Feduk – Тусинаруси

W sieci ukazał się nowy utwór rosyjskiego piosenkarza Feduka zatytułowany “Тусинаруси”. Numer jest bardzo melodyjny, letni i patriotyczny. Świeży dźwięk, charakterystyczny dla Feduka i przyjemny motyw powinny zagwarantować wejście tego utworu na sam szczyt. Kawałek został zaprezentowany już w kwietniu na imprezie w ramach kampanii reklamowej herbaty Lipton Ice Tea.
Oficjalne audio do nowego utworu na YT ukazało się 4 czerwca 2018 roku. Na chwilę obecną klip ma 41 309 wyświetleń na Youtube.
Feduk jest jednym z najpopularniejszych artystów hip-hopowych w Rosji. Sławę zawdzięcza singlowi Rozovoe vino. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię artysty zamyka wydany w 2018 roku krążek “Моряк”. Najbliższy koncert rapera odbędzie się 18 listopada 2018 na Adrenaline Stadium w Moskwie, Rosja. Warto dodać, że ostatnio w Polsce popularny jest utwór Розовое вино (Rozovoye Vino), którego Feduk nagrał wraz z Allj. Wideoklip do tej kompozycji, który ma już przeszło 120 milionów wyświetleń na YT, możecie posłuchać i obejrzeć na tej stronie.
źródło: eska.pl, Internet
Posłuchaj nowej piosenki Feduka

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.


Tekst utworu

Я так долго искал тебя, я объехал почти весь шар
Где же ты вкус, что застыл на губах? Ну, где же ты, а?
Холодные как океан, греет душу как никогда
Это ягодный танец и я на него приглашаю тебя
#ТусиНаРуси #ТусиНаРуси
Это магия родного вкуса в новом Icetea
#ТусиНаРуси #ТусиНаРуси
Это магия, магия, магия Icetea
Утром как-то тихо, ночью будет очень дико
Облепиха и черника – вкус по-русски вечеринки
Дома так красиво, люблю тебя очень сильно
И зачем лететь на край Земли? Ближе места родные
#ТусиНаРуси #ТусиНаРуси
Это магия родного вкуса в новом Icetea
#ТусиНаРуси #ТусиНаРуси
Это магия, магия, магия Icetea
#ТусиНаРуси #ТусиНаРуси
Это магия родного вкуса в новом Icetea
#ТусиНаРуси #ТусиНаРуси
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem to przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 25 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *