Jano Polska Wersja – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Jano Polska Wersja to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rapera Jano zatytułowana “Szukam wyjścia”. Singiel pochodzi z najnowszego krążka artysty (trzeciego solowego) zatytułowanego „Hipnoza”, który ukazał się 18 grudnia 2020 roku nakłaem wytwórni płytowej District Area. Gościnnie na płycie pojawili się Kabe, Bonson, Hinol oraz Kacper HTA. Za produkcję albumu odpowiadają Chris Carson, PSR, Sergiusz, 2K, SHDOW, 2LateFor oraz Swizzy. wydawictwo jest utrzymane w gatunku Hip Hop i zawiera 11 numerów[źródło]https://www.discogs.com/Jano-Hipnoza/release/17414428 oraz https://glamrap.pl/jano-polska-wersja-z-singlem-szukam-wyjscia/.

Gatunek nowej piosenki to Hip-hop[źródło]http://www.muzyka.t-mobile.pl/main/utwor.htm?pid=6350715. Autorem tekstu jest Jano Polska Wersja. Kompozycja została wyprodukowana przez Sergiusza i 2latefor.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 24 stycznia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 484 383 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu rapera pt. “Sam Świata Nie Zmienię” (feat. Hinol PW, Rest Dixon37), który na YouTube ma już 26 mln wyświetleń? Zobaczymy.

źródło: glamrap.pl, rapowo.pl, discogs.com, | i inne

Tekst nagrania “Szukam wyjścia”

smaży si e lolek na plaży
i parzy
ale z uśmiechem na twarzy
bo kopie

comacabana
morda zbakana
a moja kobieta
przy mnie rozebrana

tysiak na barze poleciał wczoraj
morze w błękicie
kolorowe drinki
wszystko czego bym chciał od ręki
zbudowała z marzęń ten stan
i robie co uważam za słuszne
ale nie żeby sie chwalic

Lista utworów

1. 4 Love
2. Bierz to, co najlepsze
3. Karma ft. Hinol PW
4. Nie masz pojęcia
5. Po Chmurze Chodzę
6. Szukam wyjścia
Pozostałe utwory są na tej stronie

Jano PW, czyli połowa składu Polska Wersja, który Jano tworzy wspólnie z Hinolem. 12 maja 2017 roku ukazała się pierwsza solówka rapera Jano PW zatytułowana „Senna Powieka”. Płyta jest utrzymana w gatunku Hip Hop i zawiera 12 piosenek. Album opisuje życie rapera na przestrzeni ostatnich trzech lat przed wydaniem krążka. To wydawnictwo to zbiór kawałków łączących klimat muzyki znanej fanom Polskiej Wersji z ostatniej płyty z wychillowanym światem Jano PW.
źródło: districtarea.pl, empik.com

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 25 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *