LP – The One That You Love

LPJakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki LP zatytułowana “The One That You Love”. Singiel jest muzyczną przygodą, która łączy ponadczasowy wokal LP z nowoczesnością, romantycznością i jak zawsze u LP – wyjątkową wrażliwością.


„Mój najnowszy singiel “The One That You Love” to mieszanka wszystkich gatunków muzycznych jakie kocham. Po prostu pozwoliliśmy im się zgrać, jak zwykle, w dzikim stylu. Melodia wyszła z nas tak, jakbyśmy już ją mieli wcześniej napisaną. Wszystkie moje ulubione piosenki, które napisałam były właśnie takie” – powiedziała LP.

Gatunek nowej piosenki to alternatywa/indie. Kawałek napisali: Nate Campany, Mike Del Rio oraz LP. Kompozycja została wyprodukowana przez Mike’a Del Rio. Dodajmy, że z Mike’em Del Rio oraz Nate Campany, LP stworzyła również swój największy przebój „Lost On You”.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 23 lipca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 6 344 489 wyświetleń na YT. Klimatyczny wideoklip wyreżyserował Darren Craig (był reżyserem wielu teledysków m.in.: LP: Girls Go Wild, Rihanny: American Oxygen, Nicky Jam Feat. Enrique Iglesiasa: El Perdón, Shakiry: Empire). Teledysk nakręcono w Big Sky Ranch w Simi Valley w Californii. Ogromne przestrzenie rancza nadały obrazowi kinowego sznytu. W wideoklipie elegancka wykonawczyni przemierza stepy w westernowym siodle na pięknym, kasztanowym wierzchowcu.

„W przypadku teledysku chcieliśmy przede wszystkim oddać nastrój i klimat utworu. Wędruję do miasta na koniu i tylko ja wiem, dokąd zmierzam, ale chcę też, żebyś i Ty przyłączył się do mojej wędrówki” – powiedziała LP.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 39-letniej Amerykanki pt. „Lost on You”, który na Youtube ma już 563 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Lost on You” zdobył szczyty list przebojów w piętnastu krajach (także na polskich listach Polish Airplay Top 100 i Dance Top 50 kawałek zajął najwyższe pozycje numer 1). Materiał pokrył się diamentem.

Laura Pergolizzi, ukrywająca się pod pseudonimem LP to piosenkarka, która od 2001 roku wytrwale pracuje na własne nazwisko. Artystka ma olbrzymi talent kompozytorski, z którego korzystały już takie sławy jak Rihanna, Rita Ora, Backstreet Boys czy Christina Aguilera. Wykonawczyni szturmem zdobyła listy przebojów w 2016 roku. Jej utwór “Lost On You” nucił prawie każdy i można go było usłyszeć w niemal wszystkich stacjach radiowych. Od tamtej pory nie zwalnia tempa. Koncertuje w najróżniejszych zakątkach świata. Zagrała już na najważniejszych festiwalach muzycznych na świecie, w tym m.in. Coachelli, Osheaga, Outside Lands czy Mad Cool. Co piszą inni o gwieździe?

– “Jedna z najbardziej autentycznych gwiazd pop rocka naszego pokolenia” – V Magazine.
– “Fizyczne połączenie Johna Coopera Clarke’a i Patti Smith oraz wokalna mieszanka Gwen Stefani z Cyndi Lauper. LP niczym alchemik łączy te składniki w coś, czego nie może zaoferować nikt inny” – Guardian.

Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię artystki zamyka wydany 7 grudnia 2018 roku krążek “Heart to Mouth”, który ukazał się nakładem wytwórń płytowych BMG i Vagrant. Album jest utrzymany w gatunku Pop rock. Płyta zawiera 12 numerów. Jest to jej 5 album studyjny. Krążek pokrył się złotem. Nowe wydawnictwo to, zgodnie z zapowiedzią wykonawczyni, najbardziej osobisty album w dotychczasowej karierze. Serwis Independent.ie dał ocenę materiałowi 8/10. Taką samą ocenę dał serwis muzyka.interia.pl. Krążek na polskiej liście albumów ZPAV zajął najwyższą pozycję numer 6.

“Heart to Mouth to bardzo solidny zestaw piosenek o intymnym, przykuwającym uwagę, charakterze. Pergolizzi udowodniła, że odnajduje się znakomicie w zróżnicowanych stylistycznie kompozycjach” – napisał o płycie serwis muzyka.interia.pl.

“Z opisu może wydawać się, że “Heart to Mouth” to jakiś stylistyczny chaos i dźwiękowy bałagan. Nic podobnego. Owszem, to zestaw szalenie eklektyczny, ale po pierwsze całość spaja znakomity, przyjemnie zachrypnięty głos LP, po drugie absolutnie każde nagranie to świetna melodia i niebanalna aranżacja” – napisał o albumie serwis koncertomania.pl.

Najbliższy koncert wykonawczyni ma się odbyć 23 listopada 2020 w Domos Art, Lima, Peru, a kolejny 03 grudnia 2020
w Teatro Metropolitano José Gutiérrez Gómez, Medellín, Antioquia, Kolumbia.

źródło: musiclovers.pl, jazzsoul.pl, rmf.fm, tvn24.pl, vanessa.fm, muzyka.interia.pl, koncertomania.pl, YouTube, Wikipedia, viagogo.pl, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu LP

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “The One That You Love”

[Verse 1]
Now that you’ve got what you wanted
Now that you’ve got what you need
Girl, if we’re gonna be honest
Honestly, what’s left for me, oh-oh-oh?
[Refrain]
‘Cause all I got is close but not
And all I want is to know just how
[Pre-Chorus]
Try to be the fire for you, try to be the sun
Try to be your home and the place that you come to
Babe, I took the whole world and put it in your hands
I’m really trying hard but I don’t understand
[Chorus]
Tell me, oh-oh-oh
How to be the one that you love
Oh-oh-oh
How to be the one that you love
[Verse 2]
Don’t treat my love like a habit
Why don’t you show me a way?
I’d give it to you, you can have it
I just wish I knew what to say, ayy-ayy-ayy
[Refrain]
‘Cause all I got is close but not
And all I want is to know just how
[Pre-Chorus]
Try to be the fire for you, try to be the sun
Try to be your home and the place that you come to
Babe, I took the whole world and put it in your hands
I’m really trying hard but I don’t understand
[Chorus]
Tell me, oh-oh-oh
How to be the one that you love
Oh-oh-oh
How to be the one, how to be the one, how to be the one
Oh-oh-oh, oh-oh-oh
[Bridge]
Try to be the fire for you, try to be the sun
Try to be your home and the place that you come to
Babe, I took my whole world and put it in your hands
I’m really trying hard but I don’t understand
How to be the one
[Chorus]
Oh-oh-oh
How to be the one that you love
Oh-oh-oh
How to be the one that you love
Oh-oh-oh
How to be the one that you love
Oh-oh-oh
How to be the one, how to be the one that you love
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 34 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *