Daj To Głośniej – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Daj To Głośniej to:

Jeżeli nowy utwór, o którym piszemy w tym wpisie, nie jest tym którego szukasz, to zobacz niżej do listy utworów – może tam go znajdziesz.


Posłuchaj tego nagrania w formacie MP3 na YouTube Music.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej formacji Daj To Głośniej zatytułowana “Książę”. Kawałek ten, to nutka spod znaku tych tanecznych, rytmicznych i energicznych. W artykule opublikowanym w serwisie disco-polo.info w dniu 25 Czerwiec 2022 czytamy: Zespół z Emilią Sanecką na czele nie tworzy obecnie nowych propozycji, lecz dogrywa teledyski do już istniejących kawałków pochodzących z debiutanckiego płyty. To samo się tyczy kompozycji “Książę”.

“To my:) jak powiedzieliśmy, tak zrobiliśmy – dziś były ostatnie nagrywki do płyty „FOLK DISCO”. Do wypuszczenia zostały nam jeszcze dwa klipy. Jeden jest już gotowy, drugi właśnie zaczął się obkręcać na ruszcie. Zwieńczenie naszej pracy od 2019 roku nadchodzi wieeelkimi krokami. A gdzie jest magiczne drewniane pudełeczko? Czy ono jeszcze tam jest? A jeśli ktoś już je otworzył?! Jeśli tak, to w takim razie co w nim było…!? Jak obejrzycie bacznie produkcje, to się przekonacie Fragmenty z tego co się dziś działo macie w naszych relacjach na instagramie „dajtoglosniej”. Link do naszego insta profilu w komentarzu poniżej pozdrawiamy”

Gatunek nowej piosenki to disco polo. Autorami tekstu i kompozytorami są Tobiasz Hes, Emilia Sanecka oraz Igor Jaszczuk.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 23 czerwca 2022 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 997 628 wyświetleń na YT. Wideoklip został nakręcony podczas trasy koncertowej. W większości scen możemy zobaczyć przebywających pod sceną ludzi.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. “Mama ostrzegała”, który na Youtube ma już 190 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że wynik kawałka “Mama ostrzegała” to jeden z najlepszych wyników w świecie polskiej muzyki. Kompozycja została w błyskawicznym tempie pokochana przez miliony Polaków. Numer zaledwie kilka dni po oficjalnej premierze, trafił do największych rozgłośni radiowych w Polsce[źródło]telemagazyn.pl. Materiał był bez wątpienia hitem wakacji 2019[źródło]tvs.pl, a nawet całego 2019 roku[źródło]voxfm.pl. Singiel na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 61, a na liście AirPlay – TV (lista muzycznych nagrań video z największą liczbą widzów w monitorowanych stacjach TV, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2[źródło]bestsellery.zpav.pl. Wideoklip nutki “Mama ostrzegała” był drugim najpopularniejszym klipem w 2019 opublikowanym na YouTube w Polsce[źródło]Wikipedia.

Grupa Daj To Głośniej jest odkryciem 2019 roku[źródło]jastrzabpost.pl. Zespół ten, to jedna z najpopularniejszych formacji disco polo. Jej członkowie doskonale znają przepis na przebój[źródło]disco-polo.info 20 Maj 2021. W zeszłym roku ukazał się ich debiutancki krążek (więcej o płycie na dole artykułu).

Najbliższy koncert zespołu ma się odbyć 28-01-2023 w miejscowości Lubin.

źródło: disco-polo.info, | telemagazyn.pl, tvs.pl, voxfm.pl, bestsellery.zpav.pl, disco-polo.info, jastrzabpost.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne?

Lista utworów

1. #Hot16Challenge2
2. Dobrze
3. Mama ostrzegała
4. Zwariowana noc
5. Kochaj Mnie
6. Ochotę mam
7. Uciekaj dziewczyno
8. Zimna woda
9. Książę
Pozostałe utwory są na tej stronie
W 2019 roku wystąpili również gościnnie w utworze “Kury” u boku Letni.

Daj To Głośniej (w skrócie DTG) – polska grupa muzyczna. Formacja została założona 1 stycznia 2019 w Sycowie. Zespół popularność zyskał w maju 2019 po wrzuceniu klipu „Mama ostrzegała” do serwisu YT. Twórcami formacji są utalentowani finaliści dobrze znanego programu Disco Star 2019. Zajęli wówczas drugie miejsce. Grupa wzięła udział w polskich preselekcjach do Eurowizji 2020, w których jednak odpadła. Gatunki ich muzyki to disco polo oraz folk.

Ich debiutancka studyjna płyta zatytułowana “Folk Disco” ukazała się 26 maja 2021 nakładem wytwórń płytowych ZPR Media oraz HESU i jest utrzymana w gatunkach Disco Polo oraz Tech House. Album zawiera 21 piosenek.

(…) ostro pracujemy nad premierą FOLK DISCO. Dorzuciliśmy właśnie 3 kolejne utwory do tego wydawnictwa więc piosenek na płycie będzie… sporo, sporo 😏 Początkowo chcieliśmy zostawić te “perełki” na kolejną płytę ale się pozmieniało 😁 Nie o ilość oczywiście chodzi a jakość dlatego nie odpuszczamy i dopinamy wszystko na ostatni guzik – informowała formacja na Instagramie.

Czytaj więcej

źródło: roztanczonynarodowy.pl?, olesnica24.com?, KM?, pl.wikipedia.org oraz voxfm.pl?

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 395 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)