Dr. SWAG – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Dr. SWAGA to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Dr. SWAG

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego artysty Dr. SWAGA zatytułowana “WALIMY SHOTY”.

Gatunek nowej piosenki to disco polo.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 6 maja 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 122 676 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu wykonawcy pt. “Zerujemy 07”, który na Youtube ma już 50 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Dr. Swag to młody wokalista disco polo, który szturmem zdobywa Internet. Dr. SWAG samodzielnie tworzy swoje kawałki, nagrywa muzykę, układa melodie i pisze teksty. Mówi, że jego główną inspiracją jest codzienność i wydarzenia z jego życia[źródło]2020 radiowawa.pl. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 16 marca 2022 czytamy, że Artysta od dłuższego czasu nie zwalnia tempa wydając co miesiąc kawałki, które bardzo szybko stają się internetowymi przebojami.
źródło: | voxfm.pl, radiowawa.pl, disco-polo.info, YouTube, i inne

Tekst nagrania “WALIMY SHOTY”

Nie znaleźliśmy w necie tekstu tej nutki.

Lista utworów

1. Kocie Ruchy
2. Miłość
3. Polej mi vodki
4. Różana
5. Tobie serce dać
6. Zerujemy 07
7. Kolorowy Świat
8. Ty Malina
9. Daj Litra
10. Pije Sam
11. Biała Laga
12. Disco Dance
13. Walimy Shoty
Pozostałe utwory są na tej stronie

Dr. SWAG, właśc. Szymon Konkel to artysta, który pochodzi z Żukowa. Zajmuje się produkcją muzyczną z gatunku Hip Hop/ Trap/ Newschool oraz szeroko pojętą muzyką taneczną. Jego kawałki publikowane są na kanale YouTube, gdzie łącznie zyskują miliony wyświetleń. Swoją karierę muzyczną rozpoczął w 2013 roku jako współzałożyciel grupy w klimatach grunge rock. Po 2 latach udziału w formacji jako gitarzysta poczuł że to nie jest do końca to co chciałby w życiu robić i właśnie wtedy czyli w 2015 roku zakochał się w hip hopie i zaczął prężnie nagrywać swoje pierwsze nutki.
źródło: echodnia.eu, gazetakartuska.pl oraz imprezy.trojmiasto.pl
tagi: disco polo, rap, raper, piosenkarz

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 829 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 8)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *