Łukasz Łyczkowski & 5 RANO – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Łukasz Łyczkowski & 5 RANO to:

Jeżeli nowa piosenka, o której piszemy w tym wpisie, nie jest tą której szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam ją znajdziesz.


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się nowa piosenka zespołu Łukasz Łyczkowski & 5 RANO zatytułowana “Chory”. Kawałek pochodzi z drugiego krążka grupy zatytułowanego ‘CREDO’, który ukazał się w marcu 2022 roku (jedne źródła podają 19 marca, inne 21 marca). Płyta zawiera 9 numerów. W nagraniach gościnnie udział wzięli: Wojtek Cugowski (w nutce “Credo”) i Sebastian Riedel (w nutce “Złotobrudny”). Wydawnictwo zapowiadają dwa single: “Niepokonany” i “Złotobrudny”. Nagrania zarejestrowano w RecPublica Studios w Lubrzy (realizator nagrań: Piotr Zegzuła). Miks i mastering zrealizował Daniel Azar Arendarski. Produkcji materiału podjęli się: Łukasz Łabędzki, Krzysztof Fiałka i Łukasz Łyczkowski.

,,Credo” jest naszą odpowiedzią na to co współczesny świat muzyczny nam proponuje. ,,Credo” jest negacją obowiązująvych trendów, jest swoistym hołdem klasycznemu rockowi. Czerpiemy sobie beszczelnie z wszelkich gatunków mieszając metal z funkiem czy bluesem. Jest to album braterski, każdy z nas zawarł w nim siebie. Każdy z członków 5 RANO wzniósł się na wyżyny swoich umiejętności.
,,Credo” jest płytą moich marzeń ponieważ jest na niej Sebastian Riedel i Wojtek Cugowski. Swoim kunsztem wnieśli rasowość i niepowtarzalny styl. Z ich fana stałem się partnerem muzycznym, do tej pory nie mogę uwierzyć, że wyśpiewali moje słowa, zagrali nasze dźwięki… i to jak!!! Jeśli drogi fanie muzyki szukasz w Polsce z utęsknieniem zespołu, który hołduje złotym czasom Rocka z ery lat 60,70,80 i 90tych, masz dość konsumpcyjnego podejścia do świata, czytasz między wierszami i oczekujesz poważnego podejścia do liryki i muzyki ten album jest dla Ciebie. O to moje ,,Credo”

Gatunek nowej piosenki to Rock. Autorem tekstu jest Łukasz Łyczkowski, natomiast kompozytorem jest Łukasz Łabędzki.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 16 kwietnia 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1719 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu kapeli pt. “Nie wiem jak”, który na YouTube ma już 18 mln wyświetleń? Zobaczymy.

źródło: sklep5rano.pl, materiał prasowy, | YouTube, i inne

Tekst nagrania “Chory”

Nie znaleźliśmy w necie tekstu tego utworu.

Łukasz Łyczkowski & 5 RANO

Lista utworów

1. Nie wiem jak
2. Posłaniec prawdy
3. Niepokonany
4. Obudź się i żyj
5. Złotobrudny (gościnnie Sebastian Riedel)
6. Chory

Grupa Łukasz Łyczkowski & 5 RANO istnieje na rynku muzycznym od 17 lat. Od początku twórczość formacji zakorzeniona jest w muzyce wywodzącej się z lat 60 – tych i 70 – tych, podsyconych grungem rodem z Seattle, klasycznym hardrockiem, ale także jest otwarta na nowe kierunki i nowoczesne brzmienie. 19 października 2018 roku miała miejsce premiera albumu zatytułowanego “Korzenie”. W materiale prasowym czytamy, że ich kawałki wyświetlono już ponad 22 miliony razy. Łukasz Łyczkowski, lider i wokalista grupy to najlepszy męski głos 8 edycji The Voice Of Poland. W finale zajął drugie miejsce. Koncerty Łukasza Łyczkowskiego & 5 RANO to rockowe show oparte na charakterystycznym wokalu i potężnych riffach gitarowych, skąpanych w organach Hammonda i okiełznanych przez znakomitą sekcję rytmiczną. Kapelę cechuje profesjonalizm i pełne zaangażowanie podczas koncertu. Łukasz Łyczkowski potrafi zaśpiewać w tych samych rejestrach co najwięksi wokaliści i posiada to, co najważniejsze – fenomenalny kontakt z publicznością. Formacja gra po całej Polsce, aby dotrzeć ze swoją muzyką do jak najszerszego grona odbiorców i szerzyć Rock & Rolla. Gatunek ich muzyki to rock.
źródło: materiał prasowy

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 18 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *