Billy Ray Cyrus – nowa piosenka

Tytuł nowej piosenki Billy’ego Ray Cyrusa to:

Jeżeli chcesz skopiować tytuł najnowszej piosenki to zobacz niżej do listy singli.
 
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Billy’ego

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.
Jakiś czas temu w sieci ukazał się nowy utwór amerykańskiego piosenkarza Billy’ego Ray Cyrusa z gościnnym udziałem amerykańskiego piosenkarza Ronnie Milsapa. Singiel ukazał się z okazji 25 rocznicy wydania debiutanckiego singla Billy’ego zatytułowanego “Achy Breaky Heart”. Kawałek znalazł się na najnowszym albumie artysty pt. “Set the Record Straight”, który ukazał się 10 listopada 2017 r nakładem wytwórni płytowej Flatwoods Productions. Płyta jest utrzymana w gatunku Country i zawiera 16 numerów. Krążek osiągnął szczyt na 43 miejscu w rankingu Billboard Independent Albums Charts.
Gatunek nowej piosenki to Country.
Audio na oficjalnym kanale Billy’ego Ray Cyrusa na Youtube ukazało się 28 kwietnia 2017 roku. W dniu 30.06.2019 klip ma 67 188 wyświetleń na YT. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 56-letniego artysty pt. “Achy Breaky Heart”, który na Youtube ma już 56 mln wyświetleń? Zobaczymy.
Warto dodać, że Billy Ray Cyrus to legenda muzyki country. Więcej informacji o nim jest na dole artykułu.
Ronnie Lee Milsap (ur. 16 stycznia 1943) jest amerykańskim piosenkarzem i pianistą muzyki country. Był jednym z najpopularniejszych i najbardziej wpływowych wykonawców muzyki country w latach 70. i 80. XX wieku. Stał się jednym z najbardziej udanych i wszechstronnych „crossoverowych” piosenkarzy w swoim kraju, odwołując się zarówno do rynków muzyki country, jak i popowej, z przebojowymi piosenkami, które zawierały elementy pop, R&B i rock and roll. Dużą popularnością na Youtube z jego produkcji cieszy się numer “(There’s) No Gettin’ Over Me”, który ma już 5,2 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 74-letniego wykonawcy zamyka wydany 12 lutego 2016 roku krążek “Gospel Greats”, który ukazał się nakładem wytwórni płytowej Black River Entertainment. Album jest utrzymany w gatunku Chrześcijańska/Gospel. Płyta zawiera 12 numerów. Jest to jego 28 album studyjny.
źródło: en.wikipedia.org, Internet


Tekst kompozycji

[Verse 1]
You can tell the world you never was my girl
You can burn my clothes when I’m gone
Or you can tell your friends just what a fool I’ve been
And laugh and joke about me on the phone
You can tell my arms go back to the farm
You can tell my feet to hit the floor
Or you can tell my lips to tell my fingertips
They won’t be reaching out for you no more
[Chorus]
But don’t tell my heart my achy breaky heart
I just don’t think he’d understand
And if you tell my heart my achy breaky heart
He might blow up and kill this man
[Verse 2]
You can tell your ma I moved to Arkansas
You can tell your dog to bite my leg
Or tell your brother Cliff whose fist can can tell my lip
He never really liked me anyway
Or tell your Aunt Louise tell anything you please
Myself already knows I’m not okay
Or you can tell my eyes to watch out for my mind
It might be walking out on me today
Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Single od roku 2010

Rok Tytuł Pozycja na liście
US Country
[24]
2011 “Runway Lights”
“Nineteen” 58
2012 “Change My Mind”
2013 “Hillbilly Heart (Keeping It Country)”[41]
“Hope Is Just Ahead”[42]
2014 “Country Music Has the Blues”
(with George Jones and Loretta Lynn)[43]
“The Distance”[44]
2016 “Hey Elvis”
(featuring Bryan Adams and Glenn Hughes)[45]
“Thin Line”[46]
2017 “Achy Breaky Heart 25”
(featuring Brett Kissel and Ronnie Milsap)
“-” oznacza, że pozycja nie była notowana.

Pozostałe single znajdziesz na tej stronie.
William Ray Cyrus, bardziej znany jako Billy Ray Cyrus (ur. 25 sierpnia 1961 w Flatwoods w stanie Kentucky) – amerykański piosenkarz, autor tekstów i aktor. Znany z roli Robby’ego Raya Stewarta w serialu Hannah Montana. Brał udział w 4 edycji programu Taniec z gwiazdami w USA, w której zajął 5 miejsce. Po wydaniu 12 albumów studyjnych i 44 singli od 1992 roku, jest najbardziej znany z singla numer jeden „Achy Breaky Heart”, który stał się pierwszym singlem, który osiągnął status potrójnej platynowej płyty w Australii. Był to także najlepiej sprzedający się singiel w tym samym kraju w 1992 roku. Artysta w swojej karierze wydał 36 notowanych singli, z których 17 znalazło się w TOP40. W 2019 roku Cyrus zdobył swój pierwszy singiel numer jeden na amerykańskiej liście Billboard Hot 100 jako artysta biorący udział w remiksie piosenki Lila Nas X „Old Town Road”, która była numerem 1 na wykresie przez dwanaście sekwencyjnych tygodni, aż do tygodnia kończącego się 29 czerwca. Warto wspomnieć, że jego córką jest znana piosenkarka i aktorka Miley Cyrus. Gatunek jego muzyki to Country. Jego debiutancka płyta zatytułowana “Some Gave All” ukazała się 19 maja 1992 roku nakładem wytwórni płytowej Mercury Records i jest utrzymana w gatunku Country. Album zawiera 10 piosenek. Krążek otrzymał certyfikat 9 × Platinum od RIAA oraz Diamond od MC i posiada najdłuższy czas spędzony przez debiutującego artystę na pierwszym miejscu listy Billboard 200 (17 kolejnych tygodni) i najwięcej kolejnych tygodni spędzonych na szczycie wykresu w erze SoundScan. Jest to jedyny album (z dowolnego gatunku) w erze SoundScan, który zapisał 17 kolejnych tygodni na pierwszym miejscu, to także najwyżej oceniany debiutancki album artysty męskiego country. Wydawnictwo było także pierwszym debiutanckim krążkiem, który wszedł na pierwsze miejsce na liście Billboard Country Albums. Płyta sprzedała się w ponad 20 milionach egzemplarzy na całym świecie i jest najlepiej sprzedającym się debiutanckim albumem wszechczasów solowego artysty. Some Gave All był także najlepiej sprzedającym się albumem w 1992 roku w USA z 4 832 000 sprzedanymi egzemplarzami. Materiał został umieszczony na 33 pozycji na liście Q Magazine w 2006 roku, „The 50 Worst Albums Ever!”. Czytaj więcej
źródło: pl.wikipedia.org oraz en.wikipedia.org

Powiązane wpisy:

Jak dobrze znasz artystów jednego przeboju? – Quiz. Odpowiedz na 15 pytań i sprawdź swój wynik. Quiz jest dostępny na tej stronie.

(Odwiedzono: 109 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)