Lucas & Steve, W&W – Do It For You

lucas-and-steveW sieci ukazał się nowy wspólny utwór holenderskich duetów DJ-ów Lucas & Steve oraz W&W zatytułowany “Do It For You”.
Serwis weraveyou.com napisał o kawałku:


In spectacular W&W and Lucas & Steve fashion, ‘Do It For You’ features a fusion of a massive festival drop with an energetic, happy melody. The single starts with mellow piano and a soothing, catchy vocal line before it introduces the gigantic big room chorus. The track then proceeds with a buildup that will get any dance floor ready for the “get your hands in the air” drop. The single comes at a perfect time for the summer, as its feel-good melody will get anyone grooving.

Gatunki nowej piosenki to Dance i Electronic. …
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 13 marca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 385 823 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Lucas & Steve pt. “Up Till Dawn (On The Move)”, który na Youtube ma już 5 mln wyświetleń? Zobaczymy.
W komentarzu pod wideo W&W napisali:

“This one is for you! Hope you like it! ❤️”

Translator przetłumaczył nam to następująco:

“Ten jest dla Ciebie! Mam nadzieję że ci się spodoba! ❤️”

Lucas i Steve nadal wydają muzykę, która jest niesamowicie zaraźliwa, jest podnoszącą na duchu energią. Artyści są gwiazdami najważniejszych festiwali na całym świecie. Najbliższy koncert muzyków ma się odbyć 21 marca 2020 w Chambéry, France, PHARAONIC, a kolejny 4 kwietnia 2020 w Friesland, Netherlands, Bregepop Festival.
W&W to holenderski duet DJ-ski i producent nagrań złożony z Willema van Hanegema i Warda van der Harsta. Rozpoczęli swoją karierę od produkcji muzyki trance, zanim zapuścili się do big room house i innych form EDM. Obecnie zajmują 18 miejsce w DJ Mag Top 100. Dużą popularnością na Youtube z ich produkcji cieszy się numer “Arcade Mammoth” (nagrany z Dimitri Vegas & Like Mike i Moguai), który ma już 65 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię muzyków zamyka wydany 23 września 2011 roku krążek “Impact”. Najbliższy koncert artystów ma się odbyć na wydarzeniu pn. EDC Las Vegas, które ma mieć miejsce od 15 do 17 maja 2020 w Las Vegas, NV, US, a kolejny na wydarzeniu pn. Lollapalooza, które ma mieć miejsce od 26 do 28 czerwca 2020 w Stockholm, Sweden.
źródło: weraveyou.com, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Lucas & Steve

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst kawałka

[Verse 1]
Every little thing I do
I do it for you
I do it for you-u
You know that every little thing I do
I do it for you
I do it for
Every little thing, thing
[Pre-Chorus]
Every little thing I do
I do it for you
I do it for you-u
You know that every little thing I do
I do it for you
I do it for
Every little thing, thing
(Can you believe? Gimme what you have)
[Instrumental]
[Chorus]
Every little thing I do
I do it for you
I do it for you-u
You know that every little thing I do
I do it for you
I do it for
Every little thing, thing
[Drop]
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 3 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *