Bebe Rexha – Die for a Man ft. Lil Uzi Vert

W sieci ukazała się nowa piosenka amerykańskiej piosenkarki Bebe Rexhy zatytułowana “Die for a Man” (z gościnnym udziałem amerykańskiego rapera Lil Uzi Verta). Kawałek jest czwartym singlem, który zwiastował nowy krążek artystki zatytułowany „Better Mistakes”. Płyta ukazała się 7 maja 2021 roku nakładem wytwórni płytowej Warner. Album jest utrzymany w gatunku pop i zawiera 13 numerów. Materiał zadebiutował pod numerem 140 na US Billboard 200. Magazyn Clash przyznał wydawnictwu 7 z 10 możliwych gwiazdek, natomiast magazyn online Spectrum Culture przyznał wydawnictwu 3,25 z 5 możliwych gwiazdek. “Better Mistakes” to drugi studyjny krążek wykonawczyni. Usłyszymy na nim aż ośmiu gości, a Lil Uzi Vert jest jednym z nich.


“To jest to. Dokładnie taki miał być ten album. Nie ukrywałam niczego na temat swojego życia ani tego, jaka jestem. Czas i ciężka praca pozwoliły mi przekazać wszystko, co chciałam. Mam nadzieję, że ta płyta spodoba się wam tak samo jak mnie” – powiedziała Bebe przy okazji premiery krążka.

Gatunek nowej piosenki to pop. Materiał napisali: Bebe Rexha, Michelle Buzz, Jason Gill, Nick Mira oraz Lil Uzi Vert. Kompozycja została wyprodukowana przez Jasona Gilla i Nicka Mire.

Oficjalne audio do nowego utworu na YT ukazało się 30 kwietnia 2021 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 1 225 145 wyświetleń na Youtube.

Czy produkcja powtórzy sukces hitu 31-letniej Amerykanki pt. „Meant to Be” (z gościnnym udziałem Floridy Georgii Line), który na Youtube ma już 995 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel „Meant to Be” zadebiutował na drugim miejscu listy Billboard Hot 100, a od 17 listopada 2018 r. spędził 50 tygodni na pierwszym miejscu listy Hot Country Songs w USA, bijąc rekord przebywania przez większość tygodni na szczycie listy, który był dotychczas w posiadaniu „Body Like a Back Road” Sama Hunta. Kompozycja na liście UK Singles (OCC) zajęła najwyższą pozycję numer 11. Artystka za ten kawałek była nominowana do nagrody Best Country Duo/Group Performance na 61. dorocznej ceremonii rozdania nagród Grammy. Akustyczna wersja nutki bez Floridy Georgii Line została wydana 6 kwietnia 2018 roku. Materiał zdobył certyfikat diamentowej płyty..

Bleta Rexha, która kryje się pod pseudonimem Bebe Rexha to gwiazda pop, o której świat usłyszał dzięki kompozycji „Say my name”. Jej kariera zaczęła się gdy była nastolatką i wzięła udział w konkursie Grammy. Zdobyła tam tytuł najlepszej nastoletniej tekściarki, pokonując 700 konkurentów. Bebe napisała kompozycje dla różnych artystów, w tym Seleny Gomez, Rihanny i Eminema.

Symere Woods (ur. 31 lipca 1994 w Filadelfii), znany zawodowo jako Lil Uzi Vert to amerykański raper oraz autor tekstów. W 2020 wypuścił krążek “Eternal Atake” po ponad 2 latach od pierwszych zapowiedzi. Płyta była najlepiej sprzedającym się rapowym projektem w roku 2020. Dużą popularnością na YouTube z jego produkcji cieszy się numer “XO Tour Llif3”, który ma już 441 mln wyświetleń. Przypomnijmy, że dotychczasową studyjną dyskografię 26-letniego muzyka zamyka wydany 6 marca 2020 roku krążek “Eternal Atake”. Najbliższy koncert artysty ma się odbyć na wydarzeniu pn. Rolling Loud Festival, które ma mieć miejsce w dniach 6-8 lipca 2021 w Portimão, Portugal, a kolejny na wydarzeniu pn. Rolling Loud Festival, które ma mieć miejsce w dniach 9-10 lipca 2021 w Portimão, Portugal.

źródło: luvpop.pl, muzyka.interia.pl, allaboutmusic.pl, | Universal Music Polska, facebook.com/MTVMusicPolska, Wikipedia, songkick.com, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowej piosenki Bebe

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Die for a Man”

[Verse 1: Bebe Rexha]
If you ever were to say goodbye
Wouldn’t fret, I wouldn’t even cry
And if you decided you didn’t love me anymore
That’s alright, yeah that’s alright

[Chorus: Bebe Rexha]
I would never die for a man, die for a man, die for a man
No, I would never cry for a man, cry for a man, change who I am
Even if I love him, hopelessly adored him, you should know that
I-I-I, I would never die for a—

[Verse 2: Bebe Rexha]
I used to think that I needed a guy
To help me navigate this frightening life
And every time they broke my hеart I thought that I would die
But I survived, yeah, I’m alivе

[Chorus: Bebe Rexha]
I would never die for a man, die for a man, die for a man
No, I would never cry for a man, cry for a man, change who I am
Even if I love him, hopelessly adored him, you should know that
I-I-I, I would never die for a man

[Bridge: Bebe Rexha & Lil Uzi Vert]
I would never, I would never, die
I would never, I would never, I would never die for a man
I would never, I would never, die
I would never, I would never, I would never die for a— (Woah)

[Verse 3: Lil Uzi Vert]
I would never die for a woman (No)
‘Cause women got other men too
I only die for my gang, that’s the only way
Or I would die for the money if the shit was all blue (Blue)
Uh-huh, ’cause I am on a whole ‘nother level and my thinking when it come to this life, I can never change (Yeah)
She want me to take my whole life and rearrange it (No)
But you know that I’m in the game and I can’t change shit (At all)
Now tell me, how you not gon’ die for me?
How you really gon’ look me in my face and say you ain’t gon’ die for me? (Me)
That mean if something happen, you ain’t gon’ cry for me (Me)
But it’s okay, ’cause when I wake up, I’m in Prada sneaks (Yeah, yeah)

[Chorus: Bebe Rexha]
‘Cause I would never die for a man, die for a man, die for a man
No, I would never cry for a man, cry for a man, change who I am
Even if I love him, hopelessly adored him, you should know that
I-I-I, I would never die for a man

[Outro: Bebe Rexha]
I would never, I would never, die
I would never, I would never, I would never die for a man
I would never, I would never, die
I would never, I would never

Jeśli chcesz się wspomóc translatorem do przetłumaczenia tekstu tej kompozycji na język polski to skorzystaj z tej strony.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 17 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *