CHIVAS – hellcat redeye ft. White 2115, Szpaku

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka rapera i producenta CHIVASA zatytułowana “hellcat redeye” (z gościnnym udziałem polskiego rapera i piosenkarza White 2115 i polskiego rapera Szpaku). Kawałek znalazł się debiutanckim krążku CHIVASA zatytułowanym “Nauczyłem się przeklinać”, który ukazał się w tym roku.


Gatunek nowej piosenki to Hip-hop/rap. Autorami tekstu są chivas, white2115 oraz szpaku, natomiast kompozytorem jest CHIVAS. Materiał zdobył certyfikat złotej płyty.

Teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 24 maja 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 632 649 wyświetleń na YT. Wideo jest dziełem studia Powidok. Czy produkcja powtórzy sukces hitu rapera pt. “mam na twarzy krew i tym razem nie jest sztuczna” (ft. White 2115), który na Youtube ma już 17 mln wyświetleń? Zobaczymy.

chivas to Młody Wilk ósmej edycji akcji Popkillera. Artysta pierwsze kroki w rapowym świecie stawiał produkując kawałki Blachy i White 2115. Kolejnym krokiem w rozwoju było natomiast zajęcie się wokalem[źródło]https://rytmy.pl/popkiller-mlode-wilki-osma-edycja-wystartowala/. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 25-09-2021 w miejscowości Kraków[źródło]https://www.koncertomania.pl/chivas/koncerty.

White 2115, właściwie Sebastian Czekaj (ur. 5 maja 1996) – polski piosenkarz, raper i autor tekstów oraz członek zespołu 2115 Gang. Współpracował z takimi wykonawcami jak m.in. Bedoes, Blacha, Żabson, Beteo, Białas, Szpaku czy Zeamsone. Początkowe nagrania rapera były publikowane na jego kanale, gdzie tworzył je pod pseudonimem „White Nigga”. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “California”, który ma już 84 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 25-letniego artysty zamyka wydany 7 maja 2021 roku krążek “Diamentowy las” (nagrany wraz z Białasem)[źródło]https://pl.wikipedia.org/wiki/White_2115. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć na wydarzeniu pn. Rap Attack Festival BB, które ma mieć miejsce w dniach 24-25 czerwca 2022 w miejscowości Bielsko-Biała, a kolejny na wydarzeniu pn. Atomik Vibes Festival, które ma mieć miejsce w dniach 15-17 lipca 2022 w miejscowości Poznań[źródło]https://www.songkick.com/artists/9362904-white-2115/calendar.

Szpaku, właściwie Mateusz Jakub Szpakowski (ur. 6 stycznia 1994) – polski raper i autor tekstów. Muzyk należał do wytwórni B.O.R. Records, a z końcem 2019 roku zaczął działać nad swoją własną, którą nazwał GUGU. Współpracował m.in. z takimi wykonawcami jak raperzy Paluch, Young Igi, Białas, Guzior, Włodi, Shellerni, Słoń, Bezczel, Koldi, Kobik, Kaz Bałagane, Kizo, Chivas, Jan-Rapowanie, Bedoes, Taco Hemingway, Tymek, Rolex i Zdechły Osa, bierze także udział w projekcie chillwagon. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “Hinata”, który ma już 61 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 27-letniego artysty zamyka wydany 22 stycznia 2021 roku krążek “Różowa pantera”[źródło]https://pl.wikipedia.org/wiki/Szpaku. Najbliższy koncert muzyka ma się odbyć 11-08-2022 w miejscowości Płock[źródło]https://www.koncertomania.pl/szpaku/koncerty.

źródło: | rytmy.pl, Wikipedia, YouTube, koncertomania.pl, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu CHIVASA

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “hellcat redeye”

Hellcat (hellcat) Redeye (redeye)
Nim do (nim do) piekła (piekła)
Hellcat (hellcat) Redeye (redeye)
Nim prosto do piekła

chodź podpalić ze mną piekło, mała
(Uuu) chodź podpalić ze mną piekło, mała

Wolę mówić hej niż do widzenia
Wolę kiedyś, a nie teraz, (uuu)
Nie muszę się zmieniać (wreszcie zamknęli mi drzwi)
One są do wyważenia (puk, puk)

Chivasior to przyjaciel, nie klepię po ramieniu
Przesiaduje tam i doradza takie rzeczy, jakby rogi miał
To niе tak, gonię czas, wtedy, kiedy gonię hajs
Robię miejscе na kolejny wers

Chcemy rozrabiać, a nie rozmawiać
Jednym zabrać rzeczy, no a później drugim dawat (to znowu ona!)
Wiem, że pójdzie w różne miejsca ze mną, a była grzeczna
Powędruje do piekła

Hellcat (hellcat) Redeye (redeye)
Nim do (nim do) piekła (piekła)
Hellcat (hellcat) Redeye (redeye)
Nim prosto do piekła

chodź podpalić ze mną piekło, mała
(Uuu) chodź podpalić ze mną piekło, mała

Czemu rogi Ci wystają z głowy?
Mówić Ci aniołku nie wypada mi
Znów spóźniamy się na sabat, ale
Weź pomaluj twarz jak masz głowy trzy
Jebać kołki – to co jest w stanie zabić nas
Zamawiam buty od Lil Nas X, kochanie masz

Bletki na czarownicę, naboje w potylicę
W kotle gotuję wrogów i każdego, kto źle życzy
Wypad, zaprosiłem gości
Cthulhu, widma i cerbery w naszej posiadłości
Ona skuta oczy, jak Asa Akira ma
To nie PornHub, ale kręci cały czas

Hellcat (hellcat) Redeye (redeye)
Nim do (nim do) piekła (piekła)
Hellcat (hellcat) Redeye (redeye)
Nim prosto do piekła

chodź podpalić ze mną piekło, mała
(Uuu) chodź podpalić ze mną piekło, mała
(Uuu) chodź podpalić ze mną piekło, mała
(Uuu) chodź podpalić ze mną piekło, mała

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 21 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *