Maja Hyży – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Mai Hyży to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2018 roku to zobacz niżej do singli.
 
Posłuchaj nowej piosenki Mai Hyży

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie.
Za tekst utworu odpowiada Małgorzata Uściłowska, znana jako Lanberry. Z kolei jako współautorzy muzyki podani są Małgorzata Uściłowska, Jakub Krupski, Krzysztof Morange, Michał Głuszczuk i Piotr Siejka. Za reżyserię teledysku odpowiadają Adrian Choduń i Jakub Obuch.


Single
Tytuł Rok Pozycja na liście
PRB
[14]
“Zgadnij”[15] 2013
“Bluza” 2014
“Kawa” 2015 7
“Będę kochać”
“Błysk (Skin)” 2018
“–” singel nie był notowany.

 
Maja Hyży, z domu Krygier (ur. 3 grudnia 1989 w Kołobrzegu) – polska wokalistka, półfinalistka trzeciej edycji programu X Factor. W czerwcu 2015 wzięła udział w koncercie “SuperPremier” z piosenką “Będę Kochać” na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Uczestniczyła w X Factor, gdzie ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Wydała singiel “Kawa”, który osiągnął najwyższą pozycję na 7 miejscu na polskiej liści singli. Brała udział w polskim finale krajowym Konkursu Piosenki Eurowizji 2018 i zajęła 7 miejsce. Jej debiutancka płyta zatytułowana W chmurach ukazała się w 2015 roku. Gatunek jej muzyki to pop.
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 20 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *