Khalid)
30 1 5
“You & Me”[a] 19
“Wolves”
(with Selena Gomez)
20 1 5
“Spotlight”
(with Lil Peep)
2018 [C]
“Friends”
(with Anne-Marie)
11 4
“Everyday”
(with Logic)
29 38
“Fly”[b]
(featuring Leah Culver)
7
“You Can Cry”
(with Juicy J featuring James Arthur)
“Tell Me”[43] 15
“Check This Out”[a] [G] 10
“Happier”
(with Bastille)
2 1 3
“Bayen Habeit (In Love)”
(with Amr Diab)
“Project Dreams”
(with Roddy Ricch)[a]
[H]
“Biba”
(with Pritam featuring Shirley Setia)[a]
2019 31
“Sell Out”
(with Svdden Death)[a]
36
“Here with Me”
(featuring Chvrches)
31 3 9
“Light It Up”
(with Tyga and Chris Brown)
90 60
“Rescue Me”
(featuring A Day to Remember)
92 5
“One Thing Right”
(with Kane Brown)
36 4
“Room to Fall”[52]
(with Flux Pavilion featuring Elohim)
19
“Tongue Tied”
(with Yungblud and Blackbear)
[M]
“Crusade”[54]
(with Svdden Death)
2020 13
“Been Thru This Before”[a]
(with Southside featuring Giggs and Saint Jhn)
“Be Kind”
(with Halsey)
29 15
“Come & Go”
(with Juice Wrld)
2 4
“Baggin'”[62]
(with 42 Dugg)
“OK Not to Be OK”
(with Demi Lovato)
36 2 47
“Too Much”[64]
(with Imanbek featuring Usher)
8
“You”
(with Benny Blanco and Vance Joy)[67]
2021 55
“Lavandia”
(with Arash)[a]
“Like This”
(with 2KBaby)[a]
“Do You Believe”[71]
(with Ali Gatie and Ty Dolla Sign)
“Leave Before You Love Me”
(with Jonas Brothers)
28 27
[73]
“Back in Time”
(with Carnage)[a]
20
“Hitta”
(with Eptic and Juicy J)[a]
“Bad Bitches”
(with Nitti Gritti and Megan Thee Stallion)[a]
23
“House Party”
(oraz Subtronics)
31
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpił również gościnnie w utworze “There x2” u boku Slushii.
Jego najnowszy remiks to utwór “Mask Off”, którego oryginalnym wykonawcą jest Future.

Christopher Comstock (ur. 19 maja 1992 r. w Filadelfii) szerzej znany jako Marshmello lub Dotcom to amerykański producent elektronicznej muzyki tanecznej i DJ. Po raz pierwszy zyskał międzynarodowe uznanie dzięki remiksowaniu utworów Jack Ü i Zedda, a później współpracował z takimi artystami, jak Omar LinX, Ookay, Jauz i Slushii. W styczniu 2017 roku jego piosenka “Alone” pojawiła się na amerykańskiej liście Billboard Hot 100. Marshmello nosi niestandardowy hełm do publicznych występów. Tożsamość Marshmello początkowo nie była znana, ale potwierdził ją Chris Comstock w kwietniu 2017 r. przez Forbes, powołując się na takie wydarzenia, jak Skrillex, który odniósł się w wywiadzie do Marshmello jako „Chris”, powiązania menedżerskie Shalizi oraz podobne tatuaże i urodziny. Gatunki jego muzyki to Future bass, electronic, progressive house i trap. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Joytime” ukazała się 8 stycznia 2016 roku nakładem wytwórni płytowej Joytime Collective i jest utrzymana w gatunku Electro House. Album zawiera 10 piosenek. W USA na liście Top Dance/Electronic Albums (Billboard) krążek zajął najwyższą pozycję numer 5. Czytaj więcej (en)
źródło: en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 96 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *