Bartosz Jagielski – W te święta

W sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza Bartosza Jagielskiego zatytułowana “W te święta”.


– Zawsze chciałem stworzyć taki utwór, który będzie wzbudzał tak wiele emocji i zostanie na lata. Dziękuję mojej cudownej żonie za pomoc w napisaniu tekstu oraz dziękuję mistrzowi Bartosz Bocheński za cudowną aranżację, mix, mastering – za wszystko! Dziękuję zabmedia.pl za cudowny obrazek – Karol – kłaniam się nisko! – napisał Bartosz Jagielski na swoim profilu na Facebooku.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorami tekstu są Bartosz Jagielski oraz Agnieszka Jagielska, natomiast kompozytorami są Bartosz Jagielski i Bartosz Bocheński.

Oficjalny teledysk do nowego utworu na YouTube ukazał się 4 grudnia 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 124 096 wyświetleń na YT. Realizacją teledysku zajęła się ekipa zabmedia.pl.

W opisie pod wideo napisano:

“Święta coraz bliżej, zatem oddajemy w Państwa ręce najnowszy utwór świąteczny. Niech ta świąteczna piosenka sprawi, by wasze święta były wyjątkowe, ciepłe i rodzinne. Niech będą to najlepsze z Waszych świąt.
Zachęcamy do słuchania i udostępniania dalej – niech każdy poczuje już dziś magię zbliżających się świąt. A po wieczerzy wigilijnej niech każdy z Was usiądzie przy kominku i poczuje tę świąteczną atmosferę. Wesołych Świąt życzy Wam Bartosz Jagielski”

Czy produkcja powtórzy sukces hitu wokalisty pt. “W moim niebie”, który na Youtube ma już 6,2 mln wyświetleń? Zobaczymy.

Bartosz Jagielski potrafi każdą imprezę zmienić w prawdziwy raj dla fanów muzyki tanecznej.

źródło: wielun.naszemiasto.pl, Facebook, | disco-polo.info, YouTube, i inne

Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “W te święta”

Nie znaleźliśmy w necie tekstu tego kawałka.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 10 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *