bryska – lato (pocałuj mnie) (MANDEE remix)

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiej piosenkarki bryskiej zatytułowana “lato (pocałuj mnie)” (MANDEE remix). Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął, jak dotychczas, najwyższą pozycję numer 16, a na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 2.


Gatunek nowej piosenki to pop. Autorkami tekstu są bryska oraz Magdalena Wójcik, natomiast kompozytorami są bryska, Magdalena Wójcik i MANDEE.

Wideo do nowego utworu na YouTube ukazało się 23 sierpnia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 231 237 wyświetleń na YT. Wideoklip wyreżyserował Michał Pańszczyk, który był także kierownikiem zdjęć. Realizacją wideo zajęła się ekipa TheDreams Studio.

Młoda, zdolna, ambitna i zakochana w muzyce – bryska wkroczyła na muzyczny rynek i wywołała duże poruszenie wśród słuchaczy. 12 listopada ma się ukazać pierwsze fizyczne wydawnictwo wykonawczyni. Zatytułowane tak jak jedna z jej nutek – “jestem bryska”. Najbliższy koncert artystki ma się odbyć 18-11-2021 w miejscowości Warszawa, a kolejny 19-11-2021 w miejscowości Wrocław.

źródło: music.apple.com, | eska.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “lato (pocałuj mnie)” (MANDEE remix)

Minęła wiosna nam
I lato przyszło
Zimnej coli łyk
Na schodkach nad Wisłą
W czerwonej sukience jak
Z 70. lat
Romans swój przeżyć dziś chcę

Pocałuj mnie lato
Bo czuję nostalgię
Jak Lana Del Rey
Mam summertime sadness
Pocałuj mnie lato
Bo czuję nostalgię
Jak Lana Del Rey
Mam summertime sadness

Żegnam lato pod sierpniowym niebem
Ale wrzesień spędzę już bez Ciebie
Ostatni coli łyk,
W czerwonej sukience,
Choć jedno zdjęcie z Tobą chcę mieć

Dirty dancing na chodniku
Rose i Jack na Titanicu
Nasze lato było krótkie
Tak jak film

Pocałuj mnie lato
Bo czuję nostalgię
Jak Lana Del Rey
Mam summertime sadness
Pocałuj mnie lato
Bo czuję nostalgię
Jak Lana Del Rey
Mam summertime sadness

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 302 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)