Dubska – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dubska to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2020 roku to zobacz niżej do listy utworów.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Dubska

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
W sieci ukazał się nowy utwór polskiego zespołu Dubska zatytułowany “Bramy Niebieskie”.


❗️🔥📣 P R E M I E R A 📢💥❗️
Coś na dobre rozpoczęcie długiego weekendu.
“Bramy Niebieskie” – nasz najnowszy utwór z czasów kwarantanny jest jednym z tych, które zapowiadają nadchodzącą płytę… 🤩 – napisała grupa Dubska na Facebooku.

Gatunki nowej piosenki to Punk i alternatywa. Autorem tekstu jest Dymitr Czabański, natomiast kompozytorem formacja Dubska.
Lyrics Video do nowego utworu na YouTube ukazało się 10 czerwca 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1805 wyświetleń na YT.
W opisie pod wideo napisano:

W video wykorzystano mandale energetyczne Alicji Wiktoruk
oraz zdjęcie Felixa Mittermeiera “Starry Sky” z serwisu www.pexels.com.

Czy produkcja powtórzy sukces materiału zespołu pt. “Avokado”, który na Youtube ma już 659 tys. wyświetleń? Zobaczymy.
Dubska funkcjonują od 1999 roku, tak więc w zeszłym roku świętowali swoje XX-lecie. Przypomnijmy, że dotychczasową dyskografię formacji zamyka wydany 05 lipca 2018 roku krążek “Bajki i Legendy”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Zima Records. Album jest utrzymany w gatunkach Dub i Ska. Płyta zawiera 26 numerów na dwóch CD.
źródło: reggaenapiaskach.pl, Youtube, i inne

Lista utworów

1. All I Have To Do Is Dream
2. Avokado
3. Babiloński system
4. Bajki
5. Barcelona
6. Biały-Czarny
7. Cygaro
8. Diabeł
9. Duet miłosny pchły i słonia
10. Dwa Światy
11. Bramy Niebieskie
Pozostałe utwory są na tej stronie
Dubska – polski zespół powstały w 1999 roku w Bydgoszczy. Początkowo swój materiał wydawali sami pod szyldem Madżonga Records. W takiej formie ukazała się płyta demo z 2000 roku oraz dwa zapisy koncertów w bydgoskich klubach: Sanatorium i Mózg. Grupa grała na najważniejszych festiwalach reggae w Polsce, w tym na Ostróda Reggae Festiwal i na polskim festiwalu rockowym Przystanek Woodstock. Początkowo formacja miksowała dub z innymi stylami muzycznymi, ale później kapela skupiła się bardziej na reggae z wokalem. Obecny skład formacji stanowi 8 osób. Aktualnie wokalistami grupy są Dymitr Czabański i Diana Rusinek. Gatunki ich muzyki to reggae, dub i ska. Ich pierwszy oficjalny album zatytułowany „Dubska”, ukazał się w 2005 roku nakładem wytwórni płytowej Mami Records. Płyta przyniosła fanom reggae takie przeboje jak „Raj”, „Subway”, „Wiatr” czy „Reggae music”. Krążek zawiera 13 piosenek. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org, nl.wikipedia.org oraz bydgoszcz.naszemiasto.pl

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 41 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *