Cugowscy – nowa piosenka

CugowscyTytuł nowej piosenki Cugowskich to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do singli do roku 2017.
 
Posłuchaj nowej piosenki Cugowskich

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie.
Single
1. Zaklęty krąg (2016)
2. Do Niej (2016)
3. Gra o wszystko (2017)
I stało się to, co wcześniej czy później musiało się wydarzyć! Krzysztof, Piotr, Wojtek CUGOWSCY – nareszcie na jednej, frontalnej linii polskiej sceny muzycznej! Gatunek ich muzyki to pop-rock. Ich debiutancka płyta zatytułowana Zaklęty krąg ukazała się w 2016 roku. Obecny skład formacji stanowi siedem osób. Obecnie wokalistami grupy są Krzysiek i Piotr C.
Krzysztof Piotr Cugowski (ur. 30 maja 1950 w Lublinie) – polski wokalista rockowy, senator VI kadencji. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną w Lublinie. Studiował prawo na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, jednakże studiów nie ukończył. Założył w 1969 zespół Budka Suflera, w którym był wokalistą.
Wojciech Cugowski (ur. 11 lipca 1976 w Lublinie) – polski muzyk, gitarzysta i wokalista grupy Bracia. W latach 1991-1995 był wokalistą grupy Tipsy Train. Śpiewał również w zespole Alligators w latach 1995-1999.
Piotr Cugowski (ur. 5 października 1979 w Lublinie) – muzyk, wokalista grupy Bracia, założonej wraz z bratem Wojciechem. Pochodzi z muzycznej rodziny, jest członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV. W czasach szkoły średniej współpracował z zespołami In Tenebris oraz Tipsy Train. Muzyczną pracę z bratem rozpoczął w 1997.
źródło: pl.wikipedia.org


Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 18 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)