Malik Montana – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Malika Montany to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2022 roku to zobacz niżej do listy singli.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się wspólna nowa piosenka niemiecko-polskiego rapera Malika Montany, brazylijskiej raperki DaChoyce zatytułowana “Jetlag” (z gościnnym udziałem The Plug). Singiel swoją premierę miał podczas High League, czyli freakfightowej gali należącej do Malika Montany. Kawałek pobił dzienny rekord odtworzeń w serwisie Spotify, który należał do “Kiss cam” Maty – osiągnął ponad 800 000 odsłuchów. Malik Montana zaznaczył również swoją obecność w globalnym Spotify, plasując się na #162 miejscu Top 200 Global, co sprawiło, że „Jetlag” jest najwyżej pozycjonującą się polską nutką w tym zestawieniu w historii.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorami tekstu są Malik Montana oraz DaChoyce. Kompozycja została wyprodukowana przez The Plug i holenderskiego producenta SRNO.

Singiel “Jetlag” to następca singla „Chodź” (nagranego wraz z Maxwellem).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 5 lutego 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 14 217 944 wyświetleń na YT i jest na pozycji numer 1 na karcie “Na czasie” w kategorii Muzyka (karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideoklip w pierwszą dobę po premierze został odtworzony blisko 1,8 mln razy. Wideo to dzieło Alexa Blitza.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Malika pt. “Jagodzianki” (nagrany wraz z Mr.Polska), który na Youtube ma już 51 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Jagodzianki” zdobył certyfikat czterokrotnie platynowej płyty.

Malik Montana jest obecnie jednym z najpopularniejszych raperów w kraju. Dzięki współpracy z innymi gwiazdami polskiej sceny hip-hopowej udawało mu się konsekwentnie budować swoją pozycję w branży. Ostatnia aktywność 32-letniego muzyka, oprócz organizacji freak fightowej federacji High League, to przede wszystkim kooperacje z zagranicznymi autorami. 27 wrz 2019 ukazał się krążek muzyka zatytułowany “Import/Export”, którego artysta wydał własnym sumptem. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 23 numery. Na materiale pojawią się gościnnie m.in. Bonez MC, Milonair, Bedoes, Lil Toe, Haftbefehl, DJ Frodo, K Koke, MAAF, Mr. Polska oraz największe zaskoczenie, czyli Eldo. Najbliższy koncert rapera ma się odbyć 9-04-2022 w miejscowości Rzeszów.

DaChoyce pochodzi z Brazylii, to właśnie w tamtym kraju rozpoczęła swoją karierę muzyczną. Artystka następnie przyjechała do Polski, w której kontynuuje swoje zamiłowanie do muzyki i współpracuje z Malikiem Montaną i GM2L. Warto wspomnieć, że wykonawczyni wcześniej współpracowała już z raperem przy singlu “Activa” (4,8 mln wyświetleń na YT).

źródło: glamrap.pl, popkiller.pl, music.apple.com, | glamrap.pl, pikio.pl, rytmy.pl, preorder.pl, discogs.com, efakty24.pl, popkiller.pl, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Tekst nagrania “Jetlag”

[Zwrotka 1: Malik Montana]
Tabletki na sprzedaż, jestem jak aptekarz na twoich baletach
Jest pełna saszeta w pixach MDMA, chcesz odlot to wjeżdżaj
Ty lepiej wyglądasz w bieliźnie, najlepiej bez niej oczywiście
Najchętniej bym z tobą już wyszedł, w drodze do domu już liżesz, ayy
Poznamy się bliżej za moment, za chwilę na szczyt cię zabiorę
Konopie się mieszają z Diorem, ja sypię proszek, ona to ma w nosie

[Refren: DaChoyce & Malik Montana]
Ya ‘tamo aquí, ‘tamo full de pill
Mezclé la sativa con el MD, se me va la cabeza
Ta-ra-ra, to’ ‘tá dando vuelta aquí
Ta-ra-ra, yo no sé pa’ donde ir
Jedna tabletka to dopiero stuff
Odlot po еmkach jak jetlag, przyspieszył mój czas
Już nie możеsz stać, dupą kręć i tańcz
Już nie możesz stać, dupą kręć i tańcz, tańcz

[Zwrotka 2: DaChoyce]
Me traje el tussi en el pussy
Guarda’o en un chipato de Gucci
Pillando seta’ por el camino, como hacía Mario con Luigi
‘Toy con la baby montá’ en el jetskii
Ya ‘tamo ready, voy pa’ Miami
Prepara lo’ palo’, yo pongo el sushi, sí, sí, sí
Si cae la noche yo me quedo aquí
Si te queda’ tampoco va’ a dormir

[Refren: DaChoyce & Malik Montana]
Ya ‘tamo aquí, ‘tamo full de pill
Mezclé la sativa con el MD, se me va la cabeza
Ta-ra-ra, to’ ‘tá dando vuelta aquí
Ta-ra-ra, yo no sé pa’ donde ir
Jedna tabletka to dopiero stuff
Odlot po emkach jak jetlag, przyspieszył mój czas
Już nie możesz stać, dupą kręć i tańcz
Już nie możesz stać, dupą kręć i tańcz, tańcz

Lista utworów

  • Jetlag


Lista utworów jest na tej stronie

Malik Montana, właściwie Ghawsi Mosa (ur. 1989 w Hamburgu) – niemiecko-polski raper i autor tekstów pochodzenia afgańskiego. Gatunki jego muzyki to trap, hip-hop i gangsta rap. Jego płyta zatytułowana “Naaajak” (nagrana z Diho) ukazała się w 2016 roku nakładem wytwórni płytowej Empire Music Studio i jest utrzymana w gatunku Hip Hop. Album zawiera 9 piosenek. To wydawnictwo to typowa płyta duetu bez gości. Jednak artystów na jednym tracku wspomaga wokalistka Martyna Nocek. Duet do stworzenia produkcji zaprosił przekrój producentów od Olka związanego z GMLL, Teke, Jacona, Kesza, Deckstera wraz z Kubim, po mniej znanych Kabanosa, Anczeja i Fast Life Sharky’ego.

Album “Naaajak” to krążek, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie. Jest jedną z płyt roku 2016, którą musisz mieć w swojej osobistej kolekcji – napisano o materiale w serwisie empik.com.

“Podsumowując, jest to luźna płyta z dużą dozą amerykańskiego klimatu. Numery z Naaajaku bujają i na pewno będą długo puszczane ma melanżach” – napisano w recenzji albumu w serwisie glamrap.pl.

Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, glamrap.pl oraz empik.com

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 656 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 2)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *