Cleo – W telefonie

CleoJakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki Cleo zatytułowana “W Telefonie”. Singiel promuje najnowszy krążek artystki zatytułowany „superNOVA”, który ukazał się 18 września nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska. Album jest utrzymany w gatunku pop. Płyta zawiera 12 numerów. Jest to jej trzeci album studyjny. Wydawnictwo zadebiutowało na 9. miejscu polskiej listy sprzedaży – OLiS. Krążek składa się z elektronicznych i klubowych brzmień. Nie brakuje także ballad, utrzymanych jednak w nowoczesnym charakterze. Część rytmów inspirowana jest muzyką z lat 80. Jak sama mówi w wywiadzie dla Eska.pl, jest dumna ze swojej płyty, która jest w pełni jej konceptem.


– Z tą płytą ścigam się tylko i wyłącznie sama ze sobą. To jest najfajniejsze w tym wszystkim, że sama wyznaczam sobie kolejne poprzeczki, kolejne szczyty do zdobycia. To jest taka zdrowa rywalizacja z samym sobą.

“Szukacie albumu, który w kilkadziesiąt minut streści wam to, co w popie jest aktualnie najgorętsze? “superNOVA” wam to zapewni” – napisano w recenzji materiału w serwisie muzyka.interia.pl i dano mu ocenę 6/10.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorka tekstu jest Cleo, natomiast kompozytorem i producentem muzycznym jest DobroBIT.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 28 października 2020 roku. W dniu 23.05.2021 klip ma 1 769 070 wyświetleń na YT. Egzotyczny wideoklip wyreżyserował Michał Konrad. Za zdjęcia odpowiadał Grzegorz Myjkowski. Zdjęcia odbywały się nie tylko w Polsce, ale i na Jamajce.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 37-letniej artystki pt. „Za krokiem krok”, który na Youtube ma już 90 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że, singiel „Za krokiem krok” na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce) zajął najwyższą pozycję numer 1, a także na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 1. Kawałek zdobył tytuł Przeboju Lata 2019 RMF FM i Telewizji Polsat.

Cleo jest jedną z najpopularniejszych i najlepiej zarabiających polskich wokalistek. Zanim Cleo stała się gwiazdą śpiewała w chórze gospel Soul Connection oraz w duecie Dwie Asie. Cleo osiągnęła sukces dzięki współpracy z producentem muzycznym Donatanem. Ich wspólna kompozycja “My Słowianie” wspięła się na szczyty list przebojów. Artystka jest jurorką w The Voice Kids od drugiej edycji. Fani mieli okazje usłyszeć wykonawczynie w trakcie koncertu Opole na start otwierającego zeszłoroczny Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Najbliższy koncert wykonawczyni ma się odbyć 04-06-2021 w miejscowości Opole, a kolejny 10-06-2021 w miejscowości Krosno.

źródło: muzotakt.pl, | viva.pl, jastrzabpost.pl, plotek.pl, eurowizja.org, muzyka.interia.pl, eska.pl, koncertomania.pl, YouTube, Wikipedia, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu Cleo

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “W Telefonie”

Dziś myślę znów o tobie
Cokolwiek robię jesteś w mojej głowie
Czy zanim zaśniesz myślisz jak ja?
Sprawdzam telefon ciągle
Cokolwiek pisząc, żebyś pisał do mnie
Nie mogę zasnąć
Czy ty też masz tak?

Znów śpiewa wiatr to co ja
Słów powtarza po mnie smak
Niesie je tam gdzie zasypiasz sam

(Refren)
W telefonie ciągle ty i ja
Jeśli możesz dzwoń to nie pójdziemy spać
Chce słyszeć twój głos
Czy słyszysz mój głos?
W telefonie ciągle ty i ja
Jeśli możesz dzwoń to nie pójdziemy spać
Chce słyszeć twój głos
Czy słyszysz mój głos?

Na pamięć znam twój oddech
Teleportuję moje słowa ciągle
Abonent uczuć mobilnych jak wiatr
Tak krótko znam cię dobrze
Chce z tobą łączyć się w cyfrowe pnącze
Wysyłać serce z satelit do gwiazd

Znów śpiewa wiatr to co ja
Słów powtarza po mnie smak
Niesie je tam gdzie zasypiasz sam

(Refren)
W telefonie ciągle ty i ja
Jeśli możesz dzwoń to nie pójdziemy spać
Chce słyszeć twój głos
Czy słyszysz mój głos?
W telefonie ciągle ty i ja
Jeśli możesz dzwoń to nie pójdziemy spać
Chce słyszeć twój głos
Czy słyszysz mój głos?

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 52 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *