Gabry Ponte – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Gabry’ego Ponte to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy singli – może tam go znajdziesz.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Gabry’ego

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się wspólna nowa piosenka włoskiego producenta Gabry’ego Ponte oraz holenderskiego duetu producentów Blasterjaxx zatytułowana “Hasta La Vista”. To nie pierwsza współpraca obu artystów – w zeszłym roku wydali wspólnie singiel “Golden” (featuring Riell).

Gatunek nowej piosenki to Electro House.

Singiel “Hasta La Vista” to następca singla “Call Me” (nagranego wraz z R3habem i Timmy’m Trumpetem).

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 11 marca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 320 955 wyświetleń na YT.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 49-letniego muzyka pt. “Che ne sanno i 2000” (feat. Danti), który na Youtube ma już 133 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Multiplatynowy producent Gabry Ponte rozgłos zdobył dzięki EIFFEL 65. Artysta regularnie publikuje solowe nagrania, trzymając rękę na pulsie współczesnych trendów w muzyce elektronicznej. W artykule opublikowanym w serwisie radiotop.pl w dniu 21 stycznia 2022 czytamy, że wydany w maju 2021 roku remix „Thunder”, którego współtwórcami byli LUM!X i Prezioso, ugruntował pozycję Ponte na tanecznej scenie, gromadząc miliony streamów i zapewniając mu platynowe wyróżnienia w Szwecji, Norwegii i Włoszech.

Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię albumów studyjnych muzyka zamyka wydany 2008 roku krążek “Gabry2o”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej National DJ Event. Album jest utrzymany w gatunkach Electro oraz Italodance. Płyta zawiera 13 numerów. Jest to jego trzeci album studyjny. Krążek na włoskiej liście FIMI zajął pozycje numer 34.

Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 11 cze 2022 w Brescia, Italy, Paradiso, a kolejny 18 cze 2022 w Comacchio, Italy, Malua Beach.

Blasterjaxx to holenderski duet DJ-ów i producentów płyt składający się z Thoma Jongkinda (ur. 1990) i Idira Makhlafa (ur. 1991), powstały w Hadze i działający od 2010 r. Znani są głównie z produkcji muzyki big room house i electro house, będąc bardziej aktywnym w pierwszym gatunku.

Serwis ihouseu.com pisze o nich następująco:

[…] Dutch duo Blasterjaxx, one of dance music’s most forward thinking acts, known for producing strong and energetic tracks featuring epic melodies, huge drops and touching vocals.

Translator nam to przetłumaczył następująco:

[…] holenderskiego duetu Blasterjaxx, jednego z najbardziej wybiegających w przyszłość zespołów muzyki tanecznej, znanego z produkcji mocnych i energetycznych utworów z epickimi melodiami, ogromnymi dropami i wzruszającymi wokalami.

Dużą popularnością na YouTube z ich produkcji cieszy się numer “Narco” (nagrany wraz z Timmy’m Trumpetem), który ma już 36 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że 19 lipca 2019 roku ukazał się debiutancki studyjny krążek artystów zatytułowany ‘Perspective’, który jest na razie jedynym ich albumem studyjnym. Najbliższy ich koncert ma się odbyć na wydarzeniu pn. Parookaville Festival, które ma mieć miejsce w dniach 22-24 lipca 2022 w Weeze, Germany, a kolejny na wydarzeniu pn. Echelon Open Air Festival, które ma mieć miejsce w dniach 19-21 sierpnia 2022 w Bad Aibling, Germany.

źródło: discogs.com, | radiotop.pl, ihouseu.com, YouTube, Wikipedia, songkick.com, i inne

Tekst nagrania “Hasta La Vista”

Hasta la vista, baby

(Oh my God!)

Hasta la vista, baby

(Oh my God!)

Hasta la vista, baby

Hasta la vista, baby

(Oh my God!)
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

 
Tytuł Rok Pozycje na listach
ITA AUT
[4]
BEL
(Wa)
[5][6]
“Time to Rock” 2002 33
“Geordie” 9
“De musica tonante” 2003 13
“Music”
(with Fargetta,
original by John Miles)
75
“The Man in the Moon” 30
“Giulia” (with DJ Lhasa,
original by Gianni Togni)
16
“La danza delle streghe” 7
“Figli di Pitagora”
(featuring Little Tony)
2004 13
“Sin pararse”
(with Ye Man)
20
“Depends on You” 2005 13
“Sono già solo (Remix)” 2010 51
“Beat on My Drum” (Belle Perez featuring Gabry Ponte, Pitbull and Sophia Del Carmen) 2012 85
“La fine del mondo”
(featuring Two Fingerz)
2014 7
“Buonanotte giorno” 7
“Che ne sanno i 2000”
(featuring Danti)
2016 22
“Tu sei”
(featuring Danti)
2017 45
“Monster”
(with Lum!x)
2019 52 37
“The Passenger (LaLaLa)”
(with Lum!x and Mokaby and D.T.E)
2020 47
“Lonely”
(with Jerome)
“Golden”[12]
(with Blasterjaxx featuring Riell)
2021
“Oh La La”[13]
(with Moti featuring Mougleta)
“Going Down”[14]
(with Lucky Luke and Kevin Palms)
“Thunder”
(with Lum!x and Prezioso)
42
[15]
36 5
“The Portrait (Ooh La La)”[17]
(with R3hab)
“Superman”[18]
(with Roberto Molinaro)
“The Feeling”[19]
(with Henri PFR)
40
“Can’t Get Over You”[20]
(featuring Aloe Blacc)
“Call Me”[21]
(with R3hab and Timmy Trumpet)
2022
“Hasta La Vista”
(oraz Blasterjaxx)
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Gabriele „Gabry” Ponte (ur. 20 kwietnia 1973 r.) to włoski DJ, remikser, producent muzyczny i osobowość radiowa z Turynu, Piemont, najbardziej znany jako członek włoskiego zespołu dance, Eiffel 65. Wyprodukował włoski hit „Geordie” (cover piosenki Fabrizio de André o tym samym tytule, zaśpiewany przez włoską wokalistkę Stefanię Piovesan), który został nagrodzony złotą płytą za sprzedaż ponad 25 000 egzemplarzy, a także hity „Time to Rock”, „Got to Get” i „La Danza delle Streghe”. Do jego sukcesów należą również remiksy popularnych kawałków, takich jak „Giulia” Gianniego Togniego i „Dragostea Din Tei” O-Zone. W 2005 r. Gabry ogłosił, że odejdzie od Eiffel 65, aby kontynuować solową karierę. W 2006 roku założył i nadal zarządza wytwórnią Dance and Love, obecnie jedną z najważniejszych włoskich niezależnych wytwórni dance. W styczniu 2012 roku wyprodukował międzynarodowy hit „Tacata” trio Tacabro z muzyką dance. W 2012 r. Gabry wydał singiel „Beat on My Drum” z udziałem Pitbulla i Sophii del Carmen, który osiągnął pozycję numer 11 na amerykańskiej liście Hot Dance Club Songs. W 2014 roku jego singiel „Buonanotte Giorno” stał się letnim hitem we Włoszech, gdy trafił na pierwsze miejsce w iTunes. W tym samym roku artysta znalazł się na liście 100 najlepszych DJ-ów magazynu DJ Mag zajmując #61. Gatunki jego muzyki to Italo dance, dance oraz electro house. Jego debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Gabry Ponte” ukazała się w 2002 nakładem wytwórni płytowej Universal i jest utrzymana w gatunku Italodance. Album zawiera 13 piosenek. Krążek na włoskiej liście FIMI zajął najwyższą pozycje numer 16. Czytaj więcej
źródło: en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 110 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *