CLASSIC – nowa piosenka

classicTytuł nowej piosenki Classic to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki z 2021 roku to zobacz niżej do listy utworów.


 

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Classic

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego zespołu Classic zatytułowana “Chciałbym Ci Powiedzieć”. Kawałek posiada bajeczny wokal i skoczną aranżację. Nutka jest coverem numeru „Touch by touch” grupy Joy. Oryginał został wydany w 1985 roku i stał się prawdziwym przebojem. Warto wspomnieć, że formacja Łukash również wydała cover „Touch by touch”, który stał się numerem jeden na przyjęciach weselnych.

To istny majstersztyk muzyczny! – napisał o coverze serwis disco-polo.info.

Joy to austriackie trio męskie, tworzące muzykę pop/italo disco, popularne w latach 80. XX wieku, powstałe w 1984 roku w Bad Aussee. W lipcu 2014 zespół Joy wystąpił po raz pierwszy w Polsce. Miało to miejsce na Summer Disco Festival. „Touch by Touch” odniósł ogromny sukces w ich ojczyźnie, gdzie osiągnął numer jeden. W Niemczech kawałek dotarł do pierwszej dwudziestki, osiągając 18. miejsce w 1986 roku. Numer stał się również przebojem w Azji Wschodniej i na Filipinach. Oryginalnego „Touch by Touch” możecie posłuchać na tej stronie.

Gatunek piosenki to disco polo.

Oficjalne Lyric Video do nowego utworu na YT ukazało się 16 sierpnia 2021 roku. W dniu 12.03.2022 klip ma 1 813 304 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu grupy pt. „To nie przyjaźń tylko miłość”, który na Youtube ma już 49 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że kawałek „To nie przyjaźń tylko miłość” miał premierę na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Tanecznej Ostróda 2013. Formacja otrzymała za niego nagrodę Grand Prix. W wideoklipie do nutki główne role zagrali aktor Krzysztof Kiersznowski i modelka oraz aktorka Monika Ordowska. W artykule opublikowanym w serwisie muzyka.interia.pl w dniu 8 listopada 2013 czytamy: Na planie teledysku można było też zobaczyć najnowszy model bentleya continental – jedyny egzemplarz w Polsce.

Formacja Classic to legendarny zespół disco polo, który na swoim koncie ma wiele hitów. Ich klasyczny styl oczarował tysiące fanów muzyki disco polo. Zespół Classic powstał w 1992 roku w Iłowie z inicjatywy trzech mężczyzn: Roberta Klatta, Jacka Ambroziaka i Waldemara Kiełbasińskiego. Skład grupy formował się przez lata. Grupa występowała obok takich gwiazd jak Varius Manx, De Mono, FNŻ, Elektryczne Gitary czy Róże Europy. Przypomnijmy, że 24 czerwca 2016 roku, nakładem wytwórni płytowej Universal Music Polska, ukazał się krążek zespołu “Miłego dnia”. Producent: World Media Robert Klatt. Mastering i mix: Winicjusz Chróst w Studio Chróst w Sulejówku.

źródło: disco-polo.info, | hitydiscopolo.pl, muzyka.interia.pl, disco-polo.info, polotv.pl, kultura.onet.pl, YouTube, Wikipedia, i inne
Artykuł zaktualizowany w dniu 12.03.2022.

Tekst nagrania “Chciałbym Ci Powiedzieć”

znowu jestem tutaj sam
przed oczzmi ciebie mam
widzę w oczach twych wielkie łzy

widże szczęście w tobie jest
kochasz mnie
mój każdy gest
jak powiedzieć mam
że ja gram

Chciałbym Ci Powiedzieć że ja
lubię często kłamać
Chciałbym Ci Powiedzieć
serca lubię łamać
tak czy tak – ja się nie ożenię
bo jak ptak wolność sobie cenię

duzy rytm , muzyka gra
na parkiwcie ty i ja
widzieć ty mnie chcesz dobrze wiem
łyk szampana na twa część
chciałabyś czy chcesz czy nie
jak powiedzieć mam ze ja gram

Chciałbym Ci Powiedzieć że ja
lubię często kłamać
Chciałbym Ci Powiedzieć
serca lubię łamać
tak czy tak – ja się nie ożenię
bo jak ptak wolność sobie cenię

Lista utworów

1. Bez Ciebie
2. Bilet do nieba
3. Biodro przy bioderku
4. Cały mój świat
5. Celestyna
6. Chodź ze mną
7. Dajmy sobie szanse
8. Dlaczego ty
9. Dni których nie znamy
10. Jeszcze dzień
11. Miłość gorąca jak ogień
12. Ja dla Ciebie Ty dla mnie
13. Umów Się Ze Mną
14. Daj Mi Znak
15. Chciałbym Ci Powiedzieć
Pozostałe utwory są na tej stronie

Classic – discopolowa grupa muzyczna. Została założona w 1992 w Iłowie. Grupa od początku zyskała w swoim regionie duże grono wielbicieli. Piosenka Warto żyć do której nakręcony został wideoclip, została pokazana w programie Disco Polo Live w telewizji Polsat. Na Wikipedii czytamy, że obecny skład formacji stanowi osiem osób i że aktualnie wokalistami grupy są Mariusz Winnicki i Robert Klatt (stan na 12.03.2022). Gatunek ich muzyki to disco polo. Ich debiutancka płyta zatytułowana Jolka Jolka ukazała się w 1995 roku (kaseta audio, wiosna 1996 – album CD) nakładem wytwórni płytowej Green Star. Producent: Cezary Kulesza. Aranżacja i realizacja: Robert Klatt. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 627 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 10)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *