DARIA – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki DARII to:


Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy utworów.

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu DARII

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki DARII zatytułowana “Paranoia”. Kawałek posiada świetną linią melodyczną. Nie sposób pozostać w miejscu, gdy zaczyna wybrzmiewać z głośników. Nutka nie tylko porwie was do tańca, ale skłoni was również do refleksji. Dodajmy, że utwór jest równie energetyczny co debiutancka kompozycja “Love Blind”. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 17, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorką tekstu jest Daria.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 8 października 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 707 458 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Dawid Ziemba. Klip stworzyła ekipa MIND PRODUCTIONS.

W opisie pod wideo czytamy:

A few months ago, the entire pop / dance scene was not familiar with the name DARIA.
But with her first song (“Love Blind”) Daria was able to place herself on the top of the charts (In Poland the song became one of the most popular songs on the radio!). Since her debut she has made several appearances on TV and Radio as she continues to work her way within the industry.

With “Paranoia” Daria tells a personal story about how suspicions can destroy a sense of self in a relationship and how hurtful it is to live a life based on lies. She compares it to “going crazy” and strongly shows the emotions in her newest video.

Musically, she continues to trust the successful “Pelican” producer team
that has meanwhile established itself on the European music market.

Pelican Songs has been founded in 2020 and has already became a fast growing leader of the music industry across Europe. Behind the brand hides a well established producer’s team known for the productions of Robin Schulz, Alle Farben, Sarah Connor and many many more…

Translator nam przetłumaczył:

Kilka miesięcy temu cała scena pop/dance nie znała nazwy DARIA.
Ale dzięki swojej pierwszej piosence („Love Blind”) Daria znalazła się na szczycie list przebojów (w Polsce piosenka stała się jedną z najpopularniejszych piosenek w radiu!). Od czasu swojego debiutu wystąpiła kilkakrotnie w telewizji i radiu, kontynuując swoją pracę w branży.

Muzycznie nadal ufa odnoszącemu sukcesy zespołowi producentów „Pelikan”, który w międzyczasie ugruntował swoją pozycję na europejskim rynku muzycznym.

Firma Pelican Songs została założona w 2020 roku i już stała się szybko rozwijającym się liderem branży muzycznej w całej Europie. Za marką kryje się ugruntowany zespół producencki znany z produkcji Robina Schulza, Alle Farben, Sarah Connor i wielu innych…

W komentarzu pod wideo DARIA napisała:

“Kochani! Bardzo dziękuję za Wasze ogromne wsparcie! Super, ze mogę na Was liczyć! Jeśli chcecie śledzić moje codzienne życie zapraszam Was na mojego Instagrama oraz TikToka:
https://www.instagram.com/itsdariamarx/
https://www.tiktok.com/@dariamarxmusic
Love U! x
D”

Jest dużo komentarzy pod wideo oceniających pozytywnie materiał m.in. od polskiego producenta muzycznego C-BooLa:

“Dobre to 👏🏻🔥” – C-BooL.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu artystki pt. “Love Blind”, który na YouTube ma już 2,9 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Love Blind” spotkał się z bardzo entuzjastycznym odbiorem. Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 5 i także na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 5.

DARIA to wokalistka-songwriterka, którą możecie kojarzyć z dziesiątej edycji The Voice of Poland. Dziewczyna zachwyciła interpretacją nutki “Lay Me Down?”. Artystka odnosi coraz większe sukcesy na polskiej scenie muzycznej.

źródło: rmf.fm, music.apple.com, | rmf.fm, uptone.pl, eska.pl, YouTube, Wikipedia, i inne

Tekst nagrania “Paranoia”

Strike one – your lies
I’m so tired of that feeling in my head
Strike two – your vibes
this ain’t right it feels like the end

dancing in the dark
howlin’ onto stars
wondering where the devil you are
who you wanna see?
why it isn’t me?
we got so far
now you can hear me say:

baby, I don’t know me
no more lately
see the monster that you made me
maybe it’s a paranoia
can’t you see I’m crazy for ya!
baby, I just wanna be your lady
but I think your friends they hate me
hate me
baby it’s a paranoia
can’t you see I’m crazy for ya!

I hear the calls
How they ring inside my mind
It’s no surprise
I’m a monster now in your eyes

dancing in the dark
howlin’ onto stars
wondering where the devil you are
who you wanna see?
why it isn’t me?
we got so far
now you can hear me say:

baby, I don’t know me
no more lately
see the monster that you made me
maybe it’s a paranoia
can’t you see I’, crazy for ya!
baby, I just wanna be your lady
but I think your friends they hate me
hate me
baby it’s a paranoia
can’t you see I’m crazy for ya!

Maybe it’s a paranoia
can’t you see I’m crazy for ya!

baby, I don’t know me
no more lately
see the monster that you made me
maybe it’s a paranoia
can’t you see I’m crazy for ya!
baby, I just wanna be your lady
but I think your friends they hate me
hate me
baby it’s a paranoia
can’t you see I’m crazy for ya!

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single

Rok Tytuł Najwyższe pozycje na listach
POL
AirPlay
[14]
AirPlay
Nowości
[21]
AirPlay
TV
[22]
2021 „Love Blind”[13] 5 5 3
„Paranoia” 17 2
„–” oznacza, że singiel nie był notowany na danej liście.

Ostatnio wystąpiła również gościnnie w utworze „Leave a Sign” u boku Carsky’ego.

DARIA, a w zasadzie Daria Marcinkowska to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, która pochodzi z Łazisk Górnych (województwo śląskie). Możecie kojarzyć ją z dziesiątej edycji The Voice of Poland, gdzie udało jej się zdobyć aprobatę wszystkich trenerów. Zaraz po maturze wyjechała na studia aktorskie do Londynu, które jednak rzuciła po roku i rozpoczęła wokalistykę na London College of Music (BIMM School). W artykule opublikowanym dnia 2019-10-20 serwis eska.pl pisał, że Daria ma 23 lata. Po tym, jak jej wyjątkowy głos został odkryty w mediach społecznościowych, podpisała kontrakt płytowy z Pelican Songs (ta firma fonograficzna przed laty wylansowała m.in. Sarah Connor). Gatunki jej muzyki to pop i muzyka elektroniczna. Czytaj więcej
źródło: uptone.pl, eska.pl, YouTube, pl.wikipedia.org oraz weekendfm.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 911 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *