BARANOVSKI – Lubię być z nią

Jakiś czas temu w sieci ukazała się nowa piosenka polskiego piosenkarza BARANOVSKIEGO zatytułowana “Lubię być z nią”. Singiel jest zapowiedzią nadchodzącego, drugiego krążka artysty. Pierwszą zapowiedzią płyty był kawałek “Momenty”, wydany w kwietniu tego roku. W nowej nutce można znaleźć nowoczesną popową produkcję, zgrabny i chwytliwy tekst oraz refren, który zostaje w głowie po pierwszym przesłuchaniu.


„to prosta piosenka o miłości” – mówi krótko o numerze BARANOVSKI.

Kawałek na liście AirPlay – Top (oficjalna lista stu piosenek najczęściej granych przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął najwyższą pozycję numer 1, a także na liście AirPlay – Nowości (oficjalna lista pięciu najczęściej granych nowych piosenek przez stacje radiowe w Polsce, publikowana co tydzień) zajął pozycję numer 1.

Gatunek nowej piosenki to pop. Autorem tekstu i kompozytorem jest Wojciech Baranowski.
Oficjalny teledysk do nowego utworu na YT ukazał się 4 września 2020 roku. W chwili pisania tego artykułu klip ma 2 634 334 wyświetleń na YouTube. Wideoklip wyreżyserowali: ceniony artysta sztuk wizualnych, absolwent Royal College of Art w Londynie – Filip Berendt i Ksawery Bajon. Kierownikiem zdjęć do teledysku był Julian Kernbach | HART. W klipie wystąpili modelka Maja Salamon (jest znana z pokazów Dolce &Gabbana oraz okładek wielu międzynarodowych magazynów. Obwołana została jedną z 50. najlepszych modelek na świecie) i Wojtek Baranowski. Czy produkcja powtórzy sukces hitu 29-letniego artysty pt. “Czułe miejsce”, który na Youtube ma już 14 mln wyświetleń? Zobaczymy. Dodajmy, że singiel “Czułe miejsce” rządził w rozgłośniach radiowych i zdecydowanie był jednym z przebojów 2019 roku. Kawałek ten słusznie doczekał się nominacji do tegorocznych Fryderyków w kategorii „Utwór roku”.
BARANOVSKI dzięki przebojowym kawałkom stał się jednym z najbardziej rozchwytywanych nowych artystów w Polsce w ostatnich latach. Dowodem na to są zeszłoroczna nominacja do Fryderyka w kategorii fonograficzny debiut roku oraz liczne koncerty w całym kraju, na czele ze scenami Open’era, Męskiego Grania, Orange Warsaw Festivalu, Olsztyn Green Festivalu i Fest Festivalu w Chorzowie. Wykonawca niedawno wziął udział w drugiej odsłonie projektu Pepsi Taste The Beat. Przypomnijmy, że w 2019 ukazał się debiutancki studyjny krążek artysty “Zbiór”, który jest na razie jedynym jego albumem studyjnym. Dzięki płycie Baranovski zdobył aż 3 nominacje do tegorocznych Fryderyków (Album Roku Pop, Piosenka Roku, Autor Roku). Najbliższy koncert artysty ma się odbyć 24-01-2021 w miejscowości Poznań (Wielkopolskie), a kolejny 06-02-2021 w miejscowości Wrocław (Dolnośląskie).
źródło: rytmy.pl, radiozw.com.pl, | cojestgrane24.wyborcza.pl, eska.pl, rytmy.pl, KM, radiozw.com.pl, YouTube, Wikipedia, koncertomania.pl, i inne
Obejrzyj na wideo i posłuchaj nowego utworu BARANOVSKIEGO

Jeśli wideo się nie wyświetla to spróbuj wyszukać i posłuchać tego utworu na tej stronie. Znajdziesz tam także inne utwory.

Tekst nagrania “Lubię być z nią”

Możesz mówić do mnie wierszem
Możesz stać koło mnie
Możesz spać koło mnie gdy pisze ci piosenkę
I powiem więcej
Zamarzyłem skromnie
Nim to było modne
By zostać z tobą w domu
Cały rok
Za rogiem noc
Kolejny dzień, kolejna noc
I znów nam mija noc
Za nocą dzień za dniem
I znów kolejny rok
Lubię być z nią, tak
Lubię być z nią, lubię być z nią
Lubię być z nią
Lubię być z nią, lubię być z nią
Świat zatrzymał się na chwile
Jakby zmiotło wszystkie pionki z naszej planszy
Już wystarczy
Dzięki tyle
Ale moment gdy wystrzeli jak rakieta
Wiedz, że zawsze będę czekał w kosmodromie
Mija noc
Za nocą dzień za dniem
I znów kolejna noc
I niech tak mija noc za nocą dzień za dniem
I znów kolejny rok
Lubię być z nią, tak
Lubię być z nią, lubię być z nią
Lubię być z nią
Lubię być z nią, lubię być z nią
Lubię być z nią
Lubię być z nią, lubię być z nią
Lubię być z nią
Lubię być z nią, lubię być z nią
Zamarzyłem skromnie
Lubię być z nią, tak
Lubię być z nią, lubię być z nią
Lubię być z nią
Lubię być z nią, lubię być z nią
Lubię być z nią

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 73 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)

Dodaj komentarz

Wykonaj poniższe zadanie *