Halsey – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Halsey to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2019 roku to zobacz niżej do listy singli.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Halsey

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazał się nowy wspólny utwór amerykańskiej piosenkarki Halsey oraz angielskiego muzyka Yungbluda z gościnnym udziałem amerykańskiego muzyka Travisa Barkera. Warto dodać, że Halsey i Yungblud są parą w życiu osobistym.
Gatunki nowej piosenki to Emo pop i alternative rock. Autorami tekstu są: YUNGBLUD, Matt Schwartz, Halsey oraz Brynley Plumb. Kompozycja została wyprodukowana przez Zakka Cervini, Matta Schwartza i Chrisa Greatti.
Teledysk do nowego utworu na Youtube ukazał się 21 lutego 2019 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 7 991 730 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Colin Tilley. Teledysk przedstawia emocjonalne etapy żalu i straty, o czym wspomniał Yungblud:


Nie zdajemy sobie sprawy, jak bardzo czegoś potrzebujemy dopóki nie zostanie nam to odebrane. Skupiamy się na innych rzeczach, zastanawiamy o tym, co będzie, w związku z czym nie dostrzegamy, co jest teraz, przed naszymi oczami.

W klipie wystąpił również Travis Barker. Czy produkcja powtórzy sukces hitu Amerykanki pt. “Eastside” (nagranego wraz z Benny Blanco i Khalidem), który na Youtube ma już 353 miliony wyświetleń? Zobaczymy.
Halsey jest znana ze swojego singla “Eastside” (nagranego wraz z Benny Blanco i Khalidem) oraz “Without Me”. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 24-latki zamyka wydany 2 czerwca 2017 roku krążek “Hopeless Fountain Kingdom”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Astralwerks. Album jest utrzymany w gatunku Synth-pop. Standardowa edycja płyty zawiera 13 numerów. Jest to jej drugi album studyjny. Krążek pokrył się platyną i osiągnął najwyższe miejsce numer jeden na amerykańskiej liście Billboard 200.
Yungblud, a właściwie Dominic Harrison, jest muzykiem, który w swoich utworach łączy wpływy rocka i hip hopu. Artysta zdobył sławę za sprawą kawałka Falling Skies, którego nagrał na potrzeby soundtracku do 13 powodów w 2018 roku. 20-latek już może pochwalić się 90 mln streamów w serwisach cyfrowych oraz występami na najważniejszych festiwalach. Wokalista zapowiedział już kolejny koncert w naszym kraju i zagra 5 listopada 2019 w warszawskim klubie Proxima. W dyskografii artysty znajduje się na razie jeden album pt. “21st Century Liability”, który ukazał się 6 lipca 2018 roku nakładem wytwórń płytowych Locomotion oraz Geffen. Krążek jest utrzymany w gatunkach Alternative Rock, Power Pop, Pop Punk, Pop Rock, Rap Rock i Britpop i zawiera 12 kompozycji. Najbliższy jego koncert odbędzie się 6 marca 2019 r w Whelan’s, Dublin, Ireland, a kolejny 7 marca 2019 r w Empire Music Hall, Belfast, UK.
Travis Barker (ur. 14 listopada 1975) to amerykański muzyk, autor tekstów i producent muzyczny, najbardziej znany jako perkusista rockowego zespołu Blink-182. Barker występował również jako częsty współpracownik z artystami hiphopowymi. W dyskografii artysty znajduje się na razie jeden studyjny album pt. “Give the Drummer Some”, który ukazał się 15 marca 2011 roku nakładem wytwórni płytowej Interscope. Krążek jest utrzymany w gatunku Rap rock i zawiera 12 kawałków. Najbliższ impreza, na której wystąpi artysta odbędzie się od 8 marca 2019 r. do 10 marca 2019 r. na Musink Festival 2019 w OC Fair & Event Center, Costa Mesa, CA, US.
źródło: allaboutmusic.pl, antyradio.pl, en.wikipedia.org, Internet

Tekst utworu

[Chorus: Halsey]
I’m 11 minutes away and I have missed you all day
I’m 11 minutes away, so why aren’t you here?
[Verse 1: Halsey & YUNGBLUD]
I think I missed you callin’ on the other line
I’m just thinkin’ all these thoughts up in my mind
Talkin’ love but I can’t even read the signs
I would sell my soul for a bit more time
You stain all on my body like you’re red wine
You’re the fuckin’ acid to my alkaline
You run your middle finger up and down my spine
I’m sorry there was no one to apologize
I’m so fuckin’ sorry, I’m so fuckin’ sorry
I’ve been playing somebody and it’s helping nobody
And her lipstick arithmetic didn’t stick
And now I’m sick, throwing fits
And yeah, I’ve seen you in my head every fuckin’ day since I left
You on the floor with your hands ’round your head
And I’m down and depressed
All I want is your head on my chest
Touchin’ feet in my bed
[Chorus: Halsey & YUNGBLUD]
I’m 11 minutes away and I have missed you all day
I’m 11 minutes away, so why aren’t you here?
You’re 11 minutes away and I have missed you all day
You’re 11 minutes away, so why aren’t you here?
[Bridge: Halsey]
Tell me what you need
I can make you more than what you are
Come and lay the roses on the floor
Every single Sunday, don’t get bored
I just want to freeze
I can give you more than what you are
Now I see you standing all alone
I never thought the world would turn to stone
[Refrain: Halsey & YUNGBLUD]
So call me stupid, call me sad
You’re the best I’ve ever had
You’re the worst I’ve ever had
And that keeps fuckin’ with my head
Call me stupid, call me sad
You’re the best I’ve ever had
You’re the worst I’ve ever had
And that keeps fuckin’ with my head
[Chorus: Halsey & YUNGBLUD]
I’m 11 minutes away and I have missed you all day
I’m 11 minutes away, so why aren’t you here?
(Why aren’t you here?)
You’re 11 minutes away and I have missed you all day
You’re 11 minutes away, so why aren’t you here?
(Why aren’t you here?)
[Refrain: YUNGBLUD]
So call me stupid, call me sad
You’re the best I’ve ever had
You’re the worst I’ve ever had
And that keeps fuckin’ with my head
Call me stupid, call me sad
You’re the best I’ve ever had
You’re the worst I’ve ever had
And that keeps fuckin’ with my head
[Outro: Halsey]
You’re 11 minutes away and I have missed you all day
So why aren’t you here?
Why aren’t you here?
Why aren’t you here?
Why aren’t you here?
Why aren’t you here?
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
US
[24]
US
Pop
[25]
AUS
[3]
“Ghost” 2014
“New Americana” 2015 60 25
“Colors” 2016 [C] 38 99
“Castle”
(The Huntsman: Winter’s War version)
[D] 76
“Not Afraid Anymore” 2017 77 55
“Now or Never” 17 3 16
“Bad at Love” 5 2 42
“Him & I”
(with G-Eazy)
14 1 10
“Alone”
(featuring Big Sean and Stefflon Don)
2018 66 17
“Eastside”
(with Benny Blanco and Khalid)
9 1 2
“Without Me”[47] 1 1 2
“11 Minutes”
(oraz Yungblud featuring Travis Barker)
2019 [J] 23
[54]
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze “Closer” u boku The Chainsmokers.
Halsey, właściwie Ashley Nicolette Frangipane (ur. 29 września 1994 w Washington) – amerykańska piosenkarka i autorka tekstów piosenek. W 2014 roku wydała swoją pierwszą EP Room 93 za pośrednictwem wytwórni Astralwerks. Halsey słynie z charakterystycznego głosu. Jej muzyka koncentruje się na jej osobistych doświadczeniach i opowiadaniu historii. Jej ojciec Chris jest głównie pochodzenia afrykańskiego i irlandzkiego, a matka Nicole jest pochodzenia włoskiego, węgierskiego i irlandzkiego. Ashley ma dwóch młodszych braci, Seviana i Dante, którzy są “ciemniejsi”. Wychowywała się w chrześcijaństwie, ale stała się ateistką przed 18 rokiem życia. Gdy Halsey dorastała, jej matka słuchała muzyki grunge, podczas gdy jej ojciec słuchał hip hopu; Halsey stwierdziła, że każdy gatunek ma wpływ na jej muzykę. Ashley na początku grała na skrzypcach, altówce i wiolonczeli, ale przeszła na gitarę akustyczną. W 2018 r. Halsey wydała singiel “Without Me”, który osiągnął pozycję numer jeden na liście Billboard Hot 100, a także dotarł do TOP5 w piętnastu krajach. Była w związku partnerskim z G-Eazy. Artystka w jednym z wywiadów przyznała, że jest biseksualna. Gatunki jej muzyki to Electropop, synth-pop, alternative, pop, rock, adult alternative, rock alternatywny, indie rock. Jej debiutancka studyjna płyta zatytułowana Badlands ukazała się 28 sierpnia 2015 roku nakładem wytwórni płytowej Astralwerks i jest utrzymana w gatunkach Electropop, alternative i popsynth-pop. Standardowa edycja albumu zawiera 11 piosenek. Krążek zadebiutował na drugim miejscu na amerykańskiej liście Billboard 200 sprzedając się w pierwszym tygodniu w 97 000 egzemplarzach i otrzymał platynę od amerykańskiego stowarzyszenia Recording Industry Association of America (RIAA). Album zadebiutował również na dziewiątej pozycji na brytyjskiej liście albumów, sprzedając się w 8225 egzemplarzach w pierwszym tygodniu. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 10 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *