Letni – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Letni to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Letni

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka polskiego zespołu Letni oraz artystów Szwagry zatytułowana “Polej”. Gatunek nowej piosenki to disco polo.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 28 listopada 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 139 076 wyświetleń na YT.

W opisie pod wideo napisano:

“Utwór powstał na streamie serii SWAGABUNDA 2.0”.

Grupa Letni co roku organizuje akcję Swagabunda. Zapraszają do współpracy różnych artystów, z którymi nagrywają improwizowane nutki. W inicjatywie wzięli już udział muzycy tacy jak: Stachursky, Majka Jeżowska, Lej Mi Pół czy Norbi.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu formacji pt. “Pomidorowa”, który na Youtube ma już 62 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że materiał “Pomidorowa” to parodia kompozycji Sarsy “Naucz Mnie”. Nutka stała się hitem internetu. Produkcja we wrześniu 2015 roku była najczęściej oglądanym teledyskiem na YT.

Grupa Letni zasłynęła dzięki niezliczonej ilości przebojów i parodii, które zostały obejrzane w serwisie YouTube ponad pół miliarda razy. Cały projekt Letni jak i nazwa powstały bardzo spontanicznie i ujrzały światło dzienne w wakacje 2009 roku.

źródło: discopolonew.cba.pl, antyradio.pl, | antyradio.pl, party.pl, eska.pl, YouTube, i inne

Tekst nagrania “Polej”

Nie znaleźliśmy w necie tekstu tego kawałka.

Lista utworów

1. 1 Dzień Tygodnia (Parodia Cypis- 6 Dzień Tygodnia)
2. 8 Cud
3. A może sie wyklepie
4. Akademicki Melanż
5. Antykoncepcja
6. AZS gośc. Szparagi
7. Balanga (prod. Sebastian Ferlei)
8. Bede grau w gre
9. Bejbe ciśniesz
10. Polej
Pozostałe utwory są na tej stronie

Letni, dawniej Letni, Chamski Podryw – polski duet popowo-hip-hopowy założony w 2009 w Kielcach przez Macieja Piotrowskiego i Dawida Antonkiewicza. Gatunki ich muzyki to muzyka pop, hip-hop oraz parodia. Ich debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Oranżada, koleżanki, petardy” ukazała się 12 lutego 2011 roku nakładem wytwórni płytowej Fonografika i jest utrzymana w gatunkach hip-hop oraz Comedy. Album zawiera 13 piosenek. Jednym z dwóch gości pojawiających się na materiale jest Mandaryna. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, discogs.com oraz preorder.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 56 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *