Malik Montana, Dosseh – piosenka C… C… B…


Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka niemiecko-polskiego rapera Malika Montany oraz francuskiego rapera Dosseha. Singiel ten to pierwsza z serii nutek, do których Malik zaprosił topowych francuskich raperów. Kawałki z digitalowej EP-ki „WAW-CDG” będą pojawiały się regularnie na przestrzeni kilku tygodni.


Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorami tekstu są Malik Montana oraz Dosseh. Kompozycja została wyprodukowana przez Dio Mudare (Dio Mudara to grupa czterech multiplatynowych producentów z Norwegii. Pracowali z największymi artystami, takimi jak French Montana czy Nicki Minaj. Zespół wielokrotnie pojawiał się w creditsach nutek Malika).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 1 października 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 489 453 wyświetleń na YT (Wideoklip znalazł się na “Karcie na czasie” w serwisie YouTube. Karta “Na czasie” pokazuje najchętniej odtwarzane wideo na polskim YouTube). Wideo to dzieło Hustler Game Premium.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu Malika pt. “Jagodzianki” (nagrany wraz z Mr.Polska), który na Youtube ma już 51 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Jagodzianki” zdobył certyfikat czterokrotnie platynowej płyty.

Malik Montana jest obecnie jednym z najpopularniejszych raperów w kraju. Dzięki współpracy z innymi gwiazdami polskiej sceny hip-hopowej udawało mu się konsekwentnie budować swoją pozycję w branży. Ostatnia aktywność 32-letniego muzyka, oprócz organizacji freak fightowej federacji High League, to przede wszystkim kooperacje z zagranicznymi autorami. Warto wspomnieć, że nowa płyta artysty nadchodzi wielkimi krokami. Najbliższy koncert rapera ma się odbyć 12-11-2021 w miejscowości Katowice, a kolejny 13-11-2021 w miejscowości Poznań.

Pochodzący z Orleanu Dosseh (ur. 26 stycznia 1985 r.) to jeden z bardziej znanych raperów na francuskiej scenie muzycznej. Jest on także producentem filmowym oraz aktorem. Artysta na swoim koncie ma współprace z takimi nazwiskami jak Booba, Sofaine, Kaaris czy Tory Lanez. Pełne imię i nazwisko 36-letniego Francuza brzmi Dosseh Dorian N’Goumou. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Habitué”, który ma już 87 mln wyświetleń.

źródło: rytmy.pl, wyspa.fm, eska.pl, | glamrap.pl, pikio.pl, rytmy.pl, wyspa.fm, Wikipedia, i inne

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 30 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *