Lil Masti – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Lil Masti to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy utworów.


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki Lil Masti zatytułowana “Uległa”. Lil Masti uległa? Nic bardziej mylnego! Masti powraca z nowym singlem i subtelnością godną Królowej Kontrowersji.

Silna. Niezależna. Zdeterminowana. Nie ulega w oktagonie, nie ulega presjom, nie ulega stereotypom, nie ulega z zasady. Sama sobie dyktuje warunki. Sama jest sobie sterem i okrętem. Ona nie goni za trendami, ona je wyznacza. Piękna i bestia w jednym ciele. Nie odcina się od przeszłości, lecz czerpie z niej dumnie pełnymi garściami. Mentorka prawie miliona obserwatorów na instagramie, motywatorka, sportsmenka, wojowniczka i artystka. Kobieta żywioł. Legenda internetu – Lil Masti. Właśnie wydała najnowszy singiel pt. „Uległa” w walentynkowym prezencie dla narzeczonego. Na tym nie koniec. Para wspólnie wystąpiła w zmysłowym wideoklipie. Klip, jak na króla i królową przystało został zrealizowany … w pałacu!

“Singiel ‘Uległa’ już samym tytułem miał prowokować do przemyśleń. Skandal? Z dostawą do domu poproszę. Jestem niezależną kobietą, która się przed nikim i niczym nie ugina, nie można mnie zmusić do uległości a jednak jest taka sfera mojego życia, w której sama tego chcę. To taka sfera, kiedy opuszczam gardę, rzucam w kąt diamentowy miecz, pozwalam zedrzeć z siebie złotą zbroję i staję się małą Mastereczką, gotową na klapsa. Jestem kobietą. Jestem kobietą w pełnym tego słowa znaczeniu i ze wszystkimi wynikającymi z tego faktu konsekwencjami i przywilejami. Jestem kobietą, która nigdy nie wstydziła się swoich pragnień i od zawsze mówiła o nich głośno. Uczyłam pokolenia internautów, jak żyć w zgodzie z samym sobą i akceptować w pełni siebie i swoją seksualność, jak nie wstydzić się własnych pragnień, własnych marzeń, własnych potrzeb i w końcu, jak czerpać z życia to co ma nam do zaoferowania. Dążę do perfekcji w każdym calu ale nigdy kosztem siebie i swojej tożsamości. Moja niezależna strona jest mi tak samo bliska, jak dziki zwierz, który wychodzi ze mnie z pełną siłą, kiedy walczę w oktagonie i nie mniej bliska, jak moje kolejne, bardziej perwersyjne oblicze w postaci Mastereczki, która budzi się we mnie “sam na sam” z ukochanym mężczyzną. Mam w sobie niewyczerpane pokłady wewnętrznej siły, i zakorzenioną głęboko w mojej podświadomości pewność, że miłość może przezwyciężyć wszystko. Miłość do siebie samej i miłość do mojej drugiej połówki. Wiele mnie we mnie ale to właśnie przy Tomaszu jestem swoją ulubioną wersją siebie i to jemu dedykuję ten utwór. Szczęściarz z niego, czyż nie?” – mówi o utworze sama Artystka.

Nowa Era Lil Masti

W takim wydaniu jej jeszcze nie słyszeliśmy. “Uległa” to klimatyczny utwór będący połączeniem klasycznego groove i funk, jak Michael Jackson, czy Bee Gees z amerykańskim new schoolem odpowiadającym dzisiejszym standardom. Producentem i kompozytorem utworu jest Mike Johnson (twórca między innymi głośnego hitu „Eluwina”) a tekst razem z Masti uszyła Beata Ejzenhart (pisząca między innymi dla Sylwii Przybysz, czy Tomka Luberta).

Miłość przez duże T

Przekreśliła miłość grubą kreską, a facetów wrzuciła do jednego worka z napisem „popsute zabawki”. Zaprzyjaźniła się z gniewną samotnością i zupełnie straciła nadzieję na bajkowe zakończenie. Postanowiła sama sobie być kluczem do szczęścia i na przekór wszystkiemu pokochała w pełni wszystkie swoje wariacje i niedoskonałości. Brzmi jak koniec historii? To był dopiero początek. Nie jest tajemnicą poliszynela, że życie pisze najlepsze scenariusze i tak oto niespodziewanie On – Tomasz – stanął na jej drodze. To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Poznali się 7 lat temu, jeszcze w czasach sprzed internetowego fejmu, kiedy pracowała jako instruktorka fitness. Pierwszy rok był prawdziwym sztormem w ich relacji, pełnym burz i przygód na otwartym morzu.

Po burzy już tylko słońce

Podobno piękno rodzi się z bólu. Tak długo nie wierzyła w szczerą miłość, że nie łatwo było jej się otworzyć. Tomasz jednak wiedział, że aby zdobyć tę wyjątkową perłę, musi dotrzeć do głębin jej serca. I robił to dzień po dniu, docierając coraz to głębiej, coraz dalej, aż w końcu sztorm ucichł, a dawne rany zagoił czas i ona była gotowa na miłość. Gotowa na niego. Po nocy sam na sam, z niezachwianą pewnością wiedziała, że może zaufać temu mężczyźnie, czuła z każdym uderzeniem serca, że będzie ją kochał nie tylko za jej zalety, ale też akceptując jej wady. Stał się jej powiernikiem. Ostoją. Kochankiem. Partnerem. Przyjacielem. Jej miłością.

Ciąg dalszy zaplanowany …

Od tamtej pory są nierozłączni. Dziś już jako narzeczeni, każdego dnia zakochują się w sobie na nowo, pielęgnując swój związek – związek zbudowany na stabilnych fundamentach zrozumienia swoich wzajemnych potrzeb i w oparciu o trudną sztukę kompromisu, wypracowaną niemalże do perfekcji. Wspierają się i uzupełniają w swoich działaniach biznesowych. Czy może być jeszcze piękniej? Może! Ich marzeniem jest stworzenie pełnej rodziny i dlatego w niedługim czasie planują … rozpocząć starania o dzidziusia. Jak mówi Masti „To jest Miłość przez duże T”!

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorkami tekstu są Beata Ejzenhart (współpracująca między innymi z Sylwią Przybysz, Tomkiem Lubertem, czy Młodym Czuuxem) oraz Aniela Bogusz „Lil Masti”, natomiast kompozytorem jest Mike Johnson (twórca między innymi głośnego przeboju „Eluwina”).

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 14 lutego 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 603 746 wyświetleń na YT. Za wideo odpowiedzialna była ekipa Studio Powidok.

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał. Komentarz dodała też Lil:

“Daj znać czy podoba Ci się mój najnowszy singiel „ULEGŁA”! ❤️ To prezent walentynkowy dla mojego Tomasza. ❤️” – Lil Masti.

źródło: materiały prasowe | i inne

Tekst nagrania “Uległa”

[Verse 1]
Lubię kiedy zdzierasz tak ze mnie każdą rzecz
Lubię gdy twój dotyk rozpala w środku mnie
Kiedy nikt nie widzi
rób co chcesz, ej
Masterka nocą
czasem w dzień

[Chorus]
Nocą sam na sam
wiesz że ulegam tylko tam
Kiedy razem nocą sam na sam
wiesz że ulegam tylko tam

[Verse 2]
Jestem nadzwyczaj pewna
Zamykam w jednej dłoni światy i mam czego chcę
Trwasz przy mnie od lat Skarbie
Z tobą ból nie boli a śmiech przykrywa cienie złe
Tak dobrze mnie znasz
to ja Pani Świata
grzeczna Masti, tak
a w łóżku uległa suczka
bo tam Panem jesteś Ty

Nocą sam na sam
wiesz że ulegam tylko tam
Kiedy razem nocą sam na sam
wiesz że ulegam tylko tam

nocą sam na sam
nocą sam na sam
nocą sam na sam
nocą sam na sam

[Part C]
I tak do końca świata
kocham ten stan
budzi się Masterka
Masti idzie spać
I tak do końca świata
tak kocham ten stan
gdzie nie ma żadnych granic
sens w duszy gra

Ej, jesteś szczęściarzem czyż nie?
wszak masz w pakiecie nas dwie
tak, Tę niezależną masz w dzień
yhym, tę w nocy taką jak chcesz

[Chorus]
Nocą sam na sam
wiesz że ulegam tylko tam
Kiedy razem nocą sam na sam
wiesz że ulegam tylko tam

nocą sam na sam
nocą sam na sam
nocą sam na sam
nocą sam na sam

Lista utworów

1. #Hot16Challenge2
2. 1 dollar
3. Bajka
4. Fame
5. Fenix
6. Girls Gang
7. Illuminati
8. Uległa
Pozostałe utwory są na tej stronie

Lil Masti, a właściwie Aniela Bogusz, jest polską celebrytką i influencerką. Gatunek jej muzyki to Hip-hop/Rap.
źródło: zyciorysy.pl

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 88 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *