Marshmello, Jonas Brothers – Leave Before You Love Me

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka amerykańskiego producenta muzycznego Marshmello oraz amerykańskiego zespołu Jonas Brothers zatytułowana “Leave Before You Love Me”. Premiera singla zbiegła się z ogłoszeniem trasy koncertowej Jonas Brothers „Remember This Tour” – 44 koncertów w USA[źródło]https://www.wzielonej.pl/nowosc-na-96-fm/marshmello-leave-before-you-love-me-with-jonas-brothers/.


Gatunek nowej piosenki to Pop. Materiał napisali: Christopher Comstock, Alessandro Lindblad, Nicholas Gale, Everett Romano, Geoff Morrow, Richard Boardman, Pablo Bowman, Christian Arnold, David Martin, Phil Plested oraz William Vaughan. Kompozycja została wyprodukowana przez Marshmello, Heavy Mellow, Digital Farm Animals (współpracował jako autor tekstów i producent z Duą Lipą, Galantis, will.i.am, Little Mix, Louisą Johnson, R. Kelly, Nelly) i szwedzkiego producenta muzycznego Alesso.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 25 maja 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 25 537 172 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Christian Breslauer (był reżyserem dwóch innych teledysków Marshmello oraz m.in. klipu Bebe Rexha: Sacrifice). W wideoklipie Marshmello i Jonas Brothers występują w nocy w metrze i na dachu.

Christopher Comstock (ur. 19 maja 1992 r. w Filadelfii) szerzej znany jako Marshmello lub Dotcom to amerykański producent elektronicznej muzyki tanecznej i DJ. Po raz pierwszy zyskał międzynarodowe uznanie dzięki remiksowaniu utworów Jack Ü i Zedda, a później współpracował z takimi artystami, jak Omar LinX, Ookay, Jauz i Slushii[źródło]Wikipedia. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Alone”, który ma już 2 mld wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 29-letniego artysty zamyka wydany 11 czerwca 2021 roku krążek “Shockwave”. Muzyk ma dać w przyszłym roku koncert w Polsce. Artysta ma wystąpić na wydarzeniu pn. Sunrise Festival, które ma mieć miejsce w dniach 21-24 lipca 2022 w miejscowości Kołobrzeg. Natomiast najbliższy koncert muzyka ma się odbyć na wydarzeniu pn. Lollapalooza, które ma mieć miejsce w dniach 29 lipca – 1 sierpnia 2021 w Chicago, IL, US.

Jonas Brothers – amerykański zespół grający pop-rock, pochodzący z Wyckoff w stanie New Jersey. Grupa została założona w 2005 roku i zyskała popularność dzięki występom w sieci telewizyjnej Disney Channel. Jej skład tworzy trzech braci Jonas: Kevin, Joe i Nick[źródło]Wikipedia. Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer “Sucker”, który ma już 316 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię grupy zamyka album zatytułowany “Happiness Begins”, który ukazał się 7 czerwca 2019 roku. Najbliższy koncert formacji ma się odbyć 20 sierpnia 2021 w Las Vegas, NV, US, Park Theater, a kolejny następnego dnia w tym samym miejscu.

źródło: wzielonej.pl, | Wikipedia, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Marshmello i Jonas Brothers

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Leave Before You Love Me”

[Verse 1: Nick Jonas]
I see you calling
I didn’t wanna leave you like that
It’s five in the morning, yeah, yeah
A hundred on the dash
‘Cause my wheels are rolling
Ain’t taking my foot off the gas
And it only took the one night
To see the end of the line
Staring deep in your eyes, eyes

[Pre-Chorus: Nick Jonas & Joe Jonas]
Dancing on the edge, ’bout to take it too far
It’s messing with my head, how I mess with your heart
If you wake up in your bed, alone in the dark
I’m sorry, gotta leave before you love me

[Chorus: Nick Jonas & Joe Jonas]
Ayy, ayy, leave before you love me
Ayy, ayy, leave before you love me
Ayy, ayy, leave before you love me
Ayy, ayy, leave before you love me

[Verse 2: Joe Jonas & Nick Jonas]
I’m so good at knowing
Of when to leave the party behind
Don’t care if they notice, yeah, yeah, no
I’ll just catch a ride, I’d rather be lonely, yeah
Than wrapped around your body too tight
Yeah, I’m the type to get naked
Won’t give my heart up for breaking
‘Cause I’m too gone to be staying, staying (Dancing on)

[Pre-Chorus: Nick Jonas & Joe Jonas]
Dancing on the edge, ’bout to take it too far
It’s messing with my head, how I mess with your heart
If you wake up in your bed, alone in the dark
I’m sorry, gotta leave before you love me

[Chorus: Nick Jonas & Joe Jonas]
Ayy, ayy, leave before you love me
Ayy, ayy, leave before you love me
Ayy, ayy, leave before you love me
Ayy, ayy, leave before you love me

[Outro: Nick Jonas & Joe Jonas]
Dancing on the edge, take it too far
Messing with my head, how I mess with your heart
I’m sorry, alone in the dark
I’m sorry, ayy, ayy, leave before you love me
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 40 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *