KaeN – nowa piosenka

KaeNTytuł nowej piosenki KaeNa to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy utworów.
 
Posłuchaj nowej piosenki KaeNa

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazał się nowy utwór polskiego rapera KaeNa zatytułowany “Zew”. Kawałek pochodzi z najnowszego albumu artysty zatytułowanego “2020”, który ukazał się 1 marca 2019 roku nakładem wytwórni płytowej Altereggo Records. Płyta utrzymana jest w gatunku hip hop i zawiera 13 numerów, na których pojawili się tacy artyści, jak: Malik Montana, Kaz Bałagane, Peja, Ewa Farna i Marta Gałuszewska (laureatka ósmej edycji programu The Voice of Poland). Wydawnictwo zadebiutowało na 5. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. To już piąty krążek nagrany przez rapera pochodzącego z jednego z najdalej wysuniętych na południowy wschód ośrodków miejskich Polski – Sanoka. Artysta swoją więź z Bieszczadami i Podkarpaciem podkreśla w kompozycji właśnie “Zew” oraz “DOM”, w których oddaje hołd swoim korzeniom i tradycji tego regionu Polski.
Gatunek nowej piosenki to hip hop. Autorem tekstu jest KaeN, natomiast za muzykę odpowiada PSR.
Wideo do nowego utworu na Youtube ukazało się 1 października 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 41 830 wyświetleń na YT.
Pod wideo napisano:

Ostatni numer z albumu, ciekawe czy wyczaicie do jakich utworów nawiązał KaeN w tekście ? 🙂

Czy produkcja powtórzy sukces hitu KaeNa pt. “Zbyt wiele” (feat. Cheeba, WdoWA), który na Youtube ma już 93,8 mln wyświetleń? Zobaczymy.
KaeN nagrywa od 2000 roku. Znakiem rozpoznawczym wytatuowanego rapera jest czarna maska, która odzwierciedla jego artystyczne alter ego.
źródło: preorder.pl, muzyka.wp.pl, i inne

Tekst utworu

na tury zew
budzi się, budzi się
budzi się on
biały to kieł
przemierza boso zjawiskowy glob
wiadomo ze przygoda za rogiem
czeka co krok
lecę bo chcę
problemy zostawiam daleko stad
korzenie moje są z gór
korzenie moje są z gór
korzenie moje są z gór
ja mocno szanuje co mi los dał
korzenie moje są z gór
korzenie moje są z gór
korzenie moje są z gór
dlatego we mnie rozpala się żar

Lista utworów

1. Alter Ego
(+225)
2. Bajka
(+3)
3. Ballada o Dawidzie Starejki
(+37)
4. Bejbi k’naga skit 1
(+17)
5. Bejbi k’naga skit 2
(+17)
6. Bestia
(+89)
7. Biały śmieć
(+31)
8. Chaos
(+44)
9. Czas na zmiany
(+49)
10. Głos pokolenia
11. Echo (feat. Ewa Farna)
12. Perfekcja (ft. Marta Galuszewska)
13. Zew
Pozostałe single są na tej stronie
Kaen (stylizowany zapis: KaeN) właściwie Dawid Henryk Starejki (ur. 4 lipca 1988) – polski raper i kick-bokser pochodzący z Sanoka. Były członek formacji RSA Konqrent. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak: Słoń, Bezczel, Buczer, Peja, Chada i Kroolik Underwood. Gatunki jego muzyki to hip-hop i hardcore rap. Jego debiutancka płyta zatytułowana “Od kołyski aż po grób” ukazała się 28 września 2012 nakładem wytwórń płytowych Prosto oraz Olesiejuk i jest utrzymana w gatunku hip-hop. Album zawiera 21 piosenek. Krążek został wyprodukowany przez Ive i FeRu. Wśród gości znaleźli się m.in. Fu, Zdycha DT, Juras, Beny B, Wigor oraz SK. Materiał pokrył się złotem. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 70 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *